PDA

View Full Version : Iskam da umraaaa : (((((



01-06-2006, 21:04
Hora nikoga ama nikoga pove4e neiskam da se vlubq ujas i kvo sega vlubih se i krai 4ao mili4ka ve4e ne te haresvam napravo s vseki izminal den se uverqbam 4e mujete sa tupi bokluci :( e da ama sega pla4a i nqma koi da mi pomogne dano ne zema da se sumoobiq

WindWaker
01-06-2006, 21:10
"ve4e ne te haresvam", "omruzna mi", "iskam da si ostanem samo priqteli", "ne se polu4ava (na 1vata sedmica)", ot toq rod opravdaniq sa samo tipi4ni za jenite taka 4e da ne po4vame za spor koi sa bok...i i koi - ne .....

Soldier_OF_Fortune
01-06-2006, 21:12
Не плачи просто досега не си открила момче, което си мисли, че заслужава да е с теб :) ще дойде и този момент и ще си намериш някой, с който да си щастлива

He3HauKa
01-06-2006, 21:16
DA majete chesto se darjat kato bokluci i za tova vinagi trqbva da imash edno na um ili pone dokato vaprosniq ne ti dokaje che darji na teb...Chovek se uchi ot greshkite si a tvoqta qvno e che davash poveche ot kolkoto poluchavash ..... :idea:

mnogomili4kata-sf
01-06-2006, 21:17
Цял живот имаш напред...не мисли така мрачно...и едно нещо ще ти кажа,колкото и банално да звучи-Това,което не ни убива-ни прави по-силни!И наистина е така...от собствен опит ти го казвам!Самоубийството е за слабите хора-сигурна ли си,че си от тях?!Аз не мисля.Както казва майка ми "Колко още момчета ще има....!" И има разлика от момче до момче,жалко само че сърцето си знае своето...Ще мине всичко...само времето лекува.Бъди търпелива!

The Biker
01-06-2006, 21:17
mdaa znam kvo e .... Probvai se da q zabravi6 s nqkoe drugo momi4e - trudno e znam no...trqbva da go napravi6 prosto nqma na4in !

dragonika
01-06-2006, 21:33
Leeleeeeeeeeee :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Stiga si burborila takiva gluposti - kak moje daje da si pomisli6 da se samoubie6!!! I to za kvo - za nqkva torba kokali, koqto ne te haresva, zarqzala te e nai-bezsurde4no i ti sa iska6 da mu napravi6 kefa li kvo? Kak moje da se davate tolkova lesno! Ima6 nqma6 15 godini i ve4e dai da se hvurlq ot mosta eb*si!! Suvzemi se i ne pi6i - daje ne si pomislqi tova otnovo - QSNO! :evil:

01-06-2006, 21:48
Blagodarq vi ve4e sam po spokoina :( utre se pak dano ne e taka s nego ako pak e taka 6te go nakaram da strada e nqma da go ubivam spoko :)

The Biker
01-06-2006, 21:55
da verno na 15 se si i trugnala da se samoubiva6 4akai be da ne si na 40 no dori i togava!Teq godini ne trq da si i pomislq6 da se vlubva6 i ne6to takova to4no sega trq si praime kefa da se smenqme po 4esto 6toto posle si pomisli kato se vlubime i ojenime kvo 6e stane... Zza tva misli po globalno!

ziky
01-06-2006, 23:40
Hora nikoga ama nikoga pove4e neiskam da se vlubq ujas i kvo sega vlubih se i krai 4ao mili4ka ve4e ne te haresvam napravo s vseki izminal den se uverqbam 4e mujete sa tupi bokluci :( e da ama sega pla4a i nqma koi da mi pomogne dano ne zema da se sumoobiq


Намираш си човек който да те заслужава и да те обича...и нети е време да се самоубиваш.....още си млада....те даже и прасенцата не ги колято толко млади :wink: И да плачеш и да не плачеш говедото си е говедо отглеждаш го от едно парче месо...(2 кила)

iboorgork
01-06-2006, 23:46
baby prosto ostavi pic i 6te zabrai6 za vsqkfi mom4enca, az sum daje pove4e ot muj - imam izkustveni cici :twisted:

Abuse_4_fun
01-07-2006, 00:01
Не, не! Ела при мен - аз имам два пениса и латексова кукла, която ще направи всичките ти мечти реалност. Ще умреш .. но от кеф. :mrgreen:

Soldier_OF_Fortune
01-07-2006, 00:04
Стига Глупости не си заслужава на такава възраст да се нервиш на момче, я го остави да пасе трева и т'ва е

HopeLesss
01-07-2006, 11:18
Стига Глупости не си заслужава на такава възраст да се нервиш на момче, я го остави да пасе трева и т'ва е

Много ясно :D След време ще осъзнаеш, че времето, което си изгубила в хленчене е било напразно и е можело да бъде много по добре изживяно :D

Death_F
01-07-2006, 11:20
Leeleeeeeeeeee :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Stiga si burborila takiva gluposti - kak moje daje da si pomisli6 da se samoubie6!!! I to za kvo - za nqkva torba kokali, koqto ne te haresva, zarqzala te e nai-bezsurde4no i ti sa iska6 da mu napravi6 kefa li kvo? Kak moje da se davate tolkova lesno! Ima6 nqma6 15 godini i ve4e dai da se hvurlq ot mosta eb*si!! Suvzemi se i ne pi6i - daje ne si pomislqi tova otnovo - QSNO! :evil:Точно така заради някъф идиот който не те заслужава просто не си и помисляй да правиш такива глупости!

PLAMENKO
01-07-2006, 11:25
внимаваи какво си пожелаваш!!!
знаеш ли какво , дано не ти се случи по гадно нещо от несподелената любов ... тва не е нищо РАЗБИРАШ ЛИ !?!?!? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
и кво ше стане като умреш ???? а ?? замисляла ли си се ?? :evil: :evil: :evil: мн ме нервите некви малки пубери дето нищо не сте видяли в тоя живот...

HopeLesss
01-07-2006, 11:32
внимаваи какво си пожелаваш!!!
знаеш ли какво , дано не ти се случи по гадно нещо от несподелената любов ... тва не е нищо РАЗБИРАШ ЛИ !?!?!? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
и кво ше стане като умреш ???? а ?? замисляла ли си се ?? :evil: :evil: :evil: мн ме нервите некви малки пубери дето нищо не сте видяли в тоя живот...

Е, недей така. Всеки приема нещата по различен начин... И аз не съм съгласна, че самоубийството е решението! И не съм съгласна, че несподелената любов е най-лошото нещо. Малко ми е трудно да говоря за смърт, но ако преживеете това, което и аз (на никой не го пожелавам), да умре приятел в ръцете ви, тогава наистина ще осъзнаете колко скъп може да е живота!!!

rowzz
01-07-2006, 11:39
"ve4e ne te haresvam", "omruzna mi", "iskam da si ostanem samo priqteli", "ne se polu4ava (na 1vata sedmica)", ot toq rod opravdaniq sa samo tipi4ni za jenite taka 4e da ne po4vame za spor koi sa bok...i i koi - ne .....
и.. "пишката ти е много малка/голяма.."

DjyDjaNKa
01-07-2006, 11:48
Абе , какви са тези глупости ? ... Тцтцтцтцтц ...
Първо ... момчетата били боклуци ... хм , ами НЕ , не са ... В много от случаите , когато причинят гадно на някое момиче то си го е заслужило . И мен доста са ме зарязвали , ама след време съм се осъзнавала и съм разбирала , че вината си е била в мен . Ама то явно е доста трудно да погледнеш и себе си при положение , че просто можеш да обвиниш околните .... Не става така обаче !
А , и щом момчетата са боклуци според теб , но в същото време си помисляш за самоубийство ... Сещаш ли се накъде бия ? - Явно си готова да умреш за един "боклук" ... и така ... думите ти олекват доста !!!
Все пак , ако ще се самоубиваш - ОК ... Мога да ти кажа и как !!! И , моля Ви се , недейте да ми пишете , че съм гадна, за да пиша подобно нещо , проСто .. аман от Псевдо-самоубийци ! Който ще се самоубива не говори , той просто действа . Това е моментно и не се обмисля предварително . Та , в обши линии ... преди да пускате подобни теми , поне помислете какво ще напишете , за да не изглеждате ... Толкова ... как да го кажа ... АБСУРДНО !!!!!!

