PDA

View Full Version : Приятелство.



Stefan16
01-06-2006, 23:32
Малко ми е кофти да приказвам за този мой проблем, но...
Имам един приятел с който се познаваме от 9 години. Бяхме първи приятели, но нещо се обърка. Той започна да се вижда с други хора. И както ми беше най-добър приятел така и ме заеба, но не в очите. Почнахме да се виждаме все по рядко, по скоро той спря да ме търси. Още се водим "приятели", не е ,както беше. Гледа да ме разкара, а преди си споделяхме за проблемите, тайните и интересите си. Незнам. Чувствам се толкова пренебрегнат, и все пак самотен. Незнам, интересите ли ни са промениха , поведението ли, незнам. Мислех че ще сме стари приятели, а се оказва че всичко хубаво нещо си има край...
Та, питам ви имали ли сте такава случка, или познат с такава случка, да разкажете, да дадете някой съвет, ще кажете "..намери си друг приятел...", но нашите отношения са градени на години, не мога просто така да сменям, сякаш сменям капут, изхвърлям стария за да си сложа нов (sorry за сравнението, не ми дойде нищо друго на ум) И така...

sweet-f
01-06-2006, 23:40
ami az sam imala podoben slu4ai s moq priqtelka.bqhme priqtelki 4 godini i bqhme tolkova blizki 4e tq be6e stanala 4ast ot semeistvoto ni.i izvednaj tq tragna po drug pat.be6e mi mnogo krivo....Ta...
bih te posavetvala da pogovori6 s nego za tezi ne6ta.6tom tolkova dalgo ste bili priqteli nqma kak da ne te razbere i razberi kade e problema za da se opita6 da opravi6 ne6tata.

teenkopele
01-06-2006, 23:51
На мен също ми се е случвало.То на кой ли не се е :o ?!?
Просто продъжаваш напред и това е.Надявам се имаш и други приятели, дори и да не са ти толкова близки.
След време ще намериш друг човек,с който ще постигнеш същото :wink: .

IdontGiveaFuck
01-07-2006, 00:01
С най-добрата ми приятелка се виждам максимум 1-2 пъти в седмицата...и к'во !?
Това значи ли,че не сме приятелки ?Глупости.Факт е,че сме в различни компании,но това не ни пречи да си споделяме когато излизаме макар тва да се случва рядко.С друга много добра приятелка излизаме веднъж в месеца...Всяка си ходи на някъде и представи си не се цупим. :?
Нима това,че се виждам рядко с един човек е причина да го зарежа ?Пълни глупости :?

Веднъж си говорихме на тази тема с една приятелка..и тя ми каза : "Докато приятелството съществува в сърцата ни ние няма да се забравим..."В първия момент и се изсмях..но като се замисля е права!

Abuse_4_fun
01-07-2006, 00:50
Moderated by machoka,
т. 2 от правилата!

iboorgork
01-07-2006, 00:55
Веднъж си говорихме на тази тема с една приятелка..и тя ми каза : "Докато приятелството съществува в сърцата ни ние няма да се забравим..."

Every night in my dreams
I see you, I feel you
That is how I know you go on
Far across the distance and spaces between us
You have come to show you go on

Near far wherever you are
I believe that the heart does go on
Once more you open the door
And you're here in my heart
And my heart will go on and on


Love can touch us one time and last for a lifetime
And never let go till we're gone
Love was when I loved you
One true time I hold you
In my life we'll always go on


Near far wherever you are
I believe that the heart does go on
Once more you open the door
And you're here in my heart
And my heart will go on and on


You're here, there's nothing I fear
And I know that my heart will go on
We'll stay forever this way
You are safe in my heart
And my heart will go on and on

Ne mi mislq 4e ti si 4oveka da davash akul na po-vis6i sa6testva ot konq. :twisted:

х
01-07-2006, 09:13
prosto v daden moment, interesite stavat razli4ni. i az imam priqtelki ot detstvoto s koito 10-12godini sme bili non-stop zaedno, i sega se vijdame 1 p1t v meseca. ne 4e s1m gi zarqzala ot lo6i 4uvstva, prosto ve4e ne sme na edin ak1l. razli4ni ne6ta ni v1lnuvat... :roll:

Excuse_me
01-07-2006, 09:33
С най-добрата ми приятелка се виждам максимум 1-2 пъти в седмицата...и к'во !?
Това значи ли,че не сме приятелки ?Глупости.Факт е,че сме в различни компании,но това не ни пречи да си споделяме когато излизаме макар тва да се случва рядко.С друга много добра приятелка излизаме веднъж в месеца...Всяка си ходи на някъде и представи си не се цупим. :?
Нима това,че се виждам рядко с един човек е причина да го зарежа ?Пълни глупости :?

Веднъж си говорихме на тази тема с една приятелка..и тя ми каза : "Докато приятелството съществува в сърцата ни ние няма да се забравим..."В първия момент и се изсмях..но като се замисля е права!


напълно вярно.... може и цял да сте заедно може и да сте 1 час но какво значение има в това? Знаеш ли кое е важното ако имаш някакъв проблем който не може да се оправиш сам приятелите ти да ти помогне няма никакво значение че вече се движи в друга компания той може още да ти е приятел! това не значи че като не се виждате толкова често не ти е .... !

sunset_light
06-03-2008, 20:01
С най-добрата ми приятелка се виждам максимум 1-2 пъти в седмицата...и к'во !?
Това значи ли,че не сме приятелки ?Глупости.Факт е,че сме в различни компании,но това не ни пречи да си споделяме когато излизаме макар тва да се случва рядко.С друга много добра приятелка излизаме веднъж в месеца...Всяка си ходи на някъде и представи си не се цупим. :?
Нима това,че се виждам рядко с един човек е причина да го зарежа ?Пълни глупости :?

Веднъж си говорихме на тази тема с една приятелка..и тя ми каза : "Докато приятелството съществува в сърцата ни ние няма да се забравим..."В първия момент и се изсмях..но като се замисля е права!
При мен е абсолютно същото,даже оня ден се видях с нея,ние сме си приятелчета вече от 7 години. :):):):)
Имам и друг случай ама той е мн странен имам си акаунт в youtube и там се запознахме с едно момиче,говорихме си с мн ,мн дълги съобщения,чатихме си в MSN ,защото нямаше skype. :) Сега обаче нещо стана ,последното съобщение беше ,че мисли ,че й се сърдя и ,че ако не искам да бъдем приятелки да не си пиша повече с нея ,но аз винаги ще й остана най-добра приятелка,това беше защото не си бяхме писали от 2 седмици,разбирам я и аз бях заета и тя,ама какво да се прави ,тя живее в Америка ,а аз в България,има си разстоянието,но това не значи ,че вече не сме си приятелки:) .