PDA

View Full Version : samo za kompetentni lica,razbira6ti ot jenski polovi organi



lo6a_palava_i_upla6ena
01-07-2006, 14:30
otkakto predi den,dva spahme s priqtelq mi i to ne za purvi put,use6tam nqkakva stranna reje6ta bolka,4e dori surbej i parene vuv vlagali6teto i izvun nego.kakvo stava,nqkoi moje li da mi kaje???dali me e naturtil ne6to,6toto toq put be6e dosta produljitelen samiqt akt ili sum pipnala nqkoq bolest???lelelel..6e umra..ei ako nqkoi naistina moje da mi pomogne s predpolojenie pone ili na nqkoi mu se e slu4valo su6toto,pls pi6ete mi,aide ako moje ne se ebavaite,4e naistina mi e kofti..mersi predvaritelno

feel me
01-07-2006, 14:36
Mislq ,4e nai-kompetenten otgovor 6te ti dade lekar.Ne se zadovolqvai samo s predpolojeniq,za6toto moje i da e ne6to seriozno-ne 4e iskam da te pla6a.


Aide uspeh i dano se opravi6

01-07-2006, 15:45
ако ти пари докато пишкаш, много е вероятно и нещо с бъбреците да си сгафила, особено, ако по това време ходиш с къси блузки.. ходи на лекар, да не стане по-лошо.

gostenka
01-07-2006, 16:29
tui sa gybi4ki spored mene

palava_lo6a_i_upla6ena
01-07-2006, 17:39
eiii mersi na vsi4ki za suvetite..hm..az puk si misleh,4e gubi4kite sa nqkvi izrastuci ili ne6to takova,v smisul,4e se vijdat..qvno sum mnoo zle po temata..az ina4e pieh bql ravnec predi,toi e za bqlo te4enie i sega misleh pak da piq,4e imam ostanalo,ma znam li..edva li 6e pomogne sigurno..neznam za vas,no az izpitvam nqkakuv nevuobrazim ujas ot dumata"ginekolog".nikoga ne sum hodila i mislq ,4e ne moga prosto..qvno az sum si smahnata..ee mersi otnovo vse pak{}

kurabiika
01-08-2006, 12:09
И аз мисля, че са гъбички.

i'm so excited!
01-08-2006, 12:30
eiii mersi na vsi4ki za suvetite..hm..az puk si misleh,4e gubi4kite sa nqkvi izrastuci ili ne6to takova,v smisul,4e se vijdat..qvno sum mnoo zle po temata..az ina4e pieh bql ravnec predi,toi e za bqlo te4enie i sega misleh pak da piq,4e imam ostanalo,ma znam li..edva li 6e pomogne sigurno..neznam za vas,no az izpitvam nqkakuv nevuobrazim ujas ot dumata"ginekolog".nikoga ne sum hodila i mislq ,4e ne moga prosto..qvno az sum si smahnata..ee mersi otnovo vse pak{}

гинеколога е лекар като всеки друг.
пък и нали си правила секс, няма да ти е за пръв път да те пипат 'там', нали така?
и преди съм го казвала и пак ще го кажа, ЖЕНА СИ, не бъди немърлива към себе си.
няма нищо по-отвратително от една мърлява женка.

lo6a_palava_i_upla6ena
01-08-2006, 13:53
гинеколога е лекар като всеки друг.
пък и нали си правила секс, няма да ти е за пръв път да те пипат 'там', нали така?
и преди съм го казвала и пак ще го кажа, ЖЕНА СИ, не бъди немърлива към себе си.
няма нищо по-отвратително от една мърлява женка.[/quote]
Да,наистина е така,мисля,че си напълно права тук,подкрепям мнението ти и за пореден път се "псувам",че съм такава бъзла..Този път вече ще отида,макар и да ме е страх все още.То всъщност всичко идва ом майка ми,която е доста консервативна и ако разбере..незнам просто..

i'm so excited!
01-08-2006, 14:04
и като е толкова консервативна ше те остави да се мъчиш ли? това е БОЛЕСТ, не е като да те боли гърлото. и можеш да си имаш много проблеми за в бъдеще, ако сега не се излекуваш.
още повече, че гъбички могат да се хванат и без да си правил секс.
а ако ти е наистина толкова притеснено и неприятно, като ходиш да си вземеш направление за гинеколог от личния лекар , можеш да помолиш да е жена.

lo6a_palava_i_upla6ena
01-08-2006, 15:14
Така ще направя мила,thanks за всичко... :)

i'm so excited!
01-08-2006, 16:33
пак заповядай http://home.nycap.rr.com/dswits/icon_smile_beer.gif

lo6a_palava_i_upla6ena
01-08-2006, 17:28
мии..честно да ти кажа не ми се ще да заповядам точно в този форум за венерическите заболявания отново,поне не в ролята на търсещ помощ,по обясними причини... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: