PDA

View Full Version : Ще стане ли нещо?



01-07-2006, 15:38
Здр на всички.

Има едно момиче. С нея бях в един и същи клас 3 години ама тогава не имах такива големи впечатления от нея(нали тя си беше готина, срещахме се на купони и т.н.). Тая година(демек 8ми клас) се раздели класа и отидохме в различни училища. Преди седмица правих купон за стария клас и тя беше там и направо ми грабна очите(други момичета имаше ама аз все едно само нея виждах). Не спирам да мисля за нея ама сега(като не броим купона) не сме се виждали от 2 месеца(щото старата компания от стария клас се пораздели малко) и не знам да я поканя ли да излезем или няма смисъл.

final_fantasy_fan
01-07-2006, 16:02
сега когато вече сте в различни училища и компании ще ти е много по-трудно от преди ,но ако се бориш може и да излезе нещо.Обади и се,покани я някъде,виж как ще реагира и действай :wink:

rusalkata_
01-07-2006, 16:10
ами наистина може да е малко трудничко,но кой е казал че сърцето на едно момиче се печели лесно... :) вземи й телефонния номер ако го нямаш,обади й се и излезте на кафе...дано пък да се получи нещо между вас... :roll: Айде успех от мен!!! :wink:

GreenLadyM
01-07-2006, 16:44
Здр на всички.

Има едно момиче. С нея бях в един и същи клас 3 години ама тогава не имах такива големи впечатления от нея(нали тя си беше готина, срещахме се на купони и т.н.). Тая година(демек 8ми клас) се раздели класа и отидохме в различни училища. Преди седмица правих купон за стария клас и тя беше там и направо ми грабна очите(други момичета имаше ама аз все едно само нея виждах). Не спирам да мисля за нея ама сега(като не броим купона) не сме се виждали от 2 месеца(щото старата компания от стария клас се пораздели малко) и не знам да я поканя ли да излезем или няма смисъл.
shtom te kefi nishto ne ti pre4i da probvash!Moje i tq da ima simpatii kum teb!

01-07-2006, 20:48
Ми ОК. Айде ще пробвам и дано да стане 8) , щот ако не стане ще съм сдухан поне 2 седмици :?

rowzz
01-08-2006, 00:16
винаги има смисъл за тфа действай.. 8)

teenkopele
01-08-2006, 00:20
Ми ОК. Айде ще пробвам и дано да стане 8) , щот ако не стане ще съм сдухан поне 2 седмици :?

Айде успех. :wink:
Кажи после какво е станало.

cannabinoid
01-08-2006, 01:55
Няма смисъл, не я кани.

RoSsY88
01-08-2006, 06:43
Нали знаеш няма невъзможни неща!Покания на кафе...рискувай!Бори се з а нея щом я харесваш,може да стане нещо кой знае :P Успех

LoVe_RuSlAn
01-08-2006, 13:36
Hubavo bi bilo da q pokani6 da izlezete nqkade zashtoto nito razstoqnieto nito vremeto ne mogat da popre4at na tova koeto 4uvstva6 kym neq.

01-08-2006, 21:05
Абе я отидете да ударите по едно шкембе заедно. После сичко ще се нареди, наистина!

Soldier_OF_Fortune
01-08-2006, 22:00
Здр на всички.

Има едно момиче. С нея бях в един и същи клас 3 години ама тогава не имах такива големи впечатления от нея(нали тя си беше готина, срещахме се на купони и т.н.). Тая година(демек 8ми клас) се раздели класа и отидохме в различни училища. Преди седмица правих купон за стария клас и тя беше там и направо ми грабна очите(други момичета имаше ама аз все едно само нея виждах). Не спирам да мисля за нея ама сега(като не броим купона) не сме се виждали от 2 месеца(щото старата компания от стария клас се пораздели малко) и не знам да я поканя ли да излезем или няма смисъл.
Пич ако бях на твое място щях да я поканя на кафенце и ще започна от далече да я разпитвам за момчетата и ако усетя, че е свободна може да и намекна нещо

Успех

toshliak
01-08-2006, 22:12
Нищо няма да загубиш ако не пробваш! Няма какво да се двуумиш... "Който не играе, не печели!" Давай!

УСПЕХ!

neMec`
01-08-2006, 22:26
ave bratle q dai ostro ko go misli6 kat ti e grabnala taka okoto nqma ko da mu misli6, a pak i ni6to nqma da zagubi6 samo moje da spe4eli6 ot tova kat i zvanni6 nqma zna4enie dali 6i e trudno ili ne ti si na hod :wink: "NI6TO NE GUBI6 PAK TI GO KAZVAM "

sherry
01-09-2006, 11:04
Kakvo kato ve4e ne ste ot edin klas?Moje6 da izleze6 s neq i bez da ste na kupon ili v edno i sa6to daskalo,prosto q pokani.
Zvanni q i q pitai dali ima jelanie da izlezete nqkade.Ako se saglasi super.Ne se pritesnqvai,ne mu misli6 tolkova mnogo.Nqma ni6to lo6o v tova da izlezete,ne vqrvam da otkaje.Kasmet :wink:

TheMaggie
01-09-2006, 15:27
Има едно момиче. С нея бях в един и същи клас 3 години ама тогава не имах такива големи впечатления от нея(нали тя си беше готина, срещахме се на купони и т.н.). Тая година(демек 8ми клас) се раздели класа и отидохме в различни училища. Преди седмица правих купон за стария клас и тя беше там и направо ми грабна очите(други момичета имаше ама аз все едно само нея виждах). Не спирам да мисля за нея ама сега(като не броим купона) не сме се виждали от 2 месеца(щото старата компания от стария клас се пораздели малко) и не знам да я поканя ли да излезем или няма смисъл.
ATAKa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Blackbear
01-09-2006, 16:40
Aide blagodarq za nasur4atelnite dumi. 6te vi obnovq za stanaloto kolkoto se moje po-skoro. 8)