PDA

View Full Version : Какво да правя



ВиВиЛаНте
01-06-2006, 23:01
Харесвам си 1 момче,с него от дъжд на вятър се виждаме (запознахме се по чата,и след цяла година и отгоре ме покани на среща,без да сме се виждали на снимка,рисковано..) но като го видях страхотно момче,високо ,строено с черна коса,тъмни очи,много културно ,никакви псувни,абе такъв интелигентен човек не бях срещала.ама той засега не иска гадже,изцяло е зает с учене(не е зубър)мн е умен , с чаровна усмивка ,мил..абе сладур ,Та въпроса ми е как може такъв тип момче да се впечатли от момиче ,такива момчета са рядко срещани днес,посъветвайте ме с нещо,как да го накарам да си ме хареса,да ме заглежда

Soldier_OF_Fortune
01-06-2006, 23:04
Ами той както каза няма време за теб ако ще и гола да му се представиш той ще си гледа учебниците ( съмнявам се освен ако не е гей ). Трябва да изчакаш да започне да се интересува от момичета и тогава може да действаш или да му помагаш с ученето за да може да има повече време за теб :)

rowzz
01-06-2006, 23:05
започни да му разказваш под игото.. ;)
късата поличка също върши работа.. но трябва да сте 2мца само.. 8)

ВиВиЛаНте
01-06-2006, 23:10
f0r3v3r]започни да му разказваш под игото.. ;)
късата поличка също върши работа.. но трябва да сте 2мца само.. 8)


и поличка не помага,както се каза горе,ако ще и гола да съм.. не е ГЕЙ ,но просто иска да се издигне със знания,а ако се загледа по мацка,шансовете му са минимални..иначе била съм с поличка (слабичка съм),а той ми каза,що не съм се облякла по топло,за да не ми е студено..беше зима,намекнах ,че ми е хладно и очаквах да ме гушне,а той това ми изстреля,е останах шокирана ТАКА че МАцКи не винаги Секси дрешКите Помагат!!!а и неме карайте в библиотека да ходя с него,той е студент,и изведнъж да му лепна хайде на библиотеКа,струва ми се леко тъповато

rowzz
01-06-2006, 23:12
f0r3v3r]започни да му разказваш под игото.. ;)
късата поличка също върши работа.. но трябва да сте 2мца само.. 8)


и поличка не помага,както се каза горе,ако ще и гола да съм.. не е ГЕЙ ,но просто иска да се издигне със знания,а ако се загледа по мацка,шансовете му са минимални..иначе била съм с поличка (слабичка съм),а той ми каза,що не съм се облякла по топло,за да не ми е студено..беше зима,намекнах ,че ми е хладно и очаквах да ме гушне,а той това ми изстреля,е останах шокирана ТАКА че МАцКи не винаги Секси дрешКите Помагат!!!а и неме карайте в библиотека да ходя с него,той е студент,и изведнъж да му лепна хайде на библиотеКа,струва ми се леко тъповато
е па тогава само под игото.. :)

Soldier_OF_Fortune
01-06-2006, 23:15
f0r3v3r]започни да му разказваш под игото.. ;)
късата поличка също върши работа.. но трябва да сте 2мца само.. 8)


и поличка не помага,както се каза горе,ако ще и гола да съм.. не е ГЕЙ ,но просто иска да се издигне със знания,а ако се загледа по мацка,шансовете му са минимални..иначе била съм с поличка (слабичка съм),а той ми каза,що не съм се облякла по топло,за да не ми е студено..беше зима,намекнах ,че ми е хладно и очаквах да ме гушне,а той това ми изстреля,е останах шокирана ТАКА че МАцКи не винаги Секси дрешКите Помагат!!!а и неме карайте в библиотека да ходя с него,той е студент,и изведнъж да му лепна хайде на библиотеКа,струва ми се леко тъповато
Незнам с какво иска да се издигне ама 100% оная му работа от теб няма да се вдигне. Мацка, която ми е навита и е с поличка и да ми каже, че й е студено и аз да и кажа нещо тъпоооо хахаха чист ГЕЙ. Веднага щях да й се нахвърля. Мила той е Гей повярвай

ziky
01-06-2006, 23:16
Ами той както каза няма време за теб ако ще и гола да му се представиш той ще си гледа учебниците ( съмнявам се освен ако не е гей ). Трябва да изчакаш да започне да се интересува от момичета и тогава може да действаш или да му помагаш с ученето за да може да има повече време за теб :)

Може и така да се каже :wink: ако искаш да има време заа теб тряабва да намали времето си за учене а за да го нааправи трябва да му помогнеш....така ще види че го интересуваш и може да расчита на теб за каквото и да е а пък ако е писано то само ще си стане :wink:

ziky
01-06-2006, 23:20
f0r3v3r]започни да му разказваш под игото.. ;)
късата поличка също върши работа.. но трябва да сте 2мца само.. 8)


и поличка не помага,както се каза горе,ако ще и гола да съм.. не е ГЕЙ ,но просто иска да се издигне със знания,а ако се загледа по мацка,шансовете му са минимални..иначе била съм с поличка (слабичка съм),а той ми каза,що не съм се облякла по топло,за да не ми е студено..беше зима,намекнах ,че ми е хладно и очаквах да ме гушне,а той това ми изстреля,е останах шокирана ТАКА че МАцКи не винаги Секси дрешКите Помагат!!!а и неме карайте в библиотека да ходя с него,той е студент,и изведнъж да му лепна хайде на библиотеКа,струва ми се леко тъповато

Чакай чакай аз тва не го видях...бах та маааа...ясно не е гей ама не го интересуват такива неща още....за кво се занимаваш с него след като сама казваш че си шокирана от постъпката му....а пък и не секи ден се вижда толко яка мацка с поличка да ти казва студено ми е посред зима :oops: Бъди хитра и намери някой който те заслужава и ще те гушка като ти е студенко....аз такива маниери най обичам особенно ако е с къса поличка :oops:

Roxy
01-06-2006, 23:43
мисля че не си е имал гадже досега..дори не се е целувал...предпочита да прекарва свободното си време в чата,през останалото само зубри.според мен е пълен смотаняк.провери си очите може да имаш проблем,щото той едва ли има време и зъбите да си измие.и аз преди кат не носех лещи и сички ми се виждаха хубави.... :roll:

Soldier_OF_Fortune
01-06-2006, 23:45
мисля че не си е имал гадже досега..дори не се е целувал...предпочита да прекарва свободното си време в чата,през останалото само зубри.според мен е пълен смотаняк.провери си очите може да имаш проблем,щото той едва ли има време и зъбите да си измие.и аз преди кат не носех лещи и сички ми се виждаха хубави.... :roll:
хаха това беше много злобно.
та момчето може да е много готино и наистина да е някакъв по затворен. Гледай малко да го поотракаш ама да му се мушнеш в кревата. Опитай се малко да го разкараш от книгите да имате вие повече време и от там целувката и сте ОК

KOTKATA_17
01-07-2006, 06:37
Tvurdo sum za mnenieto na Soldier_OF_Fortune

Dlord
01-07-2006, 09:43
Purvo go opznai... stanete priqteli za6toto v edin forum ima6e edna tema podobna... i se okaza 4e stava dyma za men v posledstvie i momi4eto ne znae6e 4e az vlizam v toq forum. kakto i da e... moje6 da o4akva6 mnogo priqtni ne6ta ot nego...

01-07-2006, 11:16
Отиваш при него! Днес ще се шибаме! Не приемам ”не” за отговор! Ясно?! Само спокойно, окей! Само спокойно!