PDA

View Full Version : Споделя те ли ?



БеТинКа
01-06-2006, 22:30
Моят въпрос към вас е споделяте ли с гаджето си ,че го ревнувате,той радва ли се на това(по този начин разбира,че малко или много държите на него) ,казвате ли му,че го ревнувате повече от еди си кой и да ограничи срещите си с нея/него,той как реагира?Понякога не ставате ли досадни с темата ревност..а той/тя споделя ли с вас ,че ви ревнува като цяло ,а и примерно най-много от онзи пич/мацка...?
Питам щото аз мойто гадже го ревнувам само от 2 мацки,в смисъл една доста досадна негова обожателка от край време и от една негова роднина(която само ни пречи) ...

rowzz
01-06-2006, 22:58
Само ако има основателна причина.. иначе найн.. !

Soldier_OF_Fortune
01-06-2006, 23:08
Разбира се, че казвам на гаджето си, че я ревнувам и тя на мен и много се кефиме :)
Няма нищо лошо в това да ревнуваш някого:!:

ziky
01-06-2006, 23:12
Моят въпрос към вас е споделяте ли с гаджето си ,че го ревнувате,той радва ли се на това(по този начин разбира,че малко или много държите на него) ,казвате ли му,че го ревнувате повече от еди си кой и да ограничи срещите си с нея/него,той как реагира?Понякога не ставате ли досадни с темата ревност..а той/тя споделя ли с вас ,че ви ревнува като цяло ,а и примерно най-много от онзи пич/мацка...?
Питам щото аз мойто гадже го ревнувам само от 2 мацки,в смисъл една доста досадна негова обожателка от край време и от една негова роднина(която само ни пречи) ...


НИкога не съм крил от бившото си гадже за такива неща смисал винаги съм и казвал когато си харесам някое момиче защото много я обичах и не исках да се лъжеме и да имаме тайни.....всичко за чуствата си споделях с нея и нямахх тайни за това... :cry:

rowzz
01-06-2006, 23:14
Моят въпрос към вас е споделяте ли с гаджето си ,че го ревнувате,той радва ли се на това(по този начин разбира,че малко или много държите на него) ,казвате ли му,че го ревнувате повече от еди си кой и да ограничи срещите си с нея/него,той как реагира?Понякога не ставате ли досадни с темата ревност..а той/тя споделя ли с вас ,че ви ревнува като цяло ,а и примерно най-много от онзи пич/мацка...?
Питам щото аз мойто гадже го ревнувам само от 2 мацки,в смисъл една доста досадна негова обожателка от край време и от една негова роднина(която само ни пречи) ...


НИкога не съм крил от бившото си гадже за такива неща смисал винаги съм и казвал когато си харесам някое момиче защото много я обичах и не исках да се лъжеме и да имаме тайни.....всичко за чуствата си споделях с нея и нямахх тайни за това... :cry:
а може би точно заради това говориш за гаджето си в БИВШ род ??..

Soldier_OF_Fortune
01-06-2006, 23:20
f0r3v3r]

Моят въпрос към вас е споделяте ли с гаджето си ,че го ревнувате,той радва ли се на това(по този начин разбира,че малко или много държите на него) ,казвате ли му,че го ревнувате повече от еди си кой и да ограничи срещите си с нея/него,той как реагира?Понякога не ставате ли досадни с темата ревност..а той/тя споделя ли с вас ,че ви ревнува като цяло ,а и примерно най-много от онзи пич/мацка...?
Питам щото аз мойто гадже го ревнувам само от 2 мацки,в смисъл една доста досадна негова обожателка от край време и от една негова роднина(която само ни пречи) ...

НИкога не съм крил от бившото си гадже за такива неща смисал винаги съм и казвал когато си харесам някое момиче защото много я обичах и не исках да се лъжеме и да имаме тайни.....всичко за чуствата си споделях с нея и нямахх тайни за това... :cry:
а може би точно заради това говориш за гаджето си в БИВШ род ??..
[CSKA]f0r3v3r евалата това го закопа

Roxy
01-06-2006, 23:38
общо взето си СПОДЕЛЯ МЕ.понякога много го ревнувам и се опитвам да му налагам кво да прави,което е много глупаво ама кво да се прави.и той ме ревнува ама е толкова добричък че нищо не може да ми каже :roll:

ziky
01-06-2006, 23:42
f0r3v3r]

Моят въпрос към вас е споделяте ли с гаджето си ,че го ревнувате,той радва ли се на това(по този начин разбира,че малко или много държите на него) ,казвате ли му,че го ревнувате повече от еди си кой и да ограничи срещите си с нея/него,той как реагира?Понякога не ставате ли досадни с темата ревност..а той/тя споделя ли с вас ,че ви ревнува като цяло ,а и примерно най-много от онзи пич/мацка...?
Питам щото аз мойто гадже го ревнувам само от 2 мацки,в смисъл една доста досадна негова обожателка от край време и от една негова роднина(която само ни пречи) ...


НИкога не съм крил от бившото си гадже за такива неща смисал винаги съм и казвал когато си харесам някое момиче защото много я обичах и не исках да се лъжеме и да имаме тайни.....всичко за чуствата си споделях с нея и нямахх тайни за това... :cry:
а може би точно заради това говориш за гаджето си в БИВШ род ??..

Не е вярно сядахме и обсъждахем сичко и сичко беше на лице....в никакъв случай тва не е проблема

`Death`Whore`
01-07-2006, 01:11
Не знаех, че съществителните имена могат да имат и "бивш род"...

Dlord
01-07-2006, 09:45
Vinagi spodelqm dori i nai-glypavite si misli ponqkoga... ne trqbva da te e sram ok?

HopeLesss
01-07-2006, 11:14
Аз по принцип не съм ревнива, но бившия ми приятел беше и ми споделяше от кого колко ме ревнува... До някъде е хубаво да знам, за да не го нараня неволно, но от друга страна в никакъв случай не се радвах, че ме ревнуваше :roll:

01-07-2006, 11:17
Никога, дори и пиян!

rowzz
01-07-2006, 11:40
Не знаех, че съществителните имена могат да имат и "бивш род"...
имат :?: 8)

LoVe_RuSlAn
01-08-2006, 14:38
Trqbva da si spodelqte edin na drug za da moje da si pe4elite po golqmo doverie.I vse pak ne vsi4ko trqbva da se kazva na nego moje i na nai dobrata ti priqtelk.No e hubavo da spodelq6 zashtoto taka ti olekva na syrtzeto.

cannabinoid
01-08-2006, 14:54
Господи, как може да сте ревниви ве !? Че аз като са зема с някоя мн се кефя сички като я заглеждат и да ги е яд, че е с МЕН, а не с тях :twisted:

Никога не ревнувам. :?

А ти как може да ревнуваш от тез двете мацки ве? Той зарибява ли ги? (Предполагам не) Е какъв е проблема?

FiRe_LaDy
01-08-2006, 15:50
Off i to mnogo go revnuvam!E,samo ot edna kofa ot negoviq klas!I nai mnogo me nervi tova 4e toi si ima brat bliznak i brat mu si nqma priqtelka pak taq se lepnala na gadjeto mi :evil: !V skoro vreme 6te q dera!Ina4e ne go revnuvam ot nikoi drug,poprincip ne sam revniva! :wink:

aBnOrMaL_BaBy
01-08-2006, 15:54
Моят въпрос към вас е споделяте ли с гаджето си ,че го ревнувате,той радва ли се на това(по този начин разбира,че малко или много държите на него) - Ревнувам го разбира се.. аз не ревнувам само него .. аз и приятелки ревнувам .. въобще съм много ревнив човек :oops: той разбира се се радва на това, но понякога АЗ много се изнервям като почне да се радва и да се смее..и разбира се след това му отмъщавам :lol:
-казвате ли му,че го ревнувате повече от еди си кой и да ограничи срещите си с нея/него,той как реагира?- Никога не бих ограничила свободата на някого, няма значение гадже ли ми е, приятел ли ми е, баща ли ми е.
А той/тя споделя ли с вас ,че ви ревнува като цяло ,а и примерно най-много от онзи пич/мацка...? - Споделя да, и аз както и той прави, се радвам и му се смея :lol: Дори ме ревнува от едно момиче от този форум :oops: но то е нормално и аз да бях щях да ревнувам, независимо че е момиче :wink:

white_chik
01-08-2006, 16:46
toi me revnuva adski mnoo-prosto si e takuv!I da vinagi mi kazva no ne me ograni4ava az nego-su6to

{P}evanescence{P}
01-08-2006, 18:51
oo revnuvame se i dvamata mn az go revnuvam ot edna pa4a mn i ot vs drugi de ma po mani4ko xixi toi men me revnuva ot si4kite mi priqteli koeto e malko dosadno shtoto sa i negovi fr. samo mom4etata de ;p
i taka ot tas revnost po4ti vsqka sedmica sa karame typo be xaxaxax

Sw33tDr3ams
01-11-2006, 18:13
Моят въпрос към вас е споделяте ли с гаджето си ,че го ревнувате,той радва ли се на това(по този начин разбира,че малко или много държите на него) - Ревнувам го разбира се.. аз не ревнувам само него .. аз и приятелки ревнувам .. въобще съм много ревнив човек :oops: той разбира се се радва на това, но понякога АЗ много се изнервям като почне да се радва и да се смее..и разбира се след това му отмъщавам :lol:
-казвате ли му,че го ревнувате повече от еди си кой и да ограничи срещите си с нея/него,той как реагира?- Никога не бих ограничила свободата на някого, няма значение гадже ли ми е, приятел ли ми е, баща ли ми е.
А той/тя споделя ли с вас ,че ви ревнува като цяло ,а и примерно най-много от онзи пич/мацка...? - Споделя да, и аз както и той прави, се радвам и му се смея :lol: Дори ме ревнува от едно момиче от този форум :oops: но то е нормално и аз да бях щях да ревнувам, независимо че е момиче :wink:



Ами ами даже много я ревнувамм от всичко и аз като теб съм много ревнив човек.Даже по някога си мисля,че прекалявам с тази ревност :lol:.
Ами аз не мога да и забраня с кои да се вижда и с кои не.Оставам я да си прави каквоти иска само да не го прави с момчета :P :P:P:P:P.Едиственото което мога да и каже е внимава :):) :lol:
Споделя ме си,че се ревнуване и но по някога ми се смее като почна да я ревнува и аз много и се радвам :):):)

love_delight
01-12-2006, 13:50
Ревнувам го! Наскоро бях видяла една снимка - той и една мацка, която го беше прегърнала ... ааа, вдигнах кръвното! Но после го попитах коя е тя и защо го е прегърнала, той ми обясни .. и се успокоих :)