PDA

View Full Version : Да му споделя ли чувствата си или...



SummeRLove08
01-06-2006, 23:46
Ето я и моята история. Харесвам едно момче.Обичам го!Луда съм по него!Направо като го видя..полудявам!Приятели сме,често се виждаме в голямото,защото имаме общи приятели.Говорим си,шегуваме се,опознаваме се. :) Онзи ден даже ме прегърна.Бях адски щастлива!Не издържам повече без да му призная какво чувствам!Искам да ходим,но просто нямам този кураж!Другият проблем е,че онзи ден го видях с друго момиче.Не изглеждаше да му е гадже или нещо подобно,но той като е с нея нито ме поздравява,нито нищо. :( А той понеже е красив и много момичета сигурно го харесват,които са много по-нахални от мен. Написах му писмо в което изразявам чувствата си.Даже знам на коя приятелка да го дам да му го предаде.Проблемът е,че не съм сигурна дали да го направя. :?
Моля ви,кажете ми как да постъпя!Ще ви бъда много благодарна!

Soldier_OF_Fortune
01-06-2006, 23:49
Никакви писма:!: Ако имаш да му казваш нещо му го кажи в очите. Вярвам, че така шанса ти да успееш в по-голям

Успех

KOTKATA_17
01-07-2006, 06:33
NEEE NE NE I NEEE mili4ka i az vednuj pratih pismo na edno mom4e i se zapo4na nadut stana i nedostupen pls ne pravi tazi gre6ka vqrvai mi naprotiv 6tom vs momi4eta go haresvat badi po razli4na pravi se na nedostupna 6te vidi6 skoro toi 6te te svalq :) celuvki i uspeh

01-07-2006, 07:12
pravi se na nedostupna 6te vidi6 skoro toi 6te te svalq :) celuvki i uspeh

Това клише много често го чета в този форум.А я си представи че момчето на разбере за нейните чувствата или по стеснително може да се отдръпне още повече.

strawberry
01-07-2006, 10:07
Еми отиваш и му го казваш в очите!!!!!!!хихихихихиххиихх хихихиххихихихих Айде и дано успееш в това ти начинание

iboorgork
01-07-2006, 10:20
ako o4ite sa kato na soldier_uv_fortune men 6a me e strah... :(

01-07-2006, 11:05
Изчислявайки коифициента от поста ти както и предполагаемата ситуация стигнах до извода, че има 45,5% шанс да те отреже, така че не се безпокой и пробвай.

HopeLesss
01-07-2006, 11:07
Писмата ги остави сега. Отивай направо при него докато не е прекалено късно. Айде и успех. Нищо няма да загубиш ако му признаеш чувствата си. Можеш само да спечелиш :D

rowzz
01-07-2006, 11:43
Ето я и моята история. Харесвам едно момче.Обичам го!Луда съм по него!Направо като го видя..полудявам!Приятели сме,често се виждаме в голямото,защото имаме общи приятели.Говорим си,шегуваме се,опознаваме се. :) Онзи ден даже ме прегърна.Бях адски щастлива!Не издържам повече без да му призная какво чувствам!Искам да ходим,но просто нямам този кураж!Другият проблем е,че онзи ден го видях с друго момиче.Не изглеждаше да му е гадже или нещо подобно,но той като е с нея нито ме поздравява,нито нищо. :( А той понеже е красив и много момичета сигурно го харесват,които са много по-нахални от мен. Написах му писмо в което изразявам чувствата си.Даже знам на коя приятелка да го дам да му го предаде.Проблемът е,че не съм сигурна дали да го направя. :?
Моля ви,кажете ми как да постъпя!Ще ви бъда много благодарна!
не приятелка, а SPEEDY. . :)
абе тъпо е тфа с писмото..

Briseis
01-07-2006, 12:04
Когато сте насаме му казваш! Така можеш да му видш поне реакцията и запомни, че нищо не губиш.Действай момиче, преди някоя друга !

SummeRLove08
01-07-2006, 12:53
Благодаря ви на всички,че ми дадохте съвет! :) От вашите мнения разбирам,че трябва наистина да му призная,преди някоя друга..Ами ако ме отреже,ако загубя приятелството му...Аз не искам това! :( Проблемът е,че доста малко оставаме насаме.Ще действам може би без писмо.

Death_F
01-07-2006, 13:00
Аве на колко години си че да му пишеш писма или да казваш на приятелка да му каже...това са глупости много ме фаща яд когато момче което ме харесва каже на някой друг да ми каже или пък да ми напише писно няма нищо по хубаво от чувства призначи на 4 очи според мен трябва да преодолееш страха да се изправиш пред него и да му кажеш какво чувестваш не трябва да се измъчваш като си мълчиш повчрвай ми няма да става по добре питай го какво чувства към теб и таак но в никакъв случей не му казвай "обичам те" това би го среснало!Успех! :wink:

RoSsY88
01-07-2006, 13:12
Рискувай или печелиш или губиш.Ко искаш да си му приятелка и да го гледаш с друга.Ами щом не те поздравява като е с онова момиче има голяма вероятност да му е гадже...Успех!И ако не те иска за гадже не се отчайвай има хиляди момчета!!!

RoSsY88
01-07-2006, 13:15
Аве на колко години си че да му пишеш писма или да казваш на приятелка да му каже...това са глупости много ме фаща яд когато момче което ме харесва каже на някой друг да ми каже или пък да ми напише писно няма нищо по хубаво от чувства призначи на 4 очи според мен трябва да преодолееш страха да се изправиш пред него и да му кажеш какво чувестваш не трябва да се измъчваш като си мълчиш повчрвай ми няма да става по добре питай го какво чувства към теб и таак но в никакъв случей не му казвай "обичам те" това би го среснало!Успех! :wink:цтцтцтц ти голяма разбирачка се извъди :twisted: Ще те изнасиля ей!

kaka_she te ytraka
01-08-2006, 11:17
otidi i my go kaji v o4ite lice v lice taka imash po-golqm shans ako eventyalno ne ti oburne vnimanie se pravi na nedostupna ili se 1 nishto ne e stanalo :!: :arrow: :!: :) yspex ti pojelavam :!: dano da se polychi mejdy vas :!:

ElktR
01-08-2006, 11:29
МНЕНИЕТО БЕШЕ ИЗТРИТОО!

<~~>
01-08-2006, 11:43
ne se pritesnqvai kaji my go ako i toi ima nakakvi 4ystva kum teb 6te ti go spodeli ako ne prosto 6te ti kaje 4e nqma 4ystva kum teb no bes pisma kajimy go v o4ite YSPEH!!!

<~~>
01-08-2006, 11:46
bes pisma.. kaji my go v o4ite>ako ima 4ystva kum teb 6te ti kaje no s pisma prosto ni6to nqma da se poly4i...YsPeH