PDA

View Full Version : кажете



XePouH
01-07-2006, 10:52
кой е бил на романтичният ви момент и ако може да го разкажете :wink:
П.П само сериозни отговори ако може благодаря предварително :D

Death_F
01-07-2006, 10:58
Ами аз не си падам много по романтиката ама съм имала няколко такива моменти моще да кажа един от тях сега...
Ами беше с бившото ми гадже беше след изморителен ден на даскало и дойде да ме вземе да се разохдим (тогава учех във Велико Търново => случката беше там)хах и отидохме на "кончетата" това е едно супер местенце с един голям паметник и има нещо като музей и се открива гледака към много голяма чест от града беше около залез слунце бяхме си провиснали караката надолу към коритото на реката (точно под нас минаваше река Янтра) той ме беше прегърнал аз се бях гушнала в него не говорехме просто гледахме към залязващото слънце ...беше ми супер яко тогава! :oops: :D

HopeLesss
01-07-2006, 11:02
Когато вървя по плажа с любимия човек... това може би са най-романтичните ми моменти... :roll:

rowzz
01-07-2006, 12:01
мноу са кефя кат ходим си кисним краката в канала..

GreenLadyM
01-07-2006, 13:40
ne si padam po romantikata,edinstvenite romati4ni momenti gi svurzvam s moreto na izgrev slunce!A takiva mai sum imala dosta...nai-hubaviq beshe kogato se celunah sus segashnoto mi gadje rano sutrinta na edin kei!Beshe moje bi edin ot onezi momenti koito spirat duha ti...lubimiq 4ovek,more,malko sled izgreva....ah!

х
01-07-2006, 13:57
na edni s4upeni lodki. izbqgahme ot diskotekata s edin priqtel, brutalnoto be6e 4e bqhme s gadjeto mu na disko, a tq ostana sami4ka tam...
ama na nas ni be6e mn. qko :roll: :oops:
eh, mn qko be6e...
ili na fara s1s s16tiq 40vek. be6e ve4e esen, i ima6e stra6no v1lnenie. 4uvstvah 4e vodata 6te ni zaleehttp://smilies.sofrayt.com/%5E/y/iloveyou.gif

xandria
01-07-2006, 14:01
mi edno mom4e nepisa stihotvorenie za mene.. tva be6e dosta romanti4no,mnogo me trogna!

strange__
01-07-2006, 16:49
O opredeleno imam mnogo takiva momenti,no sa nqkolko tezi,za koito sum sigurna 4e nqma da zabravq!
Zna4i be6e edna ve4er...razhojdahme se s edin priqtel i si lafehme gluposti,togava toi me vdigna zavurtq me...posle kogato me pusna na zemqta,dokosna ustni do moite,no celuvka ne posledva :wink:
I drugiq moment...pribirahme se az i biv6eto mi gaje ot kafe,no po putq zavalq dujd...nqmahme 4adur...i taka se razhojdahme,bqhme mokri do kosti,no na men mi be6e mnogo zabavno za6toto ne mi puka6e ot ni6to...4ustvah se nqkak si sigurna..nz ne moga da vi opi6a 4uvstvoto 8)

LiLeNcEtOoO
01-07-2006, 18:45
oxox mi az imam mnogo takiva romanti4ni momenti i to samo s edno edinstveno mom4e s koeto sme zaedno i do dnes toi e istinskata mi lubov kakto i az na nego i vuob6te si4ko okolo na6ta vruzka e mnogo gotina zabavno i romanti4no 6e vi razkaja za edno deto si mi ostava v surceto do grob vreemto be6e hubavo i nie s nego si razhojdahme i si si ligavahme ne6to a okolo nas minavaha koli i nie taka se bqhme unesli v edna igra ili borene po to4no 4e viob6te ne obru6tahme vnimanie na kolite a te bibitkaha li i ni se radvaha na lubovta ani orosto si se birihme i gu6kahme pravehme si edni me4e6ki pregrudki i az takova si go butah a toi se smeika6e 4e az ne moga da pomrudna az sum slabi4ko devoi4e i toi taka si me razmeta gu6kame vdigame ili em nosi akto 4oval s kartofi na edno ramo i klite ne spirat da bibikat awe vuob6te mnogo gotino i samo hubavi rabota moga da vi razkavam za nas olelelle az malko se otnesah ama to taka stva ponqkoga :oops: :oops:

teenkopele
01-07-2006, 20:23
f0r3v3r]мноу са кефя кат ходим си кисним краката в канала..

хахахах :lol:
С чорепи или без? :o :lol:

peace`f
01-07-2006, 20:32
Аз пък ся се сещам за един мноо хубав и романтичен за мен момент.Става миналото лято тва нещо.Разхождахме се с гаджето по плажа,ама беше вече вечер...мн хубаво...и си вървим и вълничките се разбиваха в краката ни...Тръгнахме по моста,качихме се на 2-ия етаж.Седнахме там на едно такова циментирано(като пейка) и гледахме звездичките и се целувахме и той ми каза колко много ме обича.Чуваха се вълните в морето.Аве беше най-красивия ми момент може би :D

ChoCoLAte_
01-07-2006, 20:52
Беше на един купон..Може би, не беше чак толкова романтично, колкото приятно и удовлетворяващо..
На въпросния купон, беше едно момче, което много ме привличаше :oops: ама много много :P :oops: и по едно време, след дълги погледи един към друг (той беше домакина на купона ) ме дръпна за ръката и ме заведе в хола ( купона беше в неговата стая ). Когато влязохме в хола, той ме хвана за кръста и започна да ме целува доста страстно :oops: :oops: (той си го можеше много добре :P ) беше тъмно..чуваше се само лека музика от другата стая..много беше приятно :roll: така си се гушкахме известно време.. :oops:

rowzz
01-08-2006, 00:12
f0r3v3r]мноу са кефя кат ходим си кисним краката в канала..

хахахах :lol:
С чорепи или без? :o :lol:
с чорапи.. кат си прайм парти с чорапи познай кой е да бест.. :)

teenkopele
01-08-2006, 00:16
f0r3v3r]

f0r3v3r]мноу са кефя кат ходим си кисним краката в канала..

хахахах :lol:
С чорепи или без? :o :lol:
с чорапи.. кат си прайм парти с чорапи познай кой е да бест.. :)

Къси или 3/4 ? :lol:

Oyama
01-08-2006, 00:26
Седя си с по по по по бившата на моста на въздишките и гледаме залеза който е абсолятно ненормален, падна между блоковете слънцето и засия всичко в оранжево, духя вятър аз се притискам в нея да се топлим и в тоя момент един саксофонист дойде и почна да свири некво супер чувствено парче :wink: никога няма да го забравя тоя отрязък от няколко минути.

RoSsY88
01-08-2006, 07:02
Ами всички моменти с бившият ми са супер романтични...най-хубавите бяха като се скараме жестоко и после като се видим така ме гушкаше толкова съжаляваше,че сме се скарали...молеше ме за прошка,прегръдките му спираха дъха ми...Мали какво не бих дала пак да се съберем...мн го обичам...Имам един мн сладък и романтичен спомен с един бивш от Елена...беше 2 часа през ноща,бяхме запалили огън на една поляна далече от гръда,бяхме в неговта компания,гушкахме се и се топлихме на огъня...беше незабравимо :)

rowzz
01-08-2006, 10:35
f0r3v3r]

f0r3v3r]мноу са кефя кат ходим си кисним краката в канала..

хахахах :lol:
С чорепи или без? :o :lol:
с чорапи.. кат си прайм парти с чорапи познай кой е да бест.. :)

Къси или 3/4 ? :lol:
161361/69146741 че те са най яките ! ;)

teenkopele
01-08-2006, 10:37
f0r3v3r]

f0r3v3r]

f0r3v3r]мноу са кефя кат ходим си кисним краката в канала..

хахахах :lol:
С чорепи или без? :o :lol:
с чорапи.. кат си прайм парти с чорапи познай кой е да бест.. :)

Къси или 3/4 ? :lol:
161361/69146741 че те са най яките ! ;)
:lol:

`Big_KiSS4e`
01-08-2006, 10:57
to ne e mn romanti4no po skoto e tajno oba4e...
s gadjeto mi (biv6oto de):{{ mn sa obi4ahme oba4e trq6e da skasame i toi ma vikna u tqh.tam mi kaza i as sa razplakah i legnah na negovoto leglo.toi doide i sedna do mene i mu sa nasalziha o4ite as go moleh za posledna celuvka toi samo mi povratq6e 4e mn se naranqvam i mi trie6e salzite.kato si tragvah i toi me isprati dolu do vhoda.as ilqzoh navan i sednah na trotuara i sa podprqh na edna ograda to4no pred negoviq vhod bqh si slojila racete varhu glavata i pla4eh i sled malko toi izleze ot vhoda kato se oglejda6e da me nameri i doide i mi mahna racete klekna do mene i mi kaza da spra da pla4a ama i toi pla4e6e i as si uvih racete okolko vrata mu i mu kazah 4e ne iskam da go puskam i toi se izpravi i as s nego i go celunah (tfa be6e nai hubavata celuvka :}:})i mi hvanna racete i gi svali ot vrata mu i taka stoqhme malko vreme i as mu stisnah racete i mu kazah 4e ne iskam da si otiva.toi se razplaka o6te pove4e i se obarna na drugara strana i si vleze v vhoda :cry:

Ekita
01-08-2006, 11:00
to ne e mn romanti4no po skoto e tajno oba4e...
s gadjeto mi (biv6oto de):{{ mn sa obi4ahme oba4e trq6e da skasame i toi ma vikna u tqh.tam mi kaza i as sa razplakah i legnah na negovoto leglo.toi doide i sedna do mene i mu sa nasalziha o4ite as go moleh za posledna celuvka toi samo mi povratq6e 4e mn se naranqvam i mi trie6e salzite.kato si tragvah i toi me isprati dolu do vhoda.as ilqzoh navan i sednah na trotuara i sa podprqh na edna ograda to4no pred negoviq vhod bqh si slojila racete varhu glavata i pla4eh i sled malko toi izleze ot vhoda kato se oglejda6e da me nameri i doide i mi mahna racete klekna do mene i mi kaza da spra da pla4a ama i toi pla4e6e i as si uvih racete okolko vrata mu i mu kazah 4e ne iskam da go puskam i toi se izpravi i as s nego i go celunah (tfa be6e nai hubavata celuvka :}:})i mi hvanna racete i gi svali ot vrata mu i taka stoqhme malko vreme i as mu stisnah racete i mu kazah 4e ne iskam da si otiva.toi se razplaka o6te pove4e i se obarna na drugara strana i si vleze v vhoda :cry:
Съжалявам,че си набутвам любопитния нос,където не ми е работата,но защо се разделихте,щом толкова и двамата сте се обичали?

`Big_KiSS4e`
01-08-2006, 11:30
emi to e mn dalga i obarkana istoriq :}}} nie mn pati kasahme i se sabirahme...toq pat mi kaza 4e ne iska pove4e da me naranqva s tfa koeto pravi kaza 4e mn go e strah da ne se napie na nqkoi kupon i da se celuva s nqkoq ili da prat ne6to drugo i kaza 4e sega i nego go boli mnogo oba4e taka e po dobre 6ot ina4e mene posle 6e me boli dva pati pove4e :cry:

Ekita
01-08-2006, 11:46
emi to e mn dalga i obarkana istoriq :}}} nie mn pati kasahme i se sabirahme...toq pat mi kaza 4e ne iska pove4e da me naranqva s tfa koeto pravi kaza 4e mn go e strah da ne se napie na nqkoi kupon i da se celuva s nqkoq ili da prat ne6to drugo i kaza 4e sega i nego go boli mnogo oba4e taka e po dobre 6ot ina4e mene posle 6e me boli dva pati pove4e :cry:
Не мога да определя дали това е мъжка постъпка(това,че мисли за теб и не иска да страдаш повече) или е страхливец,който оправдава с алкохол факта,че не може да поеме отговорност за собствените си постъпки...Май клоня към второто,защото ако наистина те обичаше,щеше да се опита да се промени,а не да бяга...Както и да е,съжалявам,че изразих мнение там,където то не беше поискано,но просто ми стана много болно от разказа ти...Надявам се да срещнеш някой,който да заслужи сълзите ти.

WindWaker
01-08-2006, 12:48
Sorry zatova 4e i az 6te dam mnenie po tozi razkaz, no vse pak ako obi4a6 Ekita, nedei obvinqva otnovo mom4eto 4e e strahlivec. na vas jenite vse ne6to ne vi e nared. nqkoi vi odrqzva po nqkva pri4ina - toi e vinoven, zarqzva vi za6toto misli 4e ne iska pove4e da vi naranqva, za6toto vi iska dobroto - pak toi e vinoven, vie zarqzvate nqkoi po nqkva pri4ina - pak i pak i pak toi e vinoven. ai stiga tolkova. toi q e obi4al, no vse pak, znam ot li4en opit, idva moment v koito kato vidi6 4e prosto postoqnno i nesuznatelno naranqva6 momi4eto koeto tolkova obi4a6 prosto nai-dobroto re6enie e da q ostavi6. za6toto 4uvstvoto za vina e mnogo po gadno otkolkoto 4uvstvata na naraneniq. tova razbira se e v slu4ai 4e toi q obi4a mnogo, a po vsi4ko si li4i 4e e taka. nedeite za vsqka postapka da obvinqvate momi4eto, a edit put se opitaite da vidite va6ata gre6ka i nai-ve4e da q osuznaete. a za razkaza - mislq 4e momi4eto nai dobre si znae, kakva e pri4inata

LoVe_RuSlAn
01-08-2006, 12:49
Mi maidosega nai romanti4nite mi momenti sa bili kogato se natikam s nqkogo.E ne s kogo da e ami s tozi kogoto haresvam ili mi e gadje.