PDA

View Full Version : БЛАГОДАРЯ ВИ....



ziky
01-07-2006, 18:24
Благодаря на всички мой приятели от този форум които бяха с мене в трудните ми моменти страдаха и се радваха с мен...благодаря на тези на които им пукаше за мен благодаря че не ме помислихте за някой идиот който се има проблеми и се оплаква....благодаря ви за дадените съвети благодаря ви за всичко скъпи приятели.....аз и мойта първа любов сме отново заедно и пак сме щастливи....обичаме се и се гордея с това....още един път ви благодаря за всичко скъпи приятели...бъдете щастливи и ви пожелавам цялото щастие на света.... :) :) :)

forrzi
01-07-2006, 18:41
т`ва че си боза си има и добри страни :D :wink:

RoSsY88
01-07-2006, 18:52
Малии мн се радвам за тебе ама мн ... зажалост на мен какви савети да ми дават никога няма да се събера с мойта любов и за тва по добре да си страдам...Мн се радвам за теб дано дълго време да сте заедно щастливи

01-07-2006, 18:55
Извинявай,но кой ти каза,че не сме те помисили за идеот ? :roll:

ziky
01-07-2006, 19:05
Малии мн се радвам за тебе ама мн ... зажалост на мен какви савети да ми дават никога няма да се събера с мойта любов и за тва по добре да си страдам...Мн се радвам за теб дано дълго време да сте заедно щастливи


Pojelavam ti si4ko nai hubavo i cqloto 6tastie da ti se stovari na glavata kato kamaz (kamion) dano i ti se subere6 s rosen4o :wink:

01-07-2006, 19:07
Благодаря на всички мой приятели от този форум които бяха с мене в трудните ми моменти страдаха и се радваха с мен...благодаря на тези на които им пукаше за мен благодаря че не ме помислихте за някой идиот който се има проблеми и се оплаква....благодаря ви за дадените съвети благодаря ви за всичко скъпи приятели.....аз и мойта първа любов сме отново заедно и пак сме щастливи....обичаме се и се гордея с това....още един път ви благодаря за всичко скъпи приятели...бъдете щастливи и ви пожелавам цялото щастие на света.... :) :) :)
честито пич.. а сега е мой ред да ми чистите щото си имам аверка ;)..

ziky
01-07-2006, 19:17
Благодаря на всички мой приятели от този форум които бяха с мене в трудните ми моменти страдаха и се радваха с мен...благодаря на тези на които им пукаше за мен благодаря че не ме помислихте за някой идиот който се има проблеми и се оплаква....благодаря ви за дадените съвети благодаря ви за всичко скъпи приятели.....аз и мойта първа любов сме отново заедно и пак сме щастливи....обичаме се и се гордея с това....още един път ви благодаря за всичко скъпи приятели...бъдете щастливи и ви пожелавам цялото щастие на света.... :) :) :)
честито пич.. а сега е мой ред да ми чистите щото си имам аверка ;)..


Epa 4estito i nali znae6 si4ko nai nai nai nai :wink:

RoSsY88
01-07-2006, 19:22
Малии мн се радвам за тебе ама мн ... зажалост на мен какви савети да ми дават никога няма да се събера с мойта любов и за тва по добре да си страдам...Мн се радвам за теб дано дълго време да сте заедно щастливи


Pojelavam ti si4ko nai hubavo i cqloto 6tastie da ti se stovari na glavata kato kamaz (kamion) dano i ti se subere6 s rosen4o :wink:благодаря ти ама ние с Росен сме разделени цели 5 месеца няма никав шанс да ме пожелае пак...той сам го каза,че каквото и да направя никога няма да сме заедно :cry:

ziky
01-07-2006, 19:56
Малии мн се радвам за тебе ама мн ... зажалост на мен какви савети да ми дават никога няма да се събера с мойта любов и за тва по добре да си страдам...Мн се радвам за теб дано дълго време да сте заедно щастливи


Pojelavam ti si4ko nai hubavo i cqloto 6tastie da ti se stovari na glavata kato kamaz (kamion) dano i ti se subere6 s rosen4o :wink:благодаря ти ама ние с Росен сме разделени цели 5 месеца няма никав шанс да ме пожелае пак...той сам го каза,че каквото и да направя никога няма да сме заедно :cry:


emi zna4i si napravila ne6to za koeto toi da ne te iska nemoje e taka bezpri4inno da te zareje i da ne iska da ste zaedno....napravi ne6to neznam kakvo bori se dokaji mu 4e obezatelno i na sqka cena iska6 da si s nego napravi taka 4e da sujalqva 4e ste skusali!Dokaji mu 4e si razli4na ot drugite i 4e moje6 da obi4a6 taka kakto nikoq i moje6 da mu dade6 tova koeto druga nemoje :)

teenkopele
01-07-2006, 20:20
Благодаря на всички мой приятели от този форум които бяха с мене в трудните ми моменти страдаха и се радваха с мен...благодаря на тези на които им пукаше за мен благодаря че не ме помислихте за някой идиот който се има проблеми и се оплаква....благодаря ви за дадените съвети благодаря ви за всичко скъпи приятели.....аз и мойта първа любов сме отново заедно и пак сме щастливи....обичаме се и се гордея с това....още един път ви благодаря за всичко скъпи приятели...бъдете щастливи и ви пожелавам цялото щастие на света.... :) :) :)

Форума е за това- да си помагаме. :wink:

rowzz
01-08-2006, 00:33
Благодаря на всички мой приятели от този форум които бяха с мене в трудните ми моменти страдаха и се радваха с мен...благодаря на тези на които им пукаше за мен благодаря че не ме помислихте за някой идиот който се има проблеми и се оплаква....благодаря ви за дадените съвети благодаря ви за всичко скъпи приятели.....аз и мойта първа любов сме отново заедно и пак сме щастливи....обичаме се и се гордея с това....още един път ви благодаря за всичко скъпи приятели...бъдете щастливи и ви пожелавам цялото щастие на света.... :) :) :)
путко освен честито нищо повече.. ти си печено лапе И ГО ЗАСЛУЖАВАШ.. евала.. :)

IdontGiveaFuck
01-08-2006, 00:36
Ау е*а*и мазната тема :shock:


мой приятели от този форум които бяха с мене

:lol:

Преиграваш!

air_soul
01-08-2006, 00:49
Не съм била до теб в трудните ти моменти...не знам защо не съм попадала на твои теми :oops: Но наистина се радвам.Да ви е честито. В днешно време все по-малко са хората, които могат да кажат, че са шастливи!
Стискам ти палци да останеш винаги сред тях! :D :wink:

Oyama
01-08-2006, 00:56
Браво на тебе.

cannabinoid
01-08-2006, 01:52
Длъжник за това! Ае вече не влизай, като скъсаш пак ела :lol: :lol:

RoSsY88
01-08-2006, 07:33
emi zna4i si napravila ne6to za koeto toi da ne te iska nemoje e taka bezpri4inno da te zareje i da ne iska da ste zaedno....napravi ne6to neznam kakvo bori se dokaji mu 4e obezatelno i na sqka cena iska6 da si s nego napravi taka 4e da sujalqva 4e ste skusali!Dokaji mu 4e si razli4na ot drugite i 4e moje6 da obi4a6 taka kakto nikoq i moje6 da mu dade6 tova koeto druga nemoje :)
Ами не съм направила нищо,което да не ме иска...Не знам ама мн вярва на приятелите си,които на всичкото отгоре са лудо влубени в мен...ами не но всичко направи да си го върна...нямам сили,може би на пролет ще изляза с него на кафе,до тогава трябва да си е намерил гадже :cry: Ако ме иска той ще ме потърси,мн неща опитах... не иска ниаккво гадже...надявам се след време да ме пожелае пак,но се съмнявам да поиска да е гадже с такава грозна като мен :cry:

iboorgork
01-08-2006, 08:55
zaebi toq rozen..iboorgork e tuka :P

LoVe_RuSlAn
01-08-2006, 13:16
Mn se radvam za tebe.Nai ve4e,zashtoto malko hora mogat da se syberat obratno s pyrvata si liubov blagodarenie na teenproblem. :lol:

ziky
01-08-2006, 14:36
Длъжник за това! Ае вече не влизай, като скъсаш пак ела :lol: :lol:

Що са да не ме гониш.... :cry:

ziky
01-08-2006, 14:37
f0r3v3r]
Благодаря на всички мой приятели от този форум които бяха с мене в трудните ми моменти страдаха и се радваха с мен...благодаря на тези на които им пукаше за мен благодаря че не ме помислихте за някой идиот който се има проблеми и се оплаква....благодаря ви за дадените съвети благодаря ви за всичко скъпи приятели.....аз и мойта първа любов сме отново заедно и пак сме щастливи....обичаме се и се гордея с това....още един път ви благодаря за всичко скъпи приятели...бъдете щастливи и ви пожелавам цялото щастие на света.... :) :) :)
путко освен честито нищо повече.. ти си печено лапе И ГО ЗАСЛУЖАВАШ.. евала.. :)



Мерси путко.... :D

ziky
01-08-2006, 14:40
emi zna4i si napravila ne6to za koeto toi da ne te iska nemoje e taka bezpri4inno da te zareje i da ne iska da ste zaedno....napravi ne6to neznam kakvo bori se dokaji mu 4e obezatelno i na sqka cena iska6 da si s nego napravi taka 4e da sujalqva 4e ste skusali!Dokaji mu 4e si razli4na ot drugite i 4e moje6 da obi4a6 taka kakto nikoq i moje6 da mu dade6 tova koeto druga nemoje :)
Ами не съм направила нищо,което да не ме иска...Не знам ама мн вярва на приятелите си,които на всичкото отгоре са лудо влубени в мен...ами не но всичко направи да си го върна...нямам сили,може би на пролет ще изляза с него на кафе,до тогава трябва да си е намерил гадже :cry: Ако ме иска той ще ме потърси,мн неща опитах... не иска ниаккво гадже...надявам се след време да ме пожелае пак,но се съмнявам да поиска да е гадже с такава грозна като мен :cry:


Стига си се унижавала че си грозна бе!!!! :evil: Я ми прати пик да те видя...и след като тоя росен слуша другите,те може да му кажат че си бременна от него пак ли ше повярва????Е тука пращай снимките kan4@abv.bg е ако желаеш де :oops: !Може даже да посетиш нещо което аз съм направил като цъкнеш тук (http://193.24.242.39)!Има и радио.... :wink: