PDA

View Full Version : Има и луди на тоя свят ...



RoSsY88
01-07-2006, 05:32
Какво ли не би направило едно момче,като е влюбено да получи момичето,което обича...Може би всичко,но вчера се оверих,че има и луди...Може да ви се стро смешно ама на мен никак не ме е смях,точно обратното страхме е...Едно момче от града ми се влюби в мен,запзонахме се по чата преди 2 месеца,тогава имах гадже,но му казвах,че просто не искам нещо сериозно,защото обичам бившият си.Това момче започна да разпива за мен,намери номера ми...намери къде живея,носи ме цветя,кани ме на кафета...ама за мен е нещо обикновенно,нито е някой красавец,нито е по умен в нещо от мен,казах му че обичам уникалните и перфекните неща и просто не искам да съм с него нищо повече от приятел...и тоя лудият почна да ме заплашва с пребиване ако не тръгна с него,ся ме е страх,че ако го срещна по улиците ще ми удари щамар.Баси какво е това момче да одари шамар на момиче :x Вчера пусна слух на целият град(а моят град е мн малак едва 15 хиляди сме),че съм курва и че спя с 30 годишни...на всичкото отгоре заплашва бившият ми да го набие,защотото бил ходил с мен и бил олигофрен.Мали баси как има такива луди,най-мн да ме набие и после някое момче или баща ми да му върне услугата...Та попадали ли сте на луди ?!

KOTKATA_17
01-07-2006, 06:31
E da az sam popadala idva6e mi pred vratata seki den po 5 puti i est ne mu otvarqh.Znae6 li opla4i se na nqkoi ina4e... ne e na dobre

01-07-2006, 08:50
da ,napylno te razbiram kakvo ti e ..
i az imah podoben sluchai -vyrvqhs momche blizo 2 meseca,no taka i ne my se otdadoh(a toi samo tova si iskashe,bqh pyrvata,koqto otkazva) i go skysah ...a toi za belq se vlubi ...vyrnah se pri predishnoto si gadje,toq se razgnevi ,zapochna non stop da mi se obajda,da me presreshta,zaplashva,che she me hvanat s negovi priqteli,shtqli da me otvlekyt i da si me izpolzvat kato parcal se ednoto mu eba.E ... izplashih se dosta,shtoto toq tip e vliqtelna lichnost,ama postepenno ,kato vidq che az se dyrja priqtelski,makyr ileko izplashena toi sprq da se dyrji taka i se otdalechi ..inache vednyj mi udari shamar i se opita da me zamykne na nqkyde..ma ne uspq ,ti spodeli s nqkogo za po sigurno ,toi ne e na sebe si -i za syjalenie takiwa sa mnogo -Pazi Se

LP_girl_14
01-07-2006, 09:02
Оф и аз имах един такъв,дето просто беше лепка и половина.Всеки ден сутрин и вечер кисне пред нас и вече звънеца ни с ее разпаднал от толкова звънене.И той беше некъв на 18-19,дето доста често си ходи във фитнеса,понатрупал малко мусколки,типична мутренска физиономия и айде ся със самочувствието че може да има всяка(пък всъщност беше ужасен ина външност и на характер).Винаги като ме видеше ми разказваше как пребивал бившите си приятелки,защото му изневерявали и некви такива и мен ми стана супер противен.Не съм му давала никакви надежди,всеячески му обяснявах че не изпитвам нищо към него,ама той пак продължаваше и вече неиздържах.И така звънеше в нас около 1 месец и веднъж се случи така че баща ми си беше вкъщи той като звънна и после се подразбира какво се случи... :twisted: После даже като ме види не смее да ме погледне в очите...

He3HauKa
01-07-2006, 09:09
I az sam imala takiva priqteli ..ediniq go zarqzah i tragnah s edno drugo momche i toi tragna da skacha na boi ...kreshteshe pod prozoreca mi i se katereshe po edna traba ..Ama lichno men nikoga ne me e zaplashval..Za sluhovete ne ebavai mn mn shtoto sam sigruna che nikoi nqma da povqrva na tqh ..Kato go vidish mu sa razkreshti shtoto sam sigurna che nqma da te udari shtot nali uj te obicha.... ili pak prosto gledai da ne si sama,kaji na vashte..nedei sa panira tolkoz :roll:

iboorgork
01-07-2006, 09:14
mi v tva otnoshenie jenkite ste unikalno prosti..zanimavate se s nqkfi borci, narkobosove, ob6to zeto nqkfi hora , koito ne biha se zanimavali s 15 godi6ni za liubov ili neshto takova...taka 4e ako qdete 6amari vie ste vinovni i napulno go zaslujavate :roll: ...hfanete si nqkoi pi4 na va6ta vazrast, koito 6te vi uvaja i koito nqma da mu e za ednoto eb*n*...predi da trugnesh s nqkoi ne go li opoznavash? az li4no ne se zanimavam s nqkfi uli4nici primerno...ima bolesti... :P

Elle
01-07-2006, 09:21
Hodih s edno mom4e be6e na 19 ma nqkade sedmica kato se mina ot kakto hodehme na men mi pisna..vseki den prez 5 min mi pi6e6e obajda6e vse edno ne moje6e da jivee bez men be6e ujasno zadu6ava6to i re6ih da go skusam sled koeto posledvaha zaplahi 4e 6te prebie i tem podobni e sled okolo sedmica my mina i po4va da se izvinqva ama prosto togava se bqh upla6ila super mnogo ...nqkoi maje naistina sa ludi!

Death_F
01-07-2006, 09:39
Роси, Митко ти казах че го познавам много добре и той не е такъв човек!!!Казвам ти напълно сериозно никога не би те ударил с него имаме много общи приятели и те винаги са ми казвали че е много печен тип!!!Когато го питах защо те заплашва той ми каза "Абе Мани ти луда ли си???Наистина ли си мислиш че бих я ударил!?" Това ми се стори доста убедително ...пък и нали онзи ден го видяхме...стори ми се доста спокоен даже!Пък ако посмее да ти направи нещо знаеш какви хора познавам...няма да се отърве току така!Споко миличка обичкам те! :wink:

rusalkata_
01-07-2006, 09:40
mi v tva otnoshenie jenkite ste unikalno prosti..zanimavate se s nqkfi borci, narkobosove, ob6to zeto nqkfi hora , koito ne biha se zanimavali s 15 godi6ni za liubov ili neshto takova...taka 4e ako qdete 6amari vie ste vinovni i napulno go zaslujavate Rolling Eyes ...hfanete si nqkoi pi4 na va6ta vazrast, koito 6te vi uvaja i koito nqma da mu e za ednoto eb*n*...predi da trugnesh s nqkoi ne go li opoznavash? az li4no ne se zanimavam s nqkfi uli4nici primerno...ima bolesti... Razz
хм ти май въобще не си прочел за какво говорим... :x ние момичетата не се занимаваме с тея мутри а те ни се нахвърлят и ни тормозят без ние да сме им давали причина!!!даже някой не ги познаваме а те ни познават и са се влюбили в нас и ни тормзят...преди да си даваш оригиналното мнение първо прочети темата...

01-07-2006, 11:08
Хвани си някое мутре са гадже и после чакай да те удари. После кажи на мутрето и гледай пикльото как се гърчи с фрактура на черепа в пирогов. Също става и с каратистче.

rowzz
01-07-2006, 12:00
Оф и аз имах един такъв,дето просто беше лепка и половина.Всеки ден сутрин и вечер кисне пред нас и вече звънеца ни с ее разпаднал от толкова звънене.И той беше некъв на 18-19,дето доста често си ходи във фитнеса,понатрупал малко мусколки,типична мутренска физиономия и айде ся със самочувствието че може да има всяка(пък всъщност беше ужасен ина външност и на характер).Винаги като ме видеше ми разказваше как пребивал бившите си приятелки,защото му изневерявали и некви такива и мен ми стана супер противен.Не съм му давала никакви надежди,всеячески му обяснявах че не изпитвам нищо към него,ама той пак продължаваше и вече неиздържах.И така звънеше в нас около 1 месец и веднъж се случи така че баща ми си беше вкъщи той като звънна и после се подразбира какво се случи... :twisted: После даже като ме види не смее да ме погледне в очите...
разкажи по подробно де.. ти мноо посно я вкара..

01-07-2006, 21:58
I na me mi se e slu4valo,edin ne moja da prieme,4e go zarqzah i po4na da me zapla6va,purvo 4e 6te se samoubiva,kazah mu da pravi kakvoto si iska,posle zapo4na da nalita na boi,kazah mu,4e samo da me pipne s prust i da ne sum mu na mqstoto,ama se pouspla6ih de,nqkolko sedmici ne izlizah vuob6te sama navun,nai-vajnoto oba4e e toi da ne razbere,4e te e strah,druj se na polojenie i vinagi budi gotova da si vikne6 nqkoi na pomo6t.

LoVe_RuSlAn
01-08-2006, 13:47
As sym imala takyv lud deto mi idva vseki den pred vratata po 2 ili po 3 pyti ama da znaete samo kak me nervi.Estestveno ne mu otvarqm.A ti ne se opitvai na 1-vo mqsto da pokrie6 sluhga koito e pusnal a se opla4i na nqkogo za tova za da moje da me dade hubav urok a posle si vry6tai gadjeto.