PDA

View Full Version : Parvata celuvka...



01-07-2006, 13:03
zdr, znam, 4e temata e diskutirana ne vednaj, no edno mom4e mnooooogo mi haresva i mislq da go celuna, no nz kak :oops: :oops: za prav pat mi e i me e strah da ne se izloja. PLZ, kajete kak stavat tezi raboti, plz :oops:

х
01-07-2006, 13:17
doblijavate ustni, zatvarq6 o4i, dokosvate si ustnite, posle gi otvarqte i dopirate ezicite si edin k1m drug, i zapo4vate da go galite...s ednata r1ka moje6 da go preg1rne6, s drugata da gali6 liceto mu i t.n.
pitai me ne6to konkretno sko iska6. 6te ti otg. spoko 6te se spravi6. ne e stra6no. i men mn me be6e strah p1rviq p1t kogato se celuvah. dori dosta pove4e ot p1rviq p1t kogato pravih sex... :roll:

LP_girl_14
01-07-2006, 13:31
Ами както сама каза темата е дискутирана мнооого пъти.Ето ти няколко от темите.Мисля,че ще ти стигнат :wink:

http://www.teenproblem.net/index.php?m=s&id=318
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=8007&highlight
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=285&highlight
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=6092&highlight
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=4031&highlight
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=3449&highlight
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=2538&highlight
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=486&highlight

ziky
01-07-2006, 14:10
zdr, znam, 4e temata e diskutirana ne vednaj, no edno mom4e mnooooogo mi haresva i mislq da go celuna, no nz kak :oops: :oops: za prav pat mi e i me e strah da ne se izloja. PLZ, kajete kak stavat tezi raboti, plz :oops:


Poprincip celuvaneto si e darba i osobenno celuvaneto s ezik trqbva da probva6 i razbira6 4e go moje6 i ne e trudno i e strahotnoo...nqma kakvo da u4i6 i da pita6 kak stava probavi i sama 6te razbere6 4e sum prav 4e si ti e darba samo trqbva da q priloji6 i da vidi6 4e q moje6.... :wink: pone az bqh taka 6ttoto i az si misleh 4e e gnusno ama kato probvah i ve4e ne mislq taka :oops:

Awazate Ippon
01-07-2006, 14:19
kliu4ovoto v slu4aq e s ezika a i ne samo s nego da GALI6 parniora si a ne kato nqkoq centrufuga da mine6 prez nego!

Tedka-Medka
01-07-2006, 16:35
doblijavate ustni, zatvarq6 o4i, dokosvate si ustnite, posle gi otvarqte i dopirate ezicite si edin k1m drug, i zapo4vate da go galite...s ednata r1ka moje6 da go preg1rne6, s drugata da gali6 liceto mu i t.n.
pitai me ne6to konkretno sko iska6. 6te ti otg. spoko 6te se spravi6. ne e stra6no. i men mn me be6e strah p1rviq p1t kogato se celuvah. dori dosta pove4e ot p1rviq p1t kogato pravih sex... :roll:

обесни го точно :)

CVETELLINA
01-07-2006, 17:50
doblijavate ustni, zatvarq6 o4i, dokosvate si ustnite, posle gi otvarqte i dopirate ezicite si edin k1m drug, i zapo4vate da go galite...s ednata r1ka moje6 da go preg1rne6, s drugata da gali6 liceto mu i t.n.
pitai me ne6to konkretno sko iska6. 6te ti otg. spoko 6te se spravi6. ne e stra6no. i men mn me be6e strah p1rviq p1t kogato se celuvah. dori dosta pove4e ot p1rviq p1t kogato pravih sex... :roll:

обесни го точно :)
:wink: :wink:

ChoCoLAte_
01-07-2006, 21:37
doblijavate ustni, zatvarq6 o4i, dokosvate si ustnite, posle gi otvarqte i dopirate ezicite si edin k1m drug, i zapo4vate da go galite...s ednata r1ka moje6 da go preg1rne6, s drugata da gali6 liceto mu i t.n.
pitai me ne6to konkretno sko iska6. 6te ti otg. spoko 6te se spravi6. ne e stra6no. i men mn me be6e strah p1rviq p1t kogato se celuvah. dori dosta pove4e ot p1rviq p1t kogato pravih sex... :roll:

обесни го точно :)
:wink: :wink:

Браво! И аз не бих се справила по-добре! :)

MuMuTy-
01-07-2006, 21:42
Ne se pritesnqvai!Nqma da se osyznae6 kakvo pravi6...Vajnoto e da ne se strqska6 i da sledi6 kakvo pravi partniora ti , za6toto moje da ima kontuzeni(byrkane v oko , udrqne ili ne6to taova...) prosto se nasladi... :wink:

rowzz
01-07-2006, 23:57
не е страшно но е притеснително за тфа дръж се.. мисля че той ще ти помогне малко.. се пак доколкото разбрах е опитен в това..

Oyama
01-08-2006, 00:04
Сваляш му гащите доближанваш устни до члена му и страстно го облизваш - това е целувка.

RoSsY88
01-08-2006, 07:17
Идва ти от вътре...Подаваш се на страста...

SyLZaTa
01-08-2006, 07:42
doblijavate ustni, zatvarq6 o4i, dokosvate si ustnite, posle gi otvarqte i dopirate ezicite si edin k1m drug, i zapo4vate da go galite...s ednata r1ka moje6 da go preg1rne6, s drugata da gali6 liceto mu i t.n.
pitai me ne6to konkretno sko iska6. 6te ti otg. spoko 6te se spravi6. ne e stra6no. i men mn me be6e strah p1rviq p1t kogato se celuvah. dori dosta pove4e ot p1rviq p1t kogato pravih sex... :roll:

обесни го точно :)
:wink: :wink:
не не не - така си е добре ... ако тръгне да го обеснява повече - аз отивам в сф ...
вие какво искате да ви потекат лигите ли ? :shock:
перверзийки :x

LoVe_RuSlAn
01-08-2006, 12:27
MI ne se pritesnqvai prosto se opitai da se otdade6 izcqlo na tova i kogato go tzelune6 nedei da bqga6 zashtoto toi moje da ne trygne sled a ne trygne ne se znae i dali 6te uspee6 da go tzelune6 za vtori pyt.Razkrii 4uvstvata si pred newgo napylno moje i toi da izpitva sy6toto. 8)

tech_noir
01-10-2006, 11:21
Идва си от вътре, както за първа целувка, просото следваш талото и сама си става.
Само внимавайте със зъбките, че аз се попрестарах ан пурвата целъвка, разкъсах и устната, шурна кръв... не че спряхме де :p

Sramejliv
01-11-2006, 12:22
Ами според мен първата целувка е много страстна,незабравима и неустоима :) Момчето което си избрала ще ти помогне да се справиш . Целувката е тази магия,която може да те накара да си много влюбена в него. Чувството е неописуемо .Успех ! :P

KRaLiCa_na_OrGaZmA
01-11-2006, 14:11
Ами според мен първата целувка е много страстна,незабравима и неустоима :) Момчето което си избрала ще ти помогне да се справиш . Целувката е тази магия,която може да те накара да си много влюбена в него. Чувството е неописуемо .Успех ! :P
da napylno sam saglasna s teb :( az za tfa ne mojah da go zabravq 2 godini :cry: . 4ei po temata : nqma nishtu strashno v 1-vata celuvka mn e qko kef ti e i izobshto ne mojesh da mislish za dr v momenta na celuvkata tyi 4e ne se pritesnqvai

01-12-2006, 22:59
Abe vii ste ludi :lol: Az neska (12.01) se kiss za 1vi put v jivota si kat horata(s ezik)i to s momicheto v koeto sum vliuben ot 4-5meseca i neznam shto no ne mi beshe koi znae kolko hubavo :roll: Celuvahme se okolo polvin chas i prez cqloto vreme se pitah "tova li iskah tolkova vreme" " tova li e celuvkata?!"i tem podobni gluposti i sega neznam no mai ne sum tolkvoa vliuben v neq puk do snoshti bqh uveren che e nai-hubavoto momiche na sveta i oshte misla che e,kolkoto i smeshno da vi zvuchi , no tova sqkash veche ne e dostatachno za da ima neshto mejdu nas.KAKVO MI STAVA????DALI NE SUM SHOKIRAN ILI OPLASHEN OT NESHTO?A MOJI BI PROSTO NE SUM GOTOV DA BUDA S NEQ?ILI SIGURNO SE PRITESNQVAM OT TOVA DALI SUM SE SPRAVIL DOBRE S CELUVKATA?CHESTNO KAZANO MOMICHETO IZGLEJDASHE BAIA VUZBUDENO NO MOJE DA SE E PRESTRUVALA , TQ E HITRA , OFFFFFFFFF NEZNAM, PREVURTAM! :(


s dve dumi - ne sym mnogo dovolen ot vutreshnite celuvki , daje moje da se kaje che sum 10 puti po dovolen ot obiknovena celuvka po ustnite.
KAKVO MISLITE ,NORMALNO LI E TOVA?

Oyama
01-12-2006, 23:20
Abe vii ste ludi :lol: Az neska (12.01) se kiss za 1vi put v jivota si kat horata(s ezik)i to s momicheto v koeto sum vliuben ot 4-5meseca i neznam shto no ne mi beshe koi znae kolko hubavo :roll: Celuvahme se okolo polvin chas i prez cqloto vreme se pitah "tova li iskah tolkova vreme" " tova li e celuvkata?!"i tem podobni gluposti i sega neznam no mai ne sum tolkvoa vliuben v neq puk do snoshti bqh uveren che e nai-hubavoto momiche na sveta i oshte misla che e,kolkoto i smeshno da vi zvuchi , no tova sqkash veche ne e dostatachno za da ima neshto mejdu nas.KAKVO MI STAVA????DALI NE SUM SHOKIRAN ILI OPLASHEN OT NESHTO?A MOJI BI PROSTO NE SUM GOTOV DA BUDA S NEQ?ILI SIGURNO SE PRITESNQVAM OT TOVA DALI SUM SE SPRAVIL DOBRE S CELUVKATA?CHESTNO KAZANO MOMICHETO IZGLEJDASHE BAIA VUZBUDENO NO MOJE DA SE E PRESTRUVALA , TQ E HITRA , OFFFFFFFFF NEZNAM, PREVURTAM! :(


s dve dumi - ne sym mnogo dovolen ot vutreshnite celuvki , daje moje da se kaje che sum 10 puti po dovolen ot obiknovena celuvka po ustnite.
KAKVO MISLITE ,NORMALNO LI E TOVA?
Хаха ти чакай да видиш първото ебане как ще ти оправдае очакванията :lol: .

01-12-2006, 23:23
Абе не разбрахте ли, че последното мнение е мое - тъпаци!

01-13-2006, 09:14
Emi nadqvam se Oyama :) dano da e taka :) skoro shi razberem :P
sega misla da i predloja da hodime :idea: no se chuda kak da stane nomera :!: :?:
nekvi idei ako imate kazvaite.ama ne iskam da i go kaam v prav tekst. nqkakav zaobikolen fin nachin ako ima kajete :D

a na teq det oshte ne sa se celuvali iskam da kaja ne trqbva da va e*be!Ako ne se pritesnqvate sichko shte e ok, az bqh nechakvano spokoen i sichko si stana kato na prikazka misla.No daje ako opleskate neshto (makar che ne vijdam ko moe da se opleska v edna celuvka)ne trqbva da vi e*be :wink:

S_L_A_D_U_R_K_A
01-13-2006, 09:47
Оххх душички мили, има хиляди теми повярвайтеа ми няма нищо страшно в целувката, оставяш се др да те води и всичко ти идва от вътре, няма как да се обясни :?

Britney`laDy
01-13-2006, 10:16
Ми..единственото нещо е да не се притесняваш.. :wink: щото ще видиш че го можеш..а вече осъвършенстването става с познаването на партньора..и практика :lol: