PDA

View Full Version : ne e chestno!!!



SiSi^SaD
01-07-2006, 08:33
zdraveite!!
nqma kade da se oplacha i reshih da go napravq tuk.
imam si edna mnogo dobra priqtelka az mn q cenq uvajavam i obicham.
tq e mnogo privlekatelna...
mnogo momcheta q haresvat.
az si haresvam edno momche i sega tq e reshila da se sbliji s nego za da moje da go poraspita uj kakvo misli toi za mene i taka na tatuk.....
mn mi e gadno zashtoto, tq e po blizka s nego ot kolkoto az s nego
az predi ne poznavah momcheto obache mi haresvashe i anskoro ni zapoznaha sega sme na "zdr. Hi" i mi e mn gadno kato go viq a toi se razprikazva i arzligavi s moita pr a mene ne me ebavat ot koq strana sum!!
spored mene toi q e haresal zashtoto q pozakachva leko a tq pravi sashtoto!! zashto go pravi podqvolite??
ne moga da i go kaja zashtoto shte mi se rasurdi znaq kak shte reagire she kaje che go pravi za men i t.n. no povqrvaite mi kato gledam ne go prazi zaradi mene... pomosht! vlubena sum a priqtelkata mi se opitva da napravi neshto mn tapo!! :(

01-07-2006, 08:43
ami zashto ne opitash ti da si govorish s nego,primerno kato ti kaje toi Zdr,ti sashto mu otvarni ,pitai go kak e ,kakvo pravi ima li nqkakvi planove za dnes,zakachai go :) pyrvo s dumi,da ne vzemesh da my se nahvyrlish da go pregryshtash ili celuvash... pitai go uj dnes vijdal li si mi pr-kata ..i taka vse shte zavyrjite razgovor:) i postepenno ,ako te haresa shte zapochnete da si govorete za mn dr neshta,stiga da si my dopadnala ,uspeh.. posle she stane gadno na tvoqta "Priqtelka"

iboorgork
01-07-2006, 08:51
Girl, ne vqrvam 4e nqma kade da se opla4e6, predpolagam 4e imash mnogo "friendove", koito sa ti tolkova friendove , kato taq priqtelkata deto e re6ila da te zaebe za nqkuf groznik. Az sushto imah edin priqtel, koito nalitashe na vsqka, koqto si haresam. Kak da go razreshih li? GOVORIH s nego i se naloji da izpolzvam tridesestisheisette qrostni iumruci, 4e da spre da pozira i da osuznae jalkoto si sa6testvuvane na le6oqd i 4ervei :P Zabravi za pi4a , v4era gledah edni lezbiiki ..bqha mnogo sladki...ednata ima6e mustak :) no ne pla4i v toq forum ima hora, koito im puka i po cql den se zanimavat s takiva kato tebe...Te sa si otdali jivota na dobro i iskat da napravqt sveta po isTEENski :D

Dlord
01-07-2006, 09:34
Nedei da dava6 na nqkoi da te yrejda ot tvoq pol za6toto vinagi 6te si precakana. Ne moje6 da poly4i6 vsi4ko na gotovo. Prosto i ti trqbva da se spriqteli6 s nego. Ne moje toi da trugne s 4ovek koito ste na "hi" Deistvai malko i ti...

rusalkata_
01-07-2006, 09:46
ооо има страшно много такива "приятелки" които уж искат да ти помогнат с някой пич а накрая излиза че тя тръгва с него... :? в твоя случай по-добре говори с "приятелката" ти й кажи за това което си мислиш че ти прави нарочно...едва ли ще се разсърди...е може малко ама тя като не осъзнава че се намесва прекалено много в отношенията си с него...няма друг начин...говори с нея и се опитай да говориш с момчето не само на тема "Здравей"-"Здрасти"!!!Айде успех!!! :wink:

01-07-2006, 10:08
az vednyj taaka trqbvashe uj da uredq moq pr za edno momche,shtoto tq be mn sramejliva,no to kakvo se okaza-toq pich hlytna po men,i priqtelkata mi se razsyrdi ,otde i pram dobro,a ot tam kakvo sym vinovna,che toq si me haresal..ta nakraq i s neq i nego se izpokarahme (toi si pomisli,che sym go vzela za ebavka) ..taka che taka ne pravete

Abuse_4_fun
01-07-2006, 10:27
Ето в такива моменти усещаш как грозотата и ниското ти ниво на интелигентност те прецаква и приятелките ти обират всичко, за което се бориш в мизерното си съществуване. След подобен случай аз изцяло отдадох тялото си на религията и сега всеки приятел независимо от какъв пол се страхува да ми причини нещо подобно. Те знаят, че аз имам силата да ги накарам да страдат и те не го правят.. Помисли над това, глупаво дете. :evil:

01-07-2006, 10:57
Убий ги и двамата. Няма хора - няма проблеми!

rowzz
01-07-2006, 12:24
Ето в такива моменти усещаш как грозотата и ниското ти ниво на интелигентност те прецаква и приятелките ти обират всичко, за което се бориш в мизерното си съществуване. След подобен случай аз изцяло отдадох тялото си на религията и сега всеки приятел независимо от какъв пол се страхува да ми причини нещо подобно. Те знаят, че аз имам силата да ги накарам да страдат и те не го правят.. Помисли над това, глупаво дете. :evil:
евала.. много точно казано..

RoSsY88
01-07-2006, 12:49
Говори с приятелка си!Да престани ако трябва някой да се сближава с него тва си ти!Не бъди срамежлива,опознай го,нека и той да те опознае.Гадно е приятелката ти да е хубава и да и се лепят на нея момчетата,ама тва е гадно да се сближава с него.Кажи и да спре и ти действай!

х
01-07-2006, 13:36
Ето в такива моменти усещаш как грозотата и ниското ти ниво на интелигентност те прецаква и приятелките ти обират всичко, за което се бориш в мизерното си съществуване. След подобен случай аз изцяло отдадох тялото си на религията и сега всеки приятел независимо от какъв пол се страхува да ми причини нещо подобно. Те знаят, че аз имам силата да ги накарам да страдат и те не го правят.. Помисли над това, глупаво дете. :evil:-ti me stresira6. kva religiq, kvo stradanie.? da ne 4lenuva6 v nqkoq sekta, ...ili si stanal pop :lol:

i az 6esti klas bqh otkradnala gadjenceto na edna priqtelka. na 12 ne os1znava6 kakvo pravi6. togava nqma6 obqsneniq za deistviqta si. vsi4ko se d1lji na hormoni, a az ot napisanoto, taq v1zrast mi se nabiva v glavata...

SiSi^SaD
01-07-2006, 14:20
Ето в такива моменти усещаш как грозотата и ниското ти ниво на интелигентност те прецаква и приятелките ти обират всичко, за което се бориш в мизерното си съществуване. След подобен случай аз изцяло отдадох тялото си на религията и сега всеки приятел независимо от какъв пол се страхува да ми причини нещо подобно. Те знаят, че аз имам силата да ги накарам да страдат и те не го правят.. Помисли над това, глупаво дете. :evil:-ti me stresira6. kva religiq, kvo stradanie.? da ne 4lenuva6 v nqkoq sekta, ...ili si stanal pop :lol:

i az 6esti klas bqh otkradnala gadjenceto na edna priqtelka. na 12 ne os1znava6 kakvo pravi6. togava nqma6 obqsneniq za deistviqta si. vsi4ko se d1lji na hormoni, a az ot napisanoto, taq v1zrast mi se nabiva v glavata...
Da obache az sum na 17 i povqrvaite mi vseki pat pravq vsichko vazmojno da go zagovorq zdrasti kak e kvo stava
a toi otgovarq s dve dumi i taka otsicha!
toi po princip si e takuv
a tq kat pochna da mi razpravq kak q bil zakachal ne q ostavql na mira no celta i bila ne druga a da go opoznae da se sbliji vazmojno nai mn s nego za da go porazpitvala zaq mene ne sam q molila za takava usluga!!!!!!
gadno mi e...... mn go iskam tva momche i mislq che naistina sam vlubena... otdavna ne sma se vlubvala... mislq che tova e 2 pat v koito se vlubvam i sma gotova na vichko za da polucha tova momche no tq prechi sega sled kato i namekna da ne go pravi po dobre tq shte mi se razvika i shte se nasurdi znaq....
pobarkva me ne moga i bez neq ne moga i s neq razberete me hora pomagala mi e v mn trudni momenti tvardi i mi se kalne ceh ne haresva tova momche a zashto pravi taka s nego ne znaq...
nqmam logichno obqsnenie... mai neshto izpuskam v cialata taq istoriq.... :cry:

LoVe_RuSlAn
01-08-2006, 14:47
Po hubavo kaji na priqtelkata ti da spre s pomo6tite zahtoto taka 6te go spe4eli za sebe si a ne za tebe.Ne trqbva priqtelkata ti da vyr6i rabotata vmesto tebe.Toest ako si re6ila da go svalq6 tq go pravi vmesto tebe no nakraq 6te uspee da go svali i ti 6te ostan6 na suho.Tova e vse edno da iska6 da izqde6 edna mandarina no da se pritesnqva6 dali tq 6te ti byde vkusna i da dade6 na priqtelkata ti da go napravi taka mandarinata otiva v neiniq korem ne v tvoq nali taka?

01-08-2006, 17:09
Da da!Stoi i gledai kato glupachka ostrani i si chaaakai tvoiata priqtelka da razbere kakvo mu e otnoshenieto kum teb!Nali sled vsichki tezi "zakachki" m/u tqh ne ochakvash toi da i kaje "vluben sum v tvoqta pritelka.." i t.n.?!?!Sorry,che go davam malko po-grubichko,ama pone se nadiavam da proumeesh kakva ogromna greshka pravsih!Sedni i pogovori SERIOZNO s neq!Sled kato go "pravi za teb" ne bi sledvalo da ti razsurdi i trosne,sled kato q pomolish da prestane da ti "pomaga" s tova momche!Ta ti si na 17 godini...?Bi triabvalo da si razbrala,che ot teq raboti s 3 chovek (posrednik)rqdko izliza neshto dobro!...Ta na kratko:Spri piqtelkata si vuzmojno nai-skoro i zapochni da deistvash sama!!!Znam,che e trudno,no nishto ne gubish ako opitash!I sus sigurnost tova niama da e nito purvoto nito poslednoto momche,v koeto si mislish,che si "vlubena"...Taka che-GO!Pomisli za sebe si i sobstvenoto si shtastie!Iskreno ti pojelavam uspeh i viarvam,che shte go postignesh,no sus SOBSTVENITE si usliq!
By the way...ne razbrah samo zashto tvoiata priqtelka vlachi tolkova vreme momenta,v koito shte go popita za teb...?!?!

{P}evanescence{P}
01-08-2006, 18:26
otroviq q pre4ukai q dai i rashlabitelno i q prati da si govori s mom4eto da sa odrishti pred nego obrasni i glavata pratiq da ti sabira pari na magistralata dai i posle si qde laianta

PoliTo
01-08-2006, 18:43
mila taq ne ti e nikakfa priqtelka i spored mene si haresva i tq tfa mom4e sbliji se pove4e s nego i zaebi taq tfoq "priqtelka" :}}}