rowzz
01-07-2006, 12:15
Абе , какви са тези глупости ? ... Тцтцтцтцтц ...
Първо ... момчетата били боклуци ... хм , ами НЕ , не са ... В много от случаите , когато причинят гадно на някое момиче то си го е заслужило . И мен доста са ме зарязвали , ама след време съм се осъзнавала и съм разбирала , че вината си е била в мен . Ама то явно е доста трудно да погледнеш и себе си при положение , че просто можеш да обвиниш околните .... Не става така обаче !
А , и щом момчетата са боклуци според теб , но в същото време си помисляш за самоубийство ... Сещаш ли се накъде бия ? - Явно си готова да умреш за един "боклук" ... и така ... думите ти олекват доста !!!
Все пак , ако ще се самоубиваш - ОК ... Мога да ти кажа и как !!! И , моля Ви се , недейте да ми пишете , че съм гадна, за да пиша подобно нещо , проСто .. аман от Псевдо-самоубийци ! Който ще се самоубива не говори , той просто действа . Това е моментно и не се обмисля предварително . Та , в обши линии ... преди да пускате подобни теми , поне помислете какво ще напишете , за да не изглеждате ... Толкова ... как да го кажа ... АБСУРДНО !!!!!!
момичетата са за СТОЛИПИНОВО.. или не беше така..

FiRe_LaDy
01-07-2006, 16:45
Na eitakiva myrdi moga da im kaja samo da varqt da pikaqt(s izvinenie za cinizmite) i da se parzalq!Teq goveda znaqt samo da naranqvat momi4etata!Ai 4e se qdosvam kato 4uq za takiva pikliovci koito nz ko iskat!Edin den edno na drugiq drugo!Est. ne si4ki sa takiva,taka 4e gore glavata i prodylgavai napred!6te sre6ne6 nqkoi koito da zaslujava obi4ta ti!Uspeh

baby_one
01-07-2006, 20:30
Не плачи просто досега не си открила момче, което си мисли, че заслужава да е с теб :) ще дойде и този момент и ще си намериш някой, с който да си щастлива
a koga li az shte si namerq nqkoi koito meobi4a naistina i shte prestane da obi4am glupaka koito vseki dne me pravi neshtastna

ChoCoLAte_
01-07-2006, 21:12
Оооо, недей така! Вече достатъчно хора ти казаха, че това за самоубийствотоо..такива мисли да не ти минават през главата просто! Едва ли това ще е най- лошото нещо в живота ти, та да се самоубиваш.. Един живот ти е даден и не бива да го пропиляваш..Вярно, страдаш, но не трябва да се отказваш така. Всеки е преживявал мъка по момче и никой не е умрял още ;) Така че горе главата и си намери някои да те накара да го забравиш този..някой който ще те обича и цени :) (както се казва клин клин избива ;) )

LoVe_RuSlAn
01-08-2006, 13:51
Ne si vinovna ti 4e si si se vliubila v tova mom4e vse pak ne izbira6 ti a syrtzeto ti.A i ne si vinovna 4e toi te e izrital.Zatova ne se samooubivai ili nedei da pla4e6.A spodeli na nqkoi blizak za mykata ti ili na nqkoiq tvoq po opitna fr v teq ne6ta i skoro vsi4ko 6te se upravi.Ne se zatvarqi v sebe si i ne pazi samo za sebe si tozi problem spodeli go s nqkogo v kogoto 4uvstvba6 upora i na kogoto ima6 doverie.

ZAZZZI
01-08-2006, 15:01
nikoga ne pla4i za nqkoi koito ne pla4e za teb :!: za kvo ti e da se samoybiva6 kakto ti kaza za nqkvi boklyci? pak i ne gi postavqi vsi4ki pod edin znamenatel. prosto ne si popadnala na to4niq 4ovek :roll:

thEClown
01-08-2006, 18:55
И аз не искам любовта е скапана и от нея боли.Само може да страдаш от нея.

Glaube`Feitosa
01-08-2006, 21:53
Hora nikoga ama nikoga pove4e neiskam da se vlubq ujas i kvo sega vlubih se i krai 4ao mili4ka ve4e ne te haresvam napravo s vseki izminal den se uverqbam 4e mujete sa tupi bokluci :( e da ama sega pla4a i nqma koi da mi pomogne dano ne zema da se sumoobiq ave ei q sa uspokoi ve ko si sa zama4ila tuka za nqkav det ne ta e ocenil nqkav muxlio det ta e zaibal nqma da pla4i6 6tot da ne idvam da ta 6amarq :)

Azzazello
01-09-2006, 10:44
И аз не искам любовта е скапана и от нея боли.Само може да страдаш от нея.


Ами да, на тази възраст боли малко, после боли повече....Но не можеш да отречеш, че си има и положителните страни....Например да я срещнеш....
Колкото до момичето, ами, мила, не се връзвай крайно много. Моя съвет е да си изплачеш очите докато пресъхнат. Тогава ще разбереш, че не си е заслужавало. И преди да се сдухаш отново и да заплачеш, се сети, че не трябва да съжаляваш. С времето тези неща ги наричаме опит и се учим от него. (Макар че имаше един израз: Love hurts because you never learn to prevent it. It always comes the same way, and it always leaves with pain, we just sit and watch)
Така че......това ни е орисията!!!

little_pink
01-09-2006, 12:45
shte ti mine

Девствен на 19
01-09-2006, 12:49
i отново мъжете са виновни...ми защо не се замислите,колко женки постъпват така.Не може всички мъже да са под един знаменател!

SeXyTo_f
01-09-2006, 14:09
Hora nikoga ama nikoga pove4e neiskam da se vlubq ujas i kvo sega vlubih se i krai 4ao mili4ka ve4e ne te haresvam napravo s vseki izminal den se uverqbam 4e mujete sa tupi bokluci :( e da ama sega pla4a i nqma koi da mi pomogne dano ne zema da se sumoobiq
повечето момчета се оказват пълни лайна...е има и такива който се оказват пичове....но спокойно...не мисли за самоубииство...и на мене веднъж ми идеше да скоча от нас заради момче...,но сега като се сетя тва момче кав тапанар е....чак си се смея кви глупости съм си мислела...и веднъж се опитах да си прережа вените....ма една приятелка влезе на време и ме спаси...момчета...по цялата земя...в изобилие....:) не е 1, нито ще е последния...нали така?

01-09-2006, 16:41
Ti da ne si travestit?! :?

<~~>
01-09-2006, 17:46
ne se qdosvai ni6to nqma da promeni6...no ne vsi4ki mom4eta sme tekiva negovori ob6to :!:

piska_
01-09-2006, 18:03
Мила недей така. Повярвай ми има момчета, за които си заслужава да живееш. Айде успех и помни, че наистина ги има! :P

SeXyTo_f
01-09-2006, 18:03
Ti da ne si travestit?! :?
Az li?
:shock:

strada6t
01-13-2006, 08:53
da verno na 15 se si i trugnala da se samoubiva6 4akai be da ne si na 40 no dori i togava!Teq godini ne trq da si i pomislq6 da se vlubva6 i ne6to takova to4no sega trq si praime kefa da se smenqme po 4esto 6toto posle si pomisli kato se vlubime i ojenime kvo 6e stane... Zza tva misli po globalno!
Съгласен съм,че трябва да си яко тъп за да се самоубиеш на 15,но за сериозните връзки на съм съгласен :x АБЕ КАКЪВ Е ПРОБЛЕМА ДА ИМАШ СЕРИОЗНА ВРЪЗКА НА 15 БЕ,ХИТРЕЦИ!?Аз пък съм с 2 ръце ЗА и смятам,че само така постигаш истинско щастие

S_L_A_D_U_R_K_A
01-13-2006, 09:56
Абе миличка толкова трудности ще имаш още, ако пред всяка една трудност някой се самоубиваше нямаше да има живи хора на земята! Стегни се, изпитанията са за това да се преодоляват и както казаха преди мен "Каквото не ни убива-ни прави по-силни", просто не си намерила подходящия, има толкова милиони момчета, като автобусите идва един след него има др, докато не се качиш на подходящия! Това самоубийството е мн грешно, защото не ти решаваш дали да живееш или не, не ти си си дала живот, затова нямаш право да го отнемаш! Пък камо ли за някви идиоти, дето и те нз сигурно к`во искат и к`во търсят, да не ти пука, всичко се случва за твое добро, така е писано да стане и ти неможеш да го промениш! Така мога още мн мн мн неща да ти кажа, ако искаш но за сега скъпа се стегни от собствен опит ти казвам, че всичко ще се нареди и времето лекува! Успех и не се терзай за глупости!!! :wink:

strawberry
01-13-2006, 22:20
Е не се отчайвай не е само едно момче на света все пак...Да знаеш казвам ти го от личен опит.КАто не се получи с едно,то с друго ще е идеално.Така 4е недей да си мислиш за самоубийство...4ули?Не посмявай да се самоубиеш,защото живеем само веднъж и ако пропилеем този един път много ще загубим.!!!

sramcho
01-13-2006, 23:03
Davai togava! :wink:

Josefinne
01-14-2006, 09:55
В този момент много хора си мислят за самоубийство, аз също съм го преживяла и наистина, когато скъсахме с приятеля ми е света ми из основи рухна. Буквално той беше всичко за мен. Имах една - единствена приятелка, само тя ми остана, но знаете как е - нещата са различни и една огромна липса се отвори в душата ми. Но човек, макар и трудно се изправя, първо се чувства нестабилен, лабилен и сякаш всеки момент ще падне, често си сменя настроенията, все още поне по веднъж на ден изпадам в краткотрайна депресия, но все пак с всеки изминал ден ставам по-силна. МОже би това, което преживях ме направи груба (душевно) и от душата ми да е изфирясала всичката романтика, с която беше пълна, но все пак се оцелява.
Единият вариант е да намериш нова любов, така най-лесно се забравя. Не е чак толкова лесно това, зависи от късмета. Другия вариант е да изстинеш към света, както аз сега. Потърси себе си в себе си, а не в другия. Ще те боли, знам, но макар и с белег - раната ще започне да зараства, рано или късно. MOve On!

skyline_207
01-14-2006, 09:58
В този момент много хора си мислят за самоубийство, аз също съм го преживяла и наистина, когато скъсахме с приятеля ми е света ми из основи рухна. Буквално той беше всичко за мен. Имах една - единствена приятелка, само тя ми остана, но знаете как е - нещата са различни и една огромна липса се отвори в душата ми. Но човек, макар и трудно се изправя, първо се чувства нестабилен, лабилен и сякаш всеки момент ще падне, често си сменя настроенията, все още поне по веднъж на ден изпадам в краткотрайна депресия, но все пак с всеки изминал ден ставам по-силна. МОже би това, което преживях ме направи груба (душевно) и от душата ми да е изфирясала всичката романтика, с която беше пълна, но все пак се оцелява.
Единият вариант е да намериш нова любов, така най-лесно се забравя. Не е чак толкова лесно това, зависи от късмета. Другия вариант е да изстинеш към света, както аз сега. Потърси себе си в себе си, а не в другия. Ще те боли, знам, но макар и с белег - раната ще започне да зараства, рано или късно. MOve On!


omg :shock:

Josefinne
01-14-2006, 10:02
В този момент много хора си мислят за самоубийство, аз също съм го преживяла и наистина, когато скъсахме с приятеля ми е света ми из основи рухна. Буквално той беше всичко за мен. Имах една - единствена приятелка, само тя ми остана, но знаете как е - нещата са различни и една огромна липса се отвори в душата ми. Но човек, макар и трудно се изправя, първо се чувства нестабилен, лабилен и сякаш всеки момент ще падне, често си сменя настроенията, все още поне по веднъж на ден изпадам в краткотрайна депресия, но все пак с всеки изминал ден ставам по-силна. МОже би това, което преживях ме направи груба (душевно) и от душата ми да е изфирясала всичката романтика, с която беше пълна, но все пак се оцелява.
Единият вариант е да намериш нова любов, така най-лесно се забравя. Не е чак толкова лесно това, зависи от късмета. Другия вариант е да изстинеш към света, както аз сега. Потърси себе си в себе си, а не в другия. Ще те боли, знам, но макар и с белег - раната ще започне да зараства, рано или късно. MOve On!


omg :shock:

Абе ти не можеш ли сам/а да пишеш и да изразяваш самостоятелно мнение. Цитата се изпозлва за илюстрация на собственото мнение, а не го замества! АКо нямаш каквод а кажеш - трай си!