PDA

View Full Version : lubovta e prosto himiq



х
01-07-2006, 13:10
lubovta kato bolest.
vsi4ko na toq svqt e s1v1r6enno prosto i elementarno. nqkoi zamislql li se e nad v1prosa-kakvo predstavlqva lubovta i kak da q predotvratim?
povi6avane na dupanina i namalqvane na serotonima, osobeno ako se namesqt i hormoni, kombinaciqta bi mogla da b1de vzrivoopasna. medecinski poglednato tova e bolest, koqto bi mogla da b1de izlekuvana ot psihiat1r s nujnite medikamenti. :oops:
a s16to i bi mogla da b1de predizvikana. lubovnite parfumi koito gledame po film4etata sa nap1lno os16testvimi...
a za vas kakvo predstavlqva lubovta? az s1m na mnenie 4e e bolest. i e nap1lno kontriliruema, kakto vsqka bolest. 8)

Death_F
01-07-2006, 13:15
Love-Is-For-Weak-Minded !!!

GreenLadyM
01-07-2006, 13:31
Lubovta e nai-hubavoto neshto na tozi svqt!i poslednoto neshto koeto moje da bude e bolest ili da bude kontrolirana :twisted:
Lubovta ni pravi hora,kara ni da stradame ili da budem shtastlivi!Idva kogato nai-malko o4akvame i si trugva samo za mig!Ne moje da bude leukvana,ne moje da poiskame da se "razboleem" ot neq!Tq e neshto koeto edin 4ovek edva li bi mogul da obqsni i poneje ne znae kakvo i lepva nai-razli4ni naimenovaniq-"bolest","razara","strah","ogorjenie","nejnost","romantika",dori "sudba"....no tq ne e nito edno ot tezi neshta,TQ su4etava vsi4ki tqh v edno + oshte mn!Tq nqma opredelenie!4ovek trqbva da q useti za da razbere kakvo e!!!

HopeLesss
01-07-2006, 14:19
И аз си мисля, че е нещо като болест... Не точно де :) Но как тогава да си обясним, че се влюбваме в един, изгаря ни отвътре, кара ни да полудеем от страст, а към други сме просто безразлични. Любовта си е чиста проба химия. Поне в началото де :) после става съвсем различно...

poposkos
01-07-2006, 14:28
lubovta kato bolest.
vsi4ko na toq svqt e s1v1r6enno prosto i elementarno. nqkoi zamislql li se e nad v1prosa-kakvo predstavlqva lubovta i kak da q predotvratim?
povi6avane na dupanina i namalqvane na serotonima, osobeno ako se namesqt i hormoni, kombinaciqta bi mogla da b1de vzrivoopasna. medecinski poglednato tova e bolest, koqto bi mogla da b1de izlekuvana ot psihiat1r s nujnite medikamenti. :oops:
a s16to i bi mogla da b1de predizvikana. lubovnite parfumi koito gledame po film4etata sa nap1lno os16testvimi...
a za vas kakvo predstavlqva lubovta? az s1m na mnenie 4e e bolest. i e nap1lno kontriliruema, kakto vsqka bolest. 8)
tova naistina me zainteresova!
no za sajalenie az ne sam na tova mnenie.. lubovta da moje bi e bolest
moje bi se lekuva no za tova e nujno mnogo vreme.......
tq izliza izvan kontrol povqrvai mi.....
kogato se vlubish i vischko e razlichno i az ne sum vqrvala v lubovta
predi se smeeh no sega ne sum na tova mnenie..
kogato se oparish togava razbirash... :)
ne znam... tova si e lichno moeto mnenie...
spored men lubovta ne e smao himia lubovta si e magia! tq e neshto mn hubavo!! :)

х
01-07-2006, 15:04
lubovta kato bolest.
vsi4ko na toq svqt e s1v1r6enno prosto i elementarno. nqkoi zamislql li se e nad v1prosa-kakvo predstavlqva lubovta i kak da q predotvratim?
povi6avane na dupanina i namalqvane na serotonima, osobeno ako se namesqt i hormoni, kombinaciqta bi mogla da b1de vzrivoopasna. medecinski poglednato tova e bolest, koqto bi mogla da b1de izlekuvana ot psihiat1r s nujnite medikamenti. :oops:
a s16to i bi mogla da b1de predizvikana. lubovnite parfumi koito gledame po film4etata sa nap1lno os16testvimi...
a za vas kakvo predstavlqva lubovta? az s1m na mnenie 4e e bolest. i e nap1lno kontriliruema, kakto vsqka bolest. 8)
tova naistina me zainteresova!
no za sajalenie az ne sam na tova mnenie.. lubovta da moje bi e bolest
moje bi se lekuva no za tova e nujno mnogo vreme.......
tq izliza izvan kontrol povqrvai mi.....
kogato se vlubish i vischko e razlichno i az ne sum vqrvala v lubovta
predi se smeeh no sega ne sum na tova mnenie..
kogato se oparish togava razbirash... :)
ne znam... tova si e lichno moeto mnenie...
spored men lubovta ne e smao himia lubovta si e magia! tq e neshto mn hubavo!! :)


