PDA

View Full Version : nai - dobrata mi priqtelka



pussycat
01-07-2006, 13:28
problemat mi e sledniq 4e sam mn po razli4na ot nai - dobrata mi pr no vapreki vsi4ko se razbirame i sme vinagi zaedno. no v posledno vreme e po4nala da mi pravi problemi za vsi4ko koeto prava - 4e pu6a treva mn 4esto i tova ne trqbva taka da se pravi, 4e piq ponqkoga i prekalqvam i tova ne trqbvalo taka da se pravi. 4e se prava 6turotii bez da mislq i tova ne epreavilno. postoqnno mi kazva misli predi da pravi6 ne6to. napravo se pobarkvam ponqkoga. daite savet :roll:

hamilcar
01-07-2006, 13:32
Понякога преди да направиш нещо трябва да се помисли,а пък и тя не го казва с лоша умисъл.Кажи и да не ти прави забележки и готово.

RoyTheReaper
01-07-2006, 13:37
kaji i:


pravi6 problemi za vsi4ko koeto prava - 4e pu6a treva mn 4esto i tova ne trqbva taka da se pravi, 4e piq ponqkoga i prekalqvam i tova ne trqbva taka da se pravi. 4e se prava 6turotii bez da mislq i tova ne epreavilno. postoqnno mi kazva6 misli predi da pravi6 ne6to. napravo se pobarkvam ponqkoga.

ako ti e priqtelka, 6te te razbere :wink:

faffsf
01-07-2006, 13:44
ti sega ako ne pravi6 tiq ne6ta,koga pak 6e moje6 da gi pravi6.taka 4e ne se pretisnqvai ot zabele6kite

HopeLesss
01-07-2006, 14:43
Може би ти мисли доброто. Нали за това са приятелите... :roll: По-добре ли щеше да се чувстваш, ако не и пукаше за теб???

01-07-2006, 15:47
problemat mi e sledniq 4e sam mn po razli4na ot nai - dobrata mi pr no vapreki vsi4ko se razbirame i sme vinagi zaedno. no v posledno vreme e po4nala da mi pravi problemi za vsi4ko koeto prava - 4e pu6a treva mn 4esto i tova ne trqbva taka da se pravi, 4e piq ponqkoga i prekalqvam i tova ne trqbvalo taka da se pravi. 4e se prava 6turotii bez da mislq i tova ne epreavilno. postoqnno mi kazva misli predi da pravi6 ne6to. napravo se pobarkvam ponqkoga. daite savet :roll:
A izvinqvai t ot kade si
?

GreenLadyM
01-07-2006, 16:46
Може би ти мисли доброто. Нали за това са приятелите... :roll: По-добре ли щеше да се чувстваш, ако не и пукаше за теб???
Napulno sum suglasna!Prosto i puska za teb!I se opitva da te predpazi!

jasmina 1988
01-07-2006, 19:31
ne mislq,4e 6tom te vini za vsi4ko ti e tolkova dobra priqtelka.Ako be6e,6te6e da pogovori s teb i da te razbere,bez da ti pravi problemi za tezi drebni ne6ta,koito sa normalni za tazi vuzrast.Mislq,4e trqbva da sednete i da si pogoborite kato nai-dobri priqtelki,a ne da otminavate problema,za6toto taka toi stava po-slojen.

IdontGiveaFuck
01-07-2006, 19:37
"ако ти е приятелка щеше да разбере"
Какво да разбере ? :shock:
Именно точно защото и е приятелка прави тези забележки !


ne mislq,4e 6tom te vini za vsi4ko ti e tolkova dobra priqtelka.
По същата логика-родителите ти не са добри защото ти се карат че пушиш /например/ :?
Или когато направиш нещо нередно и ти се скарат не са добри ли !?

sherry
01-07-2006, 21:30
Ako ne i dreme6e za teb,nqma6e da ti pravi zabelejki.Puka i za teb i iska da si dobre!Kakvo lo6o ima v tova?Apak i vie vzaimno se dopalvate,ako ti si po-impulsvna i luda glava,to tq malko ili mnogo ti napomnq da vnimava6 i da si po-predpazliva.Mnogo hubavo pravi momi4eto,ne razbiram kakav e problema?!Tolkova mnogo hora iskat priqtelka,koqto naistina da se interesuva za tqh,a ti ima6..i se oplakva6 :shock:

teenkopele
01-07-2006, 21:35
problemat mi e sledniq 4e sam mn po razli4na ot nai - dobrata mi pr no vapreki vsi4ko se razbirame i sme vinagi zaedno. no v posledno vreme e po4nala da mi pravi problemi za vsi4ko koeto prava - 4e pu6a treva mn 4esto i tova ne trqbva taka da se pravi, 4e piq ponqkoga i prekalqvam i tova ne trqbvalo taka da se pravi. 4e se prava 6turotii bez da mislq i tova ne epreavilno. postoqnno mi kazva misli predi da pravi6 ne6to. napravo se pobarkvam ponqkoga. daite savet :roll:

Приятелката ти се държи по този начин, защото държи да теб и защото е загрижена. От съвети нямаш нужда.Това дали ще продължиж да правиш това, което си правила до сега, зависи изцяло от теб.

Inlove baby
02-23-2008, 15:42
е аз мисля,че понякога трябва да я послушаш,защото щом ти е приятелка не би ти казала нещо което не е за твое добро :) ее а пък ако неискаш да ти се меси в работите просто и кажи :wink:

ProstoAz
02-23-2008, 15:52
От къде я изкопахте тази тема? :shock: