PDA

View Full Version : Кастинг...?



fasul4e
01-07-2006, 15:58
Здравейте, хора! Искам да ви питам, дали случайно някой знае уеб сайт или списание, където могат да се видят кастинзите за филми или пиеси, които предстоят? Благодаря предварително!

Tedka-Medka
01-07-2006, 16:05
актриса ли ше стааш :)
тей де нз М или Ф си :shock:

fasul4e
01-07-2006, 16:15
хехе...еми лошо ли е? :) Да ставам не знам, ама искам да се пробвам, пък ако ме бива - що не ;)

SEXtreme
01-07-2006, 16:16
Ей, тва е яко!Офф....винаги като гледам филми за обикновенни хора, които "изведнъж" изкарват късметр и стават звезди, ми иде да ревна, че не мога и аз :(

ISSP
01-07-2006, 16:58
И аз искам да стана терорист ама няма кастинги...

SEXtreme
01-07-2006, 18:09
Ей, тва е яко!Офф....винаги като гледам филми за обикновенни хора, които "изведнъж" изкарват късметр и стават звезди, ми иде да ревна, че не мога и аз :(


е що да не можеш...
тъй де с желание всичко се постига ;)
Желание имам много, ама нямам идея, как мога да го усъществя....:(

^Kiss_of_the_Sun^f
01-07-2006, 18:14
Malee iskam i az da mi dadetye malko info 6toto mn me biva v aktiorstvoto a i ne sam grozna :oops: ,mn iskam i az malko info za nqkoi kastingi! :oops:

fasul4e
01-07-2006, 19:15
кастинги...
хммм малко се изхвърляте...

започнете от където трбва..
запишете се на някой курс по актьорско масторство, пробваите се в НАТФИЗ...
или просто се запознаите с такива хора, ама конкуренцията е жестока и... трябва си не само външен вид...
лично аз мога малко да помогна, ама... не и в актьорско поприще...

Лесно ти е да кажеш "запишете се в някой клуб по актьорско майсторство" - мислиш, че не искам ли? Искам и преди точно това търсех, но из нета нищо не намерих и просто нямам идея къде мога да се запиша...а какво е това НАТФИЗ?

fasul4e
01-07-2006, 20:27
е, не си мисли, че тези не съм ги виждал! СЪМ...е, без 1 :) Както и да е - мерси все пак!

WILD__BOY
01-07-2006, 22:29
кастинги...
хммм малко се изхвърляте...

започнете от където трбва..
запишете се на някой курс по актьорско масторство, пробваите се в НАТФИЗ...
или просто се запознаите с такива хора, ама конкуренцията е жестока и... трябва си не само външен вид...
лично аз мога малко да помогна, ама... не и в актьорско поприще...

Лесно ти е да кажеш "запишете се в някой клуб по актьорско майсторство" - мислиш, че не искам ли? Искам и преди точно това търсех, но из нета нищо не намерих и просто нямам идея къде мога да се запиша...а какво е това НАТФИЗ?

кисни си в нета - голяма актриса/актьор ще станеш
и щом не знаеш какво е натфиз ...

Ice_Queen
01-08-2006, 10:34
[quote=exploitedteen]


а какво е това НАТФИЗ?

ААААААААААААААА мацка ти ме уби!!!Как да не знаеш какво е НАТФИЗ??????????? :evil: :evil: :evil:

Ice_Queen
01-08-2006, 10:37
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: http://natfiz.bitex.com/story.php?page_type=1&info_type=5&where=0&lang=&menu=

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: