PDA

View Full Version : ИЗНЕВЯРА???



the_man
01-07-2006, 00:42
Предварително се извинявам ако темата е била пускана и преди.
Искам да ви попитам как разирате, какви начини има и т.н. ,за да разерете дали гаджето ви се среща с друг?
(освен да взема тел-а и да чета,което е безмислно.. :shock: )

Предварително ви благодаря.

belluci
01-07-2006, 04:47
V pove4eto slu4ai se use6ta.Az pone use6tam.Prosto 4ovek se durji po drug na4in kogato se 4uvstva vinoven,ili puk kogato si mu pisnal i se sre6ta s drug/a.No tova moje6 da useti6 ako poznava6 tvoq 4ovek mnogo dobre.A drugoto koeto e,4e svetut ne e tolkova golqm,a to4no v takiva slu4ai o6te pove4e se smalqva i se razbira rano ili kusno.:)

LP_girl_14
01-07-2006, 08:34
Усещам по поведението му,по охладняването на чувствата му,по разсеяния му поглед,сякаш тялом е с мен,но мислите му и съзнанието му са съвсем другаде или пък ако забележа че почваме да се виждаме все по-рядко...

He3HauKa
01-07-2006, 09:11
Ami da naistina se useshta..obache chesno kazano ne bih tragnala da razsledvam dali gadjeto mi mi izneverqva shtoto tova si e lichno negovo reshenie i dori i da tragna da se barkam nemoga da promenq nishtu :roll:

Elle
01-07-2006, 09:15
kakto kazaha i drugite to si se use6ta...po nachina po koito se durji s teb vse 6te useti6 razlikata :roll:

Dlord
01-07-2006, 09:28
Mi to tova ti idva otvutre ako obi4a6 4oveka do sebe si ... zapo4va6 da razbira6 4e ne6to ne e kakto trqbva... no ne moje da si sigyren dali to4no e iznevqra dokato ne razbere6 ot nqkoi ili samia ti ne razbere6.

iboorgork
01-07-2006, 10:13
V takiva trudni momenti, v takiva slojni situacii, poglejdam nebeto i si spomnqm dumite na ve4nata mudretica, primadonata na teen-shitovete ^i^don't^give^a^fuck^ s to4ka sled FAK. Po temata za krajbata na edna pi4ka, koqto imashe samneniq dali priqtelq i krade...tq predloji slednoto: Пуснато на: Чет Яну 05, 2006 4:13 pm
Каниш го във вас и оставяш определен брой пари някъде,след тва нарочно излизаш от стаята и се забавяш малко.Ако първия път не изчезнат ,пробваш пак за да бъдеш сигурна .Ако изчезнат значи той е крадеца ...

пп:бъди хитра!
_________________
Ne moga da se sdurja i da ti dam suvet...na osnovata na tova, koeto e kazal tozi intelektualen gigant, trqbva da ti predloja slednoto:
Kanish go vav vas i go ostavqsh sam v hola, kadeto nebrejno na divana 6te stoi edna naduvaema vagina...
ako vleznesh i priqtel4eto ti se durji stranno i pravi rqzki dvijeniq s rakata, mislq 4e 6te trqbva da povikash policiq! :wink:

Abuse_4_fun
01-07-2006, 10:20
П.П.2 Дааа, бъди хитра индиийд... :D

01-07-2006, 11:12
Елементарно. Убиваш го/я и после, ако има непознато момче / момиче на погребението, което реве значи е изневерявала. Ако са много такива значи е била курва.

Death_F
01-07-2006, 11:15
Елементарно. Убиваш го/я и после, ако има непознато момче / момиче на погребението, което реве значи е изневерявала. Ако са много такива значи е била курва.ХаХа това ме изкефи на МАХ!

rowzz
01-07-2006, 11:41
разбира се най вече по поведението..

PLAMENKO
01-07-2006, 12:12
Елементарно. Убиваш го/я и после, ако има непознато момче / момиче на погребението, което реве значи е изневерявала. Ако са много такива значи е била курва.ХаХа това ме изкефи на МАХ!

и кое те искефи по точно ?
шото аз не виждам нищо "кефещо" ... офца