PDA

View Full Version : Аве хора да ви питам нещо!



Death_F
01-07-2006, 12:32
Значи от бая време се чудя дали да ви поискам съвет и сега се реших значи проблема ми е следния...нямам апетит напоследък изобщо нищо не ми се яде ама нищо вчера с 300 заора изядох един банан и 2 потрокала не е нито анторексия нито болимия защото нито нямам някакъв комплекс че съм дебела или каквото и да е висока съм 170 и тежа 52 килограма просто...не ми се яде и това е незнам на какво се дължи...ама незнам явно не е нещо хубаво... :?

Bleika
01-07-2006, 12:58
Значи от бая време се чудя дали да ви поискам съвет и сега се реших значи проблема ми е следния...нямам апетит напоследък изобщо нищо не ми се яде ама нищо вчера с 300 заора изядох един банан и 2 потрокала не е нито анторексия нито болимия защото нито нямам някакъв комплекс че съм дебела или каквото и да е висока съм 170 и тежа 52 килограма просто...не ми се яде и това е незнам на какво се дължи...ама незнам явно не е нещо хубаво... :?
Да странно е и яз съм така от 2 седмици нямам никъв апетит засищам се с една чаша кафе например ...
ама днес като че ли съм по-добре,ядох си нормално

GreenLadyM
01-07-2006, 13:20
Значи от бая време се чудя дали да ви поискам съвет и сега се реших значи проблема ми е следния...нямам апетит напоследък изобщо нищо не ми се яде ама нищо вчера с 300 заора изядох един банан и 2 потрокала не е нито анторексия нито болимия защото нито нямам някакъв комплекс че съм дебела или каквото и да е висока съм 170 и тежа 52 килограма просто...не ми се яде и това е незнам на какво се дължи...ама незнам явно не е нещо хубаво... :?
Да странно е и яз съм така от 2 седмици нямам никъв апетит засищам се с една чаша кафе например ...
ама днес като че ли съм по-добре,ядох си нормално
Mislq 4e sled praznicite vsi4ki imame tozi problem...az kato sum na u4ilishe nonstop sum gladna zashtoto vse nqmam vreme da se naqm kato horata,a ot kkato sum vakanciq qm po 3 puti na den purvo,vtoro,treto!Mislq se 4e kato svurshi vakanciqta apetita ti shte se vurne normalno!

`Big_KiSS4e`
01-07-2006, 14:37
awe i as beh taka sq sam po dobre ama pak ne6to ne e kato predi :}}}}}} ama as beh gladna postoqno i samo kato vida hrama i mi sa gade6e :}}} tama po edno vreme si misleh razni gluposti...:}}}}} {{{}}}