PDA

View Full Version : Kontanktni le6ti...



sdsdsd
01-07-2006, 13:37
Zdrasti na vsi4ki!Ot skoro nosq le6i poradi problemi sus zrenieto..oba4e da znaete e adska muka sus slaganeto im gubq si po polovin 4as i na gore dokato se nakanqt da pasnat kfo e tfa 4udo?Molq vseki koito moje da pomogne sas savet da pi6e.Chakam va6ite otgovori !!! :)))

01-07-2006, 14:19
spokoino i az sam imala sa6tiq problem v na4aloto :? no ako si slaga6 le6tata po na4ina po koito sa te u4ili ti nqma da ima6 nikakav problem :wink:

bum`bum`f
01-07-2006, 16:11
da i az nosih le6ti...v na4aloto mi be6e trudno sas slaganeto,nikoi ne me e u4il kak se slagat,svikva se,ne se pritesnqvai!prosto okoto e mn 4uvstvitelen organ pri dopir.prepory4vam ti da si izmiesh racete i da probvash bez da si slagash le6tata prosto da si dokosnesh samoto oko...i 6te vidish 4e ne e bolezneno i ni6to nqma da ti stane,kakto i dokato slagash le6tite...tva e!nadqvam se da sam ti pomognala:)

01-08-2006, 17:48
Спокойно, аз за първи път като си слагах лещите ми отидоха поне 30мин. Сега ги слагам за секунди, свиква се :)

Absconding
01-12-2006, 12:12
Zdrasti na vsi4ki!Ot skoro nosq le6i poradi problemi sus zrenieto..oba4e da znaete e adska muka sus slaganeto im gubq si po polovin 4as i na gore dokato se nakanqt da pasnat kfo e tfa 4udo?Molq vseki koito moje da pomogne sas savet da pi6e.Chakam va6ite otgovori !!! :)))

Значи първо трябва да си сигурна дали диаметъра на лещите е подходящ за окото ти, защото има няколко вида. Друго - пробвай лещи с различно водно съдържание, усещат се по различен начин. И понеже каза, че отскоро носиш лещи, ще ти дам един съвет. Аз като сложих лещи (това беше преди 4 години) също ми беше мн. трудно в началото. Като ги слагаш гледай право напред и НЕ гледай в лещата, а някъде в пространството срещу теб. Така ще си я сложиш по-лесно. После мигаш няколко пъти и тя се намества. Не си търкай очите. Може ако искаш да пробваш и да я слагаш пред огледало ако това ще ти помогне. Другото, което ти препоръчвам, гледай да не прекаляваш с разтвора в лещата. Не знам вече какво друго да ти кажа. С времето ще свикнеш със сигурност, не се впечатлявай;)