PDA

View Full Version : iskam da sam nepukist



01-07-2006, 20:14
mn sam zle nqkav vse se pritesnqvam a uj iskam da sam loshoto momche .. tvurde mnogo mi puka za ABSOLIUTNO NISHTO
iskam da sam takav nepukist a ne stava.. nqkakav savet

one_touch
01-07-2006, 20:34
mn sam zle nqkav vse se pritesnqvam a uj iskam da sam loshoto momche .. tvurde mnogo mi puka za ABSOLIUTNO NISHTO
iskam da sam takav nepukist a ne stava.. nqkakav savet
nikoi ne moje da ti pomogne.trqbva sam da preodolee6 mnogo ne6ta.opitai se da ne ti puka tolkova mn za vsi4ko.i vse pak ne e hubavo da ne ti puka za ni6to.

black_heart
01-07-2006, 20:57
aaaaa dobre do6al v kluba,mi nepukis se stava kato ve4e naistina ti pisne si4ki da ti se ka4vat na glavata i to4no v edin opredelen moment ti idva v pove4e da se saobrazqva6 sas si4ki i da si im iztrivalka.za tova nqma recepta,prosto malko po malko trqbva da go preodolee6.

teenkopele
01-07-2006, 22:07
сори, ама щом искаш да си лошото момче, а не ти идва от вътре пробвай да си естествен...

sherry
01-07-2006, 22:24
I az iskam,ama ne moga...kvo da pravq?!Moje bi edinstveno mnogoto razo4arovaniq,koito mi predstoqt,6te me napravqt po-silna i po-ravnodu6na.Me4taq si da kontroliram 4uvstvata si i da ne mi e gadno...

gia_bs
01-08-2006, 10:29
Me4taq si da kontroliram 4uvstvata si i da ne mi e gadno...
аз пък се хващам на бас че не искаш това!! Замисли се, ако не беше така чувствителна (както ти така и госта с темата) нямаше да си ти...нямаше да възприемаш и усещаш света по начина по който го правиш сега... Това че ви пука, че се притеснявате, че имате чувства..това говои че просто имате души, а знаете ли колко малко хора в този свят имат?!? Цаката е не да се променяте а да извлечете полза от всичко това... Така мисля аз и не ви задължвама да се съгласявате!

BroKeN^DreAmZ`f
01-08-2006, 14:32
ne ti i trqbva...vqrvai mi......az predi bqh ei taka kyt tebe....samoche s vremeto nz tochno ot kvo,pyrvo sama si nalojih che ne trqbva da mi puka tolkoz i moje bi zaredi si4ko det mi se sluchva.....prosto sq sptrq da mipuka :wink: na momenti se radvam,no v drugi mi (v pove4eto)mi e adski gadno,tva e eitaka da nqmash nikvo useshtane det kaza gia napravo da nqmash dusha,e az ne moga da kaja che sym absoluten nepukist de....ama na tam sym tygnala malko mi ostava. :? Ostavi tva si jelanie i bydi takyv kykyvto si-da si nepukist ne e hubavo,nikak daje....dobre e no v opredeleni momenti,koito obache ne sa tolkova mnogo,kolkoto si mislish :?

annihilator
06-19-2010, 08:56
Преди време ми пукаше за сичко... за най- малкото.. Ся тая годината , когато завърших 7ми клас от нищо не ми пука.Ако авторът на тази тема иска да не му пука за нищо ( ако искаш да праиш глупости треа да се стегнеш и да не мислиш кви ша са последствията).Например в моя клас сме 3-4 дет сме непукисти.
Един път идва гаджето(11 клас) на едно момиче от моя клас и се отваря на 1 приятел.Вече бута го , пада. Тоя се изправя засилва се и го бута на 10 метра от него и ония единайсет класника се насра :lol: :lol: .Аз щеше да се насера от смях , обаче ей така се праи.

SmilezZz
06-19-2010, 10:21
annihilator - ПРЕСТАНИ да "изкарваш" стари теми..

Lucho
06-19-2010, 10:42
Слагаш по една ма*на на всички и си гледаш кефа...това е началото...

amk933
06-19-2010, 11:52
Стара тема.

annihilator, това да ти бъдат последните 2 изровени теми.