PDA

View Full Version : KAKVO OZNA4AVA VSY6TNOST TOVA....



Typanara ;)
01-07-2006, 17:03
zdr na vsi4ki... happy new godina ... taka :)
sega imam edin 4esto sre6tan problem i poneje sym typ (razbiraite vluben) ne moga da go raztylkuvam:

na4i probvah s edno momi4e (lubovta na jivota) mi i estestveno ne stana rabotata 6tot i CELI 18 godini ne e stavala i pak sym si sam .. :cry: basi 6e poludeq kaam vi

ta... zna4i kato si pogovorihme az q popitah kakvo to4no ne se polu4i mejdu nas (ina4e si4ko vyrve6e super no kogato q celunah tq me sprq (pyk i tova be6e pyrvata mi celuvka :cry: )... ta kaza 4e me e podvela i v slu4aq tq e typata (to4ni dumi) i ne znaela kakvo iska...

AZ LI SI VYOBRAZQVAM ILI AZ SYM TYPIQ NA KOITO VINAGI MU PROBUTVAT TOQ IZRAZ I NAPRAVO NIKOGA NE MOGA DA RAZBERA ZA6TO VSY6TNOST NE ISKAT DA SA S MEN...

lele toq pyt oba4e 4a6ata prelq i az minavam ot The Dark Side .... nqma radost ve4e (to ne 4e e imalo nqkoga ama haide gledah da ne mi puka osobeno no ve4e ne granicata e preminata otivam na VOINA!)

sorry 4e se onesah aide molq vi se kajete kvo zna4i to4no tva (momi4etata znaqt nai-dobre mislq) :?

roken
01-07-2006, 17:21
i kak razbra 4e tova e lubofta na jivota ti :!: kolko oshte takiva shte ima ... a inache po tvoq problem trebva seriozno da si pogovorish s neq i da si izqsnite rabotite i da vidite kakvi sa tochno problemite vi

Awazate Ippon
01-07-2006, 17:49
ee popadnal si na madama koqto ne znae kvo iska...mnogo sa taka da ne ti puka ima i takiva deto znaqt kvo iskat 8)

teenkopele
01-07-2006, 20:29
Според мен момичето е доста объркано и тя самата не знае какво иска.Опитай се да проведеш един наистина сериозен разговор и се опитай да разбереш какво би искала тя от човека до нея и от една сериозна връзка(ако успееш се опитай да се промениш поне малко в тази насока,дори с цената на компромиси). Не е сигурно,че това ще помогне, но в случая нищо не губиш :wink: .
Успех. :)

ChoCoLAte_
01-07-2006, 21:22
Хммм...едва ли е жената на живота ти :) ако е тя, съдбата си знае работата и ще ви събере :P А иначе си ги има такива, дето не знаят к'во искат..опитай се да не я мислиш много и да намериш друга, която да е на ясно с желанията си, но ако наистина мислиш, че е жената на живота ти..обади й се, поговорете за нещата между вас, накарай я да се опита да ти обясни, и ти се опитай да я разбереш.И туко виж нещата потръгнали отново. Успех! ;)

rowzz
01-08-2006, 00:03
zdr na vsi4ki... happy new godina ... taka :)
sega imam edin 4esto sre6tan problem i poneje sym typ (razbiraite vluben) ne moga da go raztylkuvam:

na4i probvah s edno momi4e (lubovta na jivota) mi i estestveno ne stana rabotata 6tot i CELI 18 godini ne e stavala i pak sym si sam .. :cry: basi 6e poludeq kaam vi

ta... zna4i kato si pogovorihme az q popitah kakvo to4no ne se polu4i mejdu nas (ina4e si4ko vyrve6e super no kogato q celunah tq me sprq (pyk i tova be6e pyrvata mi celuvka :cry: )... ta kaza 4e me e podvela i v slu4aq tq e typata (to4ni dumi) i ne znaela kakvo iska...

AZ LI SI VYOBRAZQVAM ILI AZ SYM TYPIQ NA KOITO VINAGI MU PROBUTVAT TOQ IZRAZ I NAPRAVO NIKOGA NE MOGA DA RAZBERA ZA6TO VSY6TNOST NE ISKAT DA SA S MEN...

lele toq pyt oba4e 4a6ata prelq i az minavam ot The Dark Side .... nqma radost ve4e (to ne 4e e imalo nqkoga ama haide gledah da ne mi puka osobeno no ve4e ne granicata e preminata otivam na VOINA!)

sorry 4e se onesah aide molq vi se kajete kvo zna4i to4no tva (momi4etata znaqt nai-dobre mislq) :?

ми мисля че си прокълнат..

Typanara ;)
01-08-2006, 11:02
f0r3v3r]
ми мисля че си прокълнат..

mersi 4e izqsni vyprosa

kaka_she te ytraka
01-08-2006, 11:36
za6to misli6,4e e lubovta na jivota ti vseki si misli taka 6te sre6tne6 o6te mnogo po xybavi i gotini momi4eta tq ne e edinstvenata :!: :!: :!: 6te sre6tne6 4oveka,koito 6te te napravi istinski 6tastliv,no imai turpenie :!: :!: :!: nikoga ne trqbva da se predava6 :!: :!: :!: tva go znam ot li4en opit :!:

rowzz
01-08-2006, 11:43
f0r3v3r]
ми мисля че си прокълнат..

mersi 4e izqsni vyprosa
моля.. ;)

Typanara ;)
01-08-2006, 13:37
za6to misli6,4e e lubovta na jivota ti vseki si misli taka 6te sre6tne6 o6te mnogo po xybavi i gotini momi4eta tq ne e edinstvenata :!: :!: :!: 6te sre6tne6 4oveka,koito 6te te napravi istinski 6tastliv,no imai turpenie :!: :!: :!: nikoga ne trqbva da se predava6 :!: :!: :!: tva go znam ot li4en opit :!:

da znam 4e ne e edinstvenata no za men dylgo vreme 6te e! Ta da pogovorq li s neq i kak to4no da go napravq ve4e nz kakvo da pravq pobyrkah se :shock: :?

*Poli*
01-08-2006, 14:24
f0r3v3r]
zdr na vsi4ki... happy new godina ... taka :)
sega imam edin 4esto sre6tan problem i poneje sym typ (razbiraite vluben) ne moga da go raztylkuvam:

na4i probvah s edno momi4e (lubovta na jivota) mi i estestveno ne stana rabotata 6tot i CELI 18 godini ne e stavala i pak sym si sam .. :cry: basi 6e poludeq kaam vi

ta... zna4i kato si pogovorihme az q popitah kakvo to4no ne se polu4i mejdu nas (ina4e si4ko vyrve6e super no kogato q celunah tq me sprq (pyk i tova be6e pyrvata mi celuvka :cry: )... ta kaza 4e me e podvela i v slu4aq tq e typata (to4ni dumi) i ne znaela kakvo iska...

AZ LI SI VYOBRAZQVAM ILI AZ SYM TYPIQ NA KOITO VINAGI MU PROBUTVAT TOQ IZRAZ I NAPRAVO NIKOGA NE MOGA DA RAZBERA ZA6TO VSY6TNOST NE ISKAT DA SA S MEN...

lele toq pyt oba4e 4a6ata prelq i az minavam ot The Dark Side .... nqma radost ve4e (to ne 4e e imalo nqkoga ama haide gledah da ne mi puka osobeno no ve4e ne granicata e preminata otivam na VOINA!)

sorry 4e se onesah aide molq vi se kajete kvo zna4i to4no tva (momi4etata znaqt nai-dobre mislq) :?

ми мисля че си прокълнат..

Mnogo okurajavashto

dragonika
01-09-2006, 08:03
f0r3v3r]
zdr na vsi4ki... happy new godina ... taka :)
sega imam edin 4esto sre6tan problem i poneje sym typ (razbiraite vluben) ne moga da go raztylkuvam:

na4i probvah s edno momi4e (lubovta na jivota) mi i estestveno ne stana rabotata 6tot i CELI 18 godini ne e stavala i pak sym si sam .. :cry: basi 6e poludeq kaam vi

ta... zna4i kato si pogovorihme az q popitah kakvo to4no ne se polu4i mejdu nas (ina4e si4ko vyrve6e super no kogato q celunah tq me sprq (pyk i tova be6e pyrvata mi celuvka :cry: )... ta kaza 4e me e podvela i v slu4aq tq e typata (to4ni dumi) i ne znaela kakvo iska...

AZ LI SI VYOBRAZQVAM ILI AZ SYM TYPIQ NA KOITO VINAGI MU PROBUTVAT TOQ IZRAZ I NAPRAVO NIKOGA NE MOGA DA RAZBERA ZA6TO VSY6TNOST NE ISKAT DA SA S MEN...

lele toq pyt oba4e 4a6ata prelq i az minavam ot The Dark Side .... nqma radost ve4e (to ne 4e e imalo nqkoga ama haide gledah da ne mi puka osobeno no ve4e ne granicata e preminata otivam na VOINA!)

sorry 4e se onesah aide molq vi se kajete kvo zna4i to4no tva (momi4etata znaqt nai-dobre mislq) :?

ми мисля че си прокълнат..

Mnogo okurajavashto



:lol: :lol: :lol: Стига беее - нали трябва да си помагаме все пак...аз мисля, че просто не си имал късмет и това не значи, че трябва да се откажеш и да ходиш да се трепеш на война :D Просто продължавай да търсиш и все някога ще намериш точното момиче ;)

poliii
01-09-2006, 08:45
ei pi4 verno 4e koi znae kolko o6te 6te ima,no na men mi mina prez uma 4e moje i da si e igrala s teb,ne q poznavam moje da gre6a,no naistina pogovori s neq i 6te vidi6-ako po4ne da munka i da se pravi 4e ne e q interesuva zna4i 6te se okaja prava a ko ne stane taka i tq se useti mn 6te se radvam za teb ;)

WindWaker
01-09-2006, 10:29
pi4, vseki ot nas go e minaval tova. sq, az moga da kaja ot na6a strana, momi4etata da si kazvat ot tqhna, no za men gi ima mn takiva momi4eta det naistina neznaqt ko iskat, v edin moment pravqt edno - v sledva6tiq sujalqvat 4e sa go napravili, drug put ne go iskat i izvednaj osuznavat 4e e trqbvalo da go napravqt.....abe slu4ainost. edva li dumite 6te ti pomognat, no samo o6te ne6to - ne su6testvuva ponqtie "idealnata jena" ili za tqh "idealniq muj". ima hora koito mnogo da se doblijavat do tova ponqtie, no vse ne6to im kuca i eto 4e pri teb primerno tva "kucane" se e okazalo 4e neznae dali te iska ili ne.... sled vreme 6te vidi6 kak neusetno se e poqvilo momi4eto koeto te kara samo s poqvata si da se usmihva6 i da siqe6. nedei da burza6 za nikade, jivota e pred teb !!!

01-09-2006, 15:43
Това е призив! Всеки получил такъв призив е от ”Избраните”, които ще поведат света и ще наложат своята тъмна воля и терор. Настъпването на Антихриста приближава, а след '85-'86 започват да се появяват Индиговите Деца. Те се разпознават по-високата си интелигентност и способността да научават и възприемат нещата по-бързо и безпроблемно от останалите. Освен това в тях се крие сила, която е била забравена от човечеството векове наред и всеки неин проблясък, потушаван от различни религии. Това е силата за контрол над околното и умения определяни като паранормални. Във всеки човек има този ген, но при някои е залинял, докато при други е по-силен от всякога, но е недоразвит! Но в пророчествата се говори за деня, когато този ген ще бъде разнищен от Избраните, които ще поробят останалата измет на своята воля! Най-лесния начин за отприщването е болката, затова всеки който никога няма късмет и всички планове му се объркват има шанс да бъде подготвян за истинската болка! Болката, която да въведе новата ера на Земята и да въздихне духа над материалното, поведена от своя водач! Водач споменаван във всяко пророчество и религия, но въвел името на себе си според християнството, като най-популярно. АНТИХРИСТЪТ!

Typanara ;)
01-09-2006, 17:46
Брех порових се малко за тези Индигови Деца (честна дума за пръв път ги чувам). Ето нещо:

Те са тук. Te са чистосърдечни, независими, непоколебими. Не желаят да бъдат напъхвани в никакви калъпи и схеми. Не е лесно да им внушиш, че са виновни за нещо нито пък да ги накажеш. Не са готови да бъдат третирани несправедливо, да преглъщат унижения, да се подчинят. Те изобщо не се нуждаят от родители, чиито представи за родителството са като досегашните. Училището, каквото е в момента, не им вършии работа. Обществените структури не им вдъхват доверие.

Те не могат да се примирят с онова, което човечеството е проспало и смятало за приемливо с векове. Сега идват като по поръчка, за да не ни оставят на мира, докато не променим себе си и света. Тук са, за да ни дадат шанс за израстване. Тези деца са по-развити от повечето от нас. Наричат ги "индигови", защото умеят да се свързват с вътрешното си знание. Наричат ги "нови", защото са мостът към новия вид човек, който ще живее със съзнанието си за духовната си същност.

Ние си мислим, че искат да се отнасяме към тях като към равностойни възрастни. Това обаче не е вярно. Те искат да се отнасяме към тях като към равностойни души и желаят да съхранят по-дълго у себе си най-ценното от детската си същност.

Нека да осъзнаем, че днешните деца са различни, да ги разберем и да им помогнем!

Е, май наистина приличам на тях, поне за мен всичко написано отгоре е вярно. Незнам дали е присъщо за тях но, аз съм Анархист и Атеист - който не знае какво означават...Анархист е човек, който не се признава авторитета, реда, дисциплината. Описва се със своеволие!

а Атеист е човек, отричащ съществуването на бог и на всякакви божествени сили изобщо! И съм го доказал ама тва е друга история :)

Dlord
01-09-2006, 17:48
Eeee... 4ovek , hybavite ne6ta stavat bavno... i trqbva da se bori6 za tqh... Moje ot 20 momi4eta edno da ti vurje oba4e ti posle da kajem nqma da si dovolen ot neq i haraktera i... tai4e tazi bitka se vodi do togava dokato nameri6 polovinkata si.

01-09-2006, 17:53
a dokolkoto momi4eto koeto mi razbi syrceto (za koi li pyt ve4e :cry: ) e qvno 6te trqbva da se ostavq na te4enieto da mu se nevidi...

tq skoro ima rojden den dali da i podarq ne6to ili samo da i pi6a sms ....!?!?!?!?!??! ne prosto sam taka razdvoen 4e ne moje da byde da ne govorim 4e neska v daskaloto si4ki me pozdravqvat s novata godina tralala az gledam zlobno i im vikam "Dobre kakto kajete!" i ne sam obelil duma po4ti cql den samo si mislq za neq i stradam super mnogo nz kvo da pravq kajete ne6toooo :? :(

{P}evanescence{P}
01-09-2006, 21:40
vij sq spored men 6tom e postypilaa taka zna4i nqma istinski 4uvstva kym teb i nezaslojava da si habi6 dumite za neq!!!!!!!!!

01-10-2006, 17:04
Ми можеш да пробваш отново и отново на инат. Само й сложи алтернатива, когато почне да не може да те трае да ти каже и да спрете всичко завинаги. Защото иначе може да се получи кофти цикъл... Ако пък пробваш тоз вариянт току виж и дошъл акъл в главата...