NE VREME, A LEKARSTVA SA TI BILI NUGNI. IZRAVNQVA6 SI SEROTONIMA I DUPANIMA I NAMALQVA6 ADRENALINA. malko paroxad i si izlekuvan za blizo sedmica.

final_fantasy_fan
01-07-2006, 16:10
любовта е...всичко друго но не и болест(споделената поне).Когато се влюбиш истински светът се променя към по-добро за теб.Разбира се,когато е несподелена,а си влюбен истински-тогава е наистина като болест,но без любов човек не само ,че не може да бъде щастлив,той не може да живее без нея!

belluci
01-08-2006, 05:53
do kolko e himiq ne sum ubedena,no sus sigurnost e use6tane koeto te izvisqva i promenq do daden moment,i vutre6na naglasa.A liubovta moje da se kontrolira,do tolkova do kolkoto moje6 da kontrolira6 sobstvenite si 4uvstva i emocii,koeto e vajno da se uvladee spored men,za6toto v jivota neprekusnato sre6tame hora,obikvame gi i se razdelqme s tqh ili gi gubim po edna ili druga pri4ina i tova vuzpitanie na 4uvstvata e bezkraino neobhodimo.Vuzpitanie,za6toto i 4uvstvata se vuzpitavat i pridobivat razli4ni izmereniq,a 4ak sled kato si vuzpital sobstvenite si 4uvstva i emocii moje6 da gi kontrolira6,da gi subliudava6,da si naqsno sus su6nostta im,i dori stiga da iska6 da gi promenq6.

RoSsY88
01-08-2006, 07:13
Болест, древна кат Земята,
болест, заразяваща душата,
болест, дебнеща навред,
болест, възпята от поет,
болест - тежка, нелечима,
заразна и разпространима,
по хората е тръгнала на лов...
Болестта нарича се Любов.
Никой няма да пропусне
от небето щом се спусне
ще обвие всички във зараза,
но с любов, а не с омраза.
Любовта е болест, но вълшебна,
непозната, тайнствена и древна.
Щом човек успешно зарази
болестите други лесно ще срази.
Любовта е болест, но и лек,
подходящ за всеки сам човек.

iboorgork
01-08-2006, 08:41
Ako smiatate, 4e liubofta e himiq, to tova ozna4ava, 4e ne vqrvate da imate du6a. Zashtoto dushata e emocionalnoto prejivqvane, tq e nevidima kato liubovta. A tova, koeto stava v oragizma e v posledstvie ot liubofta, to e vid fizi4esko proqvlenie na du6evno izjivqvane, za vsqko takova izjivqvane nqkade si ima proqvlenie, vav vselenata, vav vid, v koito mojem da vapriemem sas 5-te osnovni setiva...a imenno nqkakfi si u4eni sa napravili tfa otkritie i smqtat, 4e sa otkrili ogunq...ima tolkova narazgadani vaprasi okolo 4oveshkata dusha, a spored men ako nqkoi den naistina razberem esenciqta im, spored men liubofta i omrazata shte budat posledni v toq spisuk :roll:

rowzz
01-08-2006, 10:22
тежка форма на шизофрения.. сички влюбени за лудницата в вл-вово..

He3HauKa
01-08-2006, 10:48
Za men lubovta e neshtu super krasivo koeto me kara da sam shtastliva ,usheshtam q sas stomaha i sas sarceto si obshto zeto e prekrasno chuvstvo dori i da ne e sporelena.... :oops: Ne mislq che e boles zashtoto kogato sam bolna ne mi e hubavo a kogato sam vlubena imam chustvoto che celiq svqt e za men :lol: Osven tva mi e super chudno kak chovek moje da kontrolira chuvstvata si i kak s nekfi parfumcheta moje da kontrolira chuvstvata na drug pri polojenie che nemoje da kontrolira svoite sobstveni :shock:

х
01-08-2006, 11:25
f0r3v3r]тежка форма на шизофрения.. сички влюбени за лудницата в вл-вово..

хей, я да не се обиждаме! аз съм от вл-во! :( тука много крадци, убийци и наркомани, ама чак пък влюбени нямаме :lol:

LoVe_RuSlAn
01-08-2006, 12:59
As mislq 4e e po skoro kato narkotik,zashtoto kato si vzeme6 dnevnata doza ot liubimiq ,gadjeto ili priqtelq i se razdleite na tebe ti se iska pak i pak da si do nego makar i samo za edna tzeluvka.{P}

sherry
01-08-2006, 13:29
Moje i bolest da e...ama za neq az pone ne moga da otkriq lek..i boli :cry:

rowzz
01-08-2006, 14:49
f0r3v3r]тежка форма на шизофрения.. сички влюбени за лудницата в вл-вово..

хей, я да не се обиждаме! аз съм от вл-во! :( тука много крадци, убийци и наркомани, ама чак пък влюбени нямаме :lol:
ahxahxahxhxa.. :lol: