PDA

View Full Version : Може ли да пушите ?!



nekaduren
01-07-2006, 23:04
не мога да разбера как може да пушите да се тровите с цигари тия лаина(с извинение) само заради едната гъзария а пък ако някой ми каже че пуши защото не може да спре ще му се изсмея в лицето и ще му отвърна " Защо не можеш да спреш какво от 30 години пушиш и си се престрастил и нямя просто как или пък имаш много големи проблеми и те успокоява пушенето какви проблеми имаш на тая възрсат не мога да разбер ?! " пълни глупости ако питате мен нямя никакъв смисъл и това с успокояването е на психическа основа е дъвчете дъвки и те успокояват само че не вредят като цигарите ! Почнали да пушат на 12-13 години и си представете на 30 как ще изглеждате все едно 70 не само това ами и белите ви дробове ще са полумъртви ... а пък момиче с цигара колко е грозно е съвсем отделна тема ! мисля да спра до тук че много се разпалих с тази тема искам да апелирам към всички пушещи спрете тези лайна нямя смисъл от тях !!!

hamilcar
01-07-2006, 23:13
И аз мразя цигарите,но няма смисъл да упрекваме тези които пушат както и те нас ...

Negyr
01-07-2006, 23:36
Аз пък не мога да разбера защо я пускаш тая тема

nekaduren
01-07-2006, 23:40
ми защото искам да изкажа личното си мнение и отношение спрямо цигарите и пушачите

Negyr
01-07-2006, 23:56
И аз така мисля че няма никакъв смисъл да се пуши,ама си е зарибявка.Няма отказване

Sugar_metalka
01-08-2006, 09:50
Kvo ti puka tolkova, nali dr se yroviat, ne ti!?

iboorgork
01-08-2006, 10:09
Kato mi pushat postoqnno na glavata i kat fana rak na beliq drob nqma da sum vinoven az, 4e v kafeto nqma mqsto za nepu6a4i, puk i te sa navsqkade, ne moa se izsera spokoino v nqkoi obshtestven kinef bez da ni smardi na tiutiun...ne moa se naslada daje na sobstvenoto si gomno? Nqkoi hodil li e na 6ipka? ne snqg ami kutii siniu victory. Ako mojeh s udovolstvie bih se izral varhu glavata na vseki edin pu6a4, dori i da e rodnina :D ama purvo trq da izkolim ciganite!

teenkopele
01-08-2006, 12:07
В днешно време почти всеки знае каква вреда нанасят цигарите на организма.
Пушач или не, това е въпроса на личен избор.

aHyC
01-08-2006, 13:03
не мога да разбера как може да пушите да се тровите с цигари тия лаина(с извинение) само заради едната гъзария а пък ако някой ми каже че пуши защото не може да спре ще му се изсмея в лицето и ще му отвърна " Защо не можеш да спреш какво от 30 години пушиш и си се престрастил и нямя просто как или пък имаш много големи проблеми и те успокоява пушенето какви проблеми имаш на тая възрсат не мога да разбер ?! " пълни глупости ако питате мен нямя никакъв смисъл и това с успокояването е на психическа основа е дъвчете дъвки и те успокояват само че не вредят като цигарите ! Почнали да пушат на 12-13 години и си представете на 30 как ще изглеждате все едно 70 не само това ами и белите ви дробове ще са полумъртви ... а пък момиче с цигара колко е грозно е съвсем отделна тема ! мисля да спра до тук че много се разпалих с тази тема искам да апелирам към всички пушещи спрете тези лайна нямя смисъл от тях !!!





Абе менЗз ше ми се изсмееш в лицето щото не моа спра цигарите лИ?аз не мога щото където сам все се пуши и няма оттарване...и не моа а ти имаш баси мнението за пушачите се едно пушат само да се праат на газари и нефи такиа беи от тука

i'm so excited!
01-08-2006, 13:58
И КАКВО ЩЕ СТАНЕ когато станат на 30?
ако те се чувстват добре какъв е проблема? лично аз предпочитам на мен да ми е комфорно и да съм щастлива, отколкото някфи, дето примерно ше ги видя веднъж в живота си, ше си кажат 'я глей я тая кфа мацка на 30/40/50...'. това няма да ме направи радостна /за разлика от много други хора/.
нека пушат, щом им доставя радост.
аз не пуша, защото просто не ме кефи, а не за да съм 'пресен плод' след години..

nekaduren
01-08-2006, 14:04
хубаво ама не съм задължен да търпя пушачите на всякъде трябва да се направи в кафенетата и в всички други заведения и подобни места да не се пуши както започва да става на запад защото човек се ражда непушач и не е задължен за да седне да изпие едно кафе например да си натрови белия дроб а пушачите сами да се оправят къде ще пушат , защото ще кажа още веднъж човек се ражда непушач !

i'm so excited!
01-08-2006, 14:42
еми и на мен не ми е приятно. затфа просто не ходя по кафенета и заведения.
за мен варианта пейка е перфектен. вярно, че зимата сме преебани, но фсе пак избягвам кръчмите и си седя вкъщи на топло 8)

aHyC
01-09-2006, 21:09
хубаво ама не съм задължен да търпя пушачите на всякъде трябва да се направи в кафенетата и в всички други заведения и подобни места да не се пуши както започва да става на запад защото човек се ражда непушач и не е задължен за да седне да изпие едно кафе например да си натрови белия дроб а пушачите сами да се оправят къде ще пушат , защото ще кажа още веднъж човек се ражда непушач !

Мене кфо ме боли каф сам се родил фе!?Важно е ся кав сам...а кат не искаш да ти е пуши си стои у вас(самнявам се че излзиаш де...) и си лафи с баба си маика си дедо си и които искаш колко са вредни нема некаф пишлегар ми даа напътствия в живота дет е разпрал преди 2 седмици че има пишка

nekaduren
01-09-2006, 22:32
хубаво ама не съм задължен да търпя пушачите на всякъде трябва да се направи в кафенетата и в всички други заведения и подобни места да не се пуши както започва да става на запад защото човек се ражда непушач и не е задължен за да седне да изпие едно кафе например да си натрови белия дроб а пушачите сами да се оправят къде ще пушат , защото ще кажа още веднъж човек се ражда непушач !

Мене кфо ме боли каф сам се родил фе!?Важно е ся кав сам...а кат не искаш да ти е пуши си стои у вас(самнявам се че излзиаш де...) и си лафи с баба си маика си дедо си и които искаш колко са вредни нема некаф пишлегар ми даа напътствия в живота дет е разпрал преди 2 седмици че има пишка хаха щом казваш че съм пишлегар :) а и за какво да си стоя в нас за да се съобразявам с тиа дето пушат ли ?! защо те да не се съобразяват с тези които не пущим и да не пушат по заведенията както е в повечето нормално държави и трябва да стане така навсякъде

П.С. Обичам когато съм постигнал целта си :lol:

BebChi
01-10-2006, 09:45
sorry che ne pisha na BG...
znam kolko sa vredni cigarite, vijdam i che nito edin pushach ne e ostavil mnenie no az smqtam da go napravq...
pusha ot polovin godina nqkade... misleh si che ei taka prosto moga da gi spra i sus vseki izminal den jelanieto mi da gi spra se isparqvashe, ne mi haresva da pusha i edinstvenoto neshto za koeto mi pomaga e da otslabna,koeto nai mnogo iskah...bqh 50 kg a sega sum 42..pochti nishto ne qm...nai-mnogo maika mi da mi nabuta neshto v ustata za da ne se razboleq...priqtelq mi me kara da gi spra zashtoto sum shtqla da se razboleq...
ako nqkoi drug beshe napisal tova shtqh da si kaja "ei tova sa gluposti,kak nqma da qde,kak nqma da spre cigarite"
e az sum taka kakto veche kazah...
i vse pak si znam moga da gi spra edva li e problem...prosto sum sviknala s tqh...ne mi pravi kef da pusha .... bih iskala da ne sum pochvala..kofti e che vinagi kato sedna nqkade na kafe pusha a az hodq na kafe po nqkolko puti na den...nashite ne znaqt i ne ispitvam nujda da zapalq kogato sum v kushti, no kogato sum na vun naistina imam nujda ot cigara...
kofti e naistina i preporuchvam na tezi koito smqtat da opitat" ne si mislete che shte gi sprete lesno,pochnesh li vednuj,spiraneto e mnogo trudno"a i oshte poveche che poskupvat,vprochem dosta dobre za pushachite:)ottarvavame se ot edin kofti porok:))

SyLZaTa
01-10-2006, 10:08
Аз пък не мога да разбера защо я пускаш тая тема
и аз!
който иска - да си пуши - теб какво те бърка?Някои хора пушат не от гъзария ... когато запаля цигара се успокоявам - по-добре ли ще е някой да ме издразни и да му налетя с 1-вия стол който ми е попаднал?Не!
по добре 1-цигара и това е ...
то човек ако не пие, не пуши и по жени не ходи няма да умре бе! :lol:

HereTodayGoneToHell
01-10-2006, 13:05
не мога да разбера как може да пушите да се тровите с цигари тия лаина(с извинение) само заради едната гъзария а пък ако някой ми каже че пуши защото не може да спре ще му се изсмея в лицето и ще му отвърна " Защо не можеш да спреш какво от 30 години пушиш и си се престрастил и нямя просто как или пък имаш много големи проблеми и те успокоява пушенето какви проблеми имаш на тая възрсат не мога да разбер ?! " пълни глупости ако питате мен нямя никакъв смисъл и това с успокояването е на психическа основа е дъвчете дъвки и те успокояват само че не вредят като цигарите ! Почнали да пушат на 12-13 години и си представете на 30 как ще изглеждате все едно 70 не само това ами и белите ви дробове ще са полумъртви ... а пък момиче с цигара колко е грозно е съвсем отделна тема ! мисля да спра до тук че много се разпалих с тази тема искам да апелирам към всички пушещи спрете тези лайна нямя смисъл от тях !!!

:arrow: 1. Ти пиеш ли? А въобще достатъчно ли праведен ли си, за да държиш на другите сметка? Да не говорим на непознати хора?
:arrow: 2. Сичко се почва от гъзария. И при теб! И не ми ги обяснявай, че не е така! Ясен си ми - поредният тъпанар, който си мисли, че е повече от другите!
:arrow: 3. Секи си има право на избор! На мен ми харесва да пуша и ще пуша! Ти ли ще ми кажеш кво да правя, бе, мухльо? Ти ли? Мислиш ли, че ме *бе за тва, кво ти мислиш? Мислиш ли?
:arrow: 4. На колко години трябва да си, за да имаш проблеми? Значи аз ако съм израснала в сиропиталище, живея в приемно семейство, което ме мрази и баща ми ме изнасилва през ден нямам проблеми? Така ли бе, педал? (Тва е само пример, нямам такива проблеми)
:arrow: 5. Защо не си навреш отзад тъпите обяснения? Мен ми е кеф да пуша, кефи ме да се тровя, обичам го, успокоявам се така и ЩЕ ГО ПРАВЯ! А ти си мисли квото искаш!

01-12-2006, 06:58
Az podkrepqm vsi4ki koito sa protiv zigarite.No vse pak vseki 4ovek re6ava sam za sebe si.Az naprimer ne iskam da si trovq zdraveto i moje da se kaje,4e ne pu6a.No kakto kazah v edna druga anketa za zigarite-za da si 4ast ot gotinata taifa i ti trqbva da pravi6 tova koeto pravqt drugite,a imenno da pu6i6.....................

IdiOtKa
01-14-2006, 08:58
не мога да разбера как може да пушите да се тровите с цигари тия лаина(с извинение) само заради едната гъзария а пък ако някой ми каже че пуши защото не може да спре ще му се изсмея в лицето и ще му отвърна " Защо не можеш да спреш какво от 30 години пушиш и си се престрастил и нямя просто как или пък имаш много големи проблеми и те успокоява пушенето какви проблеми имаш на тая възрсат не мога да разбер ?! " пълни глупости ако питате мен нямя никакъв смисъл и това с успокояването е на психическа основа е дъвчете дъвки и те успокояват само че не вредят като цигарите ! Почнали да пушат на 12-13 години и си представете на 30 как ще изглеждате все едно 70 не само това ами и белите ви дробове ще са полумъртви ... а пък момиче с цигара колко е грозно е съвсем отделна тема ! мисля да спра до тук че много се разпалих с тази тема искам да апелирам към всички пушещи спрете тези лайна нямя смисъл от тях !!!
нерси за саветите ...ако оби4а6 глеи си твоите тапоти а ние нашите аиии ...! 8)

Roxy
01-15-2006, 00:38
много си зле.кат ти пречи дима отиди да живееш кат някой отшелник изолиран.явно не си запознат кога човек се пристрастява към цигарите.всеки има право на избор и най-добре да го зачиташ..наиш колко ми пука че точно на теб са ти пречили цигарите и ся целия свят трябва да спре да пуши...

-arm@n4o-
01-15-2006, 09:03
sorry che ne pisha na BG...
znam kolko sa vredni cigarite, vijdam i che nito edin pushach ne e ostavil mnenie no az smqtam da go napravq...
pusha ot polovin godina nqkade... misleh si che ei taka prosto moga da gi spra i sus vseki izminal den jelanieto mi da gi spra se isparqvashe, ne mi haresva da pusha i edinstvenoto neshto za koeto mi pomaga e da otslabna,koeto nai mnogo iskah...bqh 50 kg a sega sum 42..pochti nishto ne qm...nai-mnogo maika mi da mi nabuta neshto v ustata za da ne se razboleq...priqtelq mi me kara da gi spra zashtoto sum shtqla da se razboleq...
ako nqkoi drug beshe napisal tova shtqh da si kaja "ei tova sa gluposti,kak nqma da qde,kak nqma da spre cigarite"
e az sum taka kakto veche kazah...
i vse pak si znam moga da gi spra edva li e problem...prosto sum sviknala s tqh...ne mi pravi kef da pusha .... bih iskala da ne sum pochvala..kofti e che vinagi kato sedna nqkade na kafe pusha a az hodq na kafe po nqkolko puti na den...nashite ne znaqt i ne ispitvam nujda da zapalq kogato sum v kushti, no kogato sum na vun naistina imam nujda ot cigara...
kofti e naistina i preporuchvam na tezi koito smqtat da opitat" ne si mislete che shte gi sprete lesno,pochnesh li vednuj,spiraneto e mnogo trudno"a i oshte poveche che poskupvat,vprochem dosta dobre za pushachite:)ottarvavame se ot edin kofti porok:))

Дам познавам момиче с точно същата история :)

Иначе ми пуша ,неми пречат кефи си ме, а можеби и компанията ми е такава.Като нети харесва сидиш си във вас и така

Bimper-ska
01-16-2006, 22:49
Aide aide, mnogo prikazki na pazara. Az begam da si zapalq edin fas, 4e se iznervih tuka da 4eta gluposti bezkrai.

midnight...
01-17-2006, 20:07
в крайна сметка всеки има право на избор да опитва каквото си поиска

gorskata_feja
01-17-2006, 20:24
az li4no smqtam 4e cigarite sa super otvratitelno ne6to, ne za6toto ne moag da pu6a ili ne6to takova, a za6toto mi se e slu4valo edna priqtelka da si zapali cigara i az da pripadna zaradi tova :( use6taneto e otvratitelno :(((( mislq, 4e pove4e hora trqbva da se zamislqt kolko mnogo vredqt cigarite ne samo na tezi, koito pu6at, a i na tezi okolo tqh ! ! !

S8K
01-18-2006, 14:06
ПРЕСТАНЕТЕ БЕ Д****!!! :!: :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil: :evil:

shan7ava7a_
01-18-2006, 15:30
Emi v kraina smetka tova naistina e v1pros na li4en izbor i ne moje6 ds kazva6 4e vsi4ki pu6at zaradi gazariqta na nqkoi prosto im e qko..p1k tebe kato ne te kefi ne pu6i i ne hodi tam k1deto ima cigari 6tom ti pre4at :)

shan7ava7a_
01-18-2006, 15:30
Emi v kraina smetka tova naistina e v1pros na li4en izbor i ne moje6 ds kazva6 4e vsi4ki pu6at zaradi gazariqta na nqkoi prosto im e qko..p1k tebe kato ne te kefi ne pu6i i ne hodi tam k1deto ima cigari 6tom ti pre4at :)

Mo6no
01-18-2006, 19:26
Kvo ti puka tolkova, nali dr se yroviat, ne ti!?
не е точно така хората,който са около пушача поемат около 30% от вредните вещества,които поема той

kanar4o
01-19-2006, 03:01
awe pich...fani se grumni a ? tva koy moje i koy nemoje da spre cigarite e do volq. pushil sum po 1 kutiq..pushil sum po 2 kutii pushil sum i po 1 cigara na den.Sq pusha shtoto mi e kef da pusha.Predstavi si pray mi kef sutrin s kafeto da zapala ena cigara.Nqkoy kaza che f kenefa mu mirishelo na cigari i nemoel se nakefi na mirizmata na sobstvenoto si gomno. Priqtel kat flezna f nqkoy kenef predpochitam da mi mirishe na cigari vmesto na layna! Oshte poveche s cigara dokato pravish napuni...svurshvash po burzo :wink: :lol: . Tep ti prechilo. mi sry ama f zavedeniqta uj si ima masi za pushachi i ne pushachi. F zavedeniqta deto nqma takiva havi sa s takuf kapacitet an pestata f koito ne e zaduljitelno da ima.

Tedka-Medka
01-21-2006, 18:05
бе и аз виках така ей..
верно е,почнах от газария..да се прая
на интересна ама ся наистина кат нямам цигари
и откачам..побърквам се и само ям..
ама пак не помага..не мога просто
изсмей ми се ф лицето давай..ама тфа е положението
и аз ги мразя..ненавиждам ги теа дроги..ама нали знаете..
Пиенето е Гадно, пушенето е Вредно,ама да умреш здрав
е смешно!

RoyTheReaper
01-22-2006, 15:16
trqbva da ima tolerantnost kam pu6a4ite, za6toto spiraneto naistina ne e lesno, v pove4eto slu4ai nevazmojno, puk i...li4en izbor. no ot druga strana trqbva da se za4itat i nepu6a4ite, kato se napravqt kafeneta za pu6a4i i nepu6a4i.

01-22-2006, 15:29
Аз не мога да пуша.

sisonka
01-22-2006, 21:21
tiq trevi,cigari i narkotici sa nai-gadnite ne6ta koito mn hora taka i deca gi pu6at i priemat.mn moi priqteli pu6at koeto mnogo me qdosva,no kolkoto i da se qdosvam te ne me slu6at.tova e nai-dalgata prisada na 4ovek za umirane.ama koi da te slu6a :? :cry:

12345
01-22-2006, 21:26
Добрече не мога да пуша! Не! Всъщност неискам да пуша! :idea:

AnnG
01-25-2006, 09:16
Naistina zigarite sa mnogo gadno ne6to.Samo,4e kvo gi interesuva drugite.Vseki :cry: :cry: go pravi zaradi guzariqta ei tva e.Naistina e mnogo sme6no edin tiin na 14-15g. da kaje,4e e pristrasten,4e ne moje da gi spre.Tova e idiot6tina.Ako e taka oba4e ne go vijdam sled 10-20 godini. :cry:

TakTak
01-25-2006, 13:29
Супер яко да си пушиш сам цигара след цигара на спокоиствие, да гледаш как излиза дима от цигарата, да запалиш като те издразни някои или след секс , пък най-яко е след ядене ! Тъй че не мисля да спирам :) :!: 8)

01-27-2006, 18:35
Супер яко да си пушиш сам цигара след цигара на спокоиствие, да гледаш как излиза дима от цигарата, да запалиш като те издразни някои или след секс , пък най-яко е след ядене ! Тъй че не мисля да спирам :) :!: 8)
Тогава умри!

lina15
01-28-2006, 09:32
a moga li da te popitam ti kvo pravo ima6 da durji6 smetka koi pu6i i koi ne!!!Ti kato ne pu6i6 ne pitai drugite 6to pu6at.Vseki si ima sobstven jivot i sobstveno pravo na izbor.I plus tva kat napi6e6 taq tema-misli6 li 4e pu6a4ite 6te sprut cigarite.xaxaxaxaxaxa neka se posmeq.Vij sa deto poskupnaha cigarite,i az...ne samo i az,vsi4ki pu6a4i produljavat da pu6et.Kogato edin 4ovek izpita nikotinov glad ima edna po prosta duma "pristrastqvane" eto tova e otgovora na tvoq purvona4alen vupros.Horata pu6at 6toto ne mogat da gi sprut,az sum probvala 3-4 puti s kvo li ne...ama :cry:

deni_vd
01-29-2006, 17:11
"Badi mil s pu6a4ite. Vsqka cigara moje da im eposledna!!!"

rowzz
01-30-2006, 09:22
Kato mi pushat postoqnno na glavata i kat fana rak na beliq drob nqma da sum vinoven az, 4e v kafeto nqma mqsto za nepu6a4i, puk i te sa navsqkade, ne moa se izsera spokoino v nqkoi obshtestven kinef bez da ni smardi na tiutiun...ne moa se naslada daje na sobstvenoto si gomno? Nqkoi hodil li e na 6ipka? ne snqg ami kutii siniu victory. Ako mojeh s udovolstvie bih se izral varhu glavata na vseki edin pu6a4, dori i da e rodnina :D ama purvo trq da izkolim ciganite!
ше фанеш рак на лявото мъдо ако питаш мене тъпако.. който кото иска да си прай.. аз предпочитам марата пред цигарите щото не е толко вредна и е мноу по яко ама на.. не може по цел ден мара да жулим..

02-06-2006, 12:46
http://www.completegamester.com/pages/AR-Signs/message/DONTSMOKE.jpg


:-D [/img]

02-06-2006, 13:33
awe si4ki vie shit mother fucker ,vie 6e mi kaate ko da praq s jivota si :smt019

In4iTu_
02-20-2006, 15:48
Ми..честно казано аз почнах от гъзария, но с времето..вече не мога да ги спра.. пък и има едно лафче : "Цигарите са вредни, пушете да ги унищожим.." O:) Кво ти пука дали другите пушат..А пък тва с кафенетата за пушачи и непушачи е бахти тъпо измисленото...ами аз имам приятели, които не пушат..И кво няма да мога да ходя с тях по кафета, щото някой си измислил, че трябва да има отделни места за пушачи и непушачи... Напоследък света се извратява... :!:

02-20-2006, 17:45
Охх.. и още как!!
"Лулата на Мира" :-D
http://www.korzik.net/uploads/78899.jpg

korn___
02-20-2006, 19:19
spored men e glupavo da se pu6i ot guzariq ve4e e drugo ne6to 4ovek da e zapo4nal da pu6i ne ot gazariq ami poradi nqkva druga pri4ina ... abe seki si re6ava sam seki da se opravq sam as ne pu6a ne me burka =;

Paffi™
02-20-2006, 21:19
aide vsi4ki pu6a4i ot utre spiraite da pu6ite!!! :P :P :P :P :P

х
02-23-2006, 12:12
OBI4AM CIGARITE, I TE ME OBI4AT...I ZAJIVELI 6TASTLIVO... :smt008

Djeilo
02-23-2006, 17:10
emi ko da kaja!I az ne priemam osobenno cigarite!I na mnogo hora se 4udq kak tai ne moi da gi otkajat? :-k mi az kat sum pu6ila nito izpitvam nqkvo neopisuemo jelanie za vtora cigara,nito mi e tolkova kef!Puk si mislq 4e si4ki go praqt ot gazariq!ili pone tai zapo4vat koeto e mnooo tupo,spored men! :-s

expl0de
02-23-2006, 22:14
Не ви е срам.Хората умират от глад,щото нямат париза хляб,пък вие тука по 2.60 давате за цигари.Силно съм възмутен

air_soul
02-23-2006, 22:20
Nqma da izkazvam mnenie po tazi tema...prosto shte vi kaja da se zamislite zashto v dneshno vreme vseki 2-ri se drusa, ne zashto pushi, shtoto kato pushish na 30 moje da izglejdash na 70, ama ako drusash moje da ne stignesh 30!

deidiy
02-26-2006, 09:43
не мога да разбера как може да пушите да се тровите с цигари тия лаина(с извинение) само заради едната гъзария а пък ако някой ми каже че пуши защото не може да спре ще му се изсмея в лицето и ще му отвърна " Защо не можеш да спреш какво от 30 години пушиш и си се престрастил и нямя просто как или пък имаш много големи проблеми и те успокоява пушенето какви проблеми имаш на тая възрсат не мога да разбер ?! " пълни глупости ако питате мен нямя никакъв смисъл и това с успокояването е на психическа основа е дъвчете дъвки и те успокояват само че не вредят като цигарите ! Почнали да пушат на 12-13 години и си представете на 30 как ще изглеждате все едно 70 не само това ами и белите ви дробове ще са полумъртви ... а пък момиче с цигара колко е грозно е съвсем отделна тема ! мисля да спра до тук че много се разпалих с тази тема искам да апелирам към всички пушещи спрете тези лайна нямя смисъл от тях !!!
napalno te podkrepqm tva e mnooooo tapo nekvi pikli na po 11/12 gosini sa mi tragnali pocentara zahapali cigarata v ustata i se nadqvat nekoi batko da gi vidi ama ne se use6tat 4e kato gi vidi nekoi batko koito si e na mesto 6e im se ismee ni56to pove4e za6toto to si e nelepo ](*,)
ivob6to ne go odobriqvam tova nene [-X

P360_LUdN!C@7@
02-26-2006, 09:50
4e mojes da pushite mojete no ne znam zashto nqkoi hora pushat kogato im e nervno ili kogato ne sa v nastroenie samo iskam da kaja 4e tova neshto "CIGARITE" vuobshe ne e za nikoi zashtoto oveli4ava veriatnostta za rak i drugi bolesti!!!kajete NE na CIGARITE pone az nqma da posegna zashtoto te sa kato drogata i ne mojesh da se otturvesh ot tqh!!! :smt009 [-X

cvety_i_bebeto
02-26-2006, 13:06
i az sam tvardo protiv cigarite,i tva e ebati sme6noto"nemoga da spra"nqma6 jelanie za tva nemoje6....tapa gazariq

lainagovna
02-26-2006, 13:29
не

Eros Ramazzotti
04-07-2006, 16:41
Naistina pu6eneto e mnogo gadno,az nikoga ne sum pu6il i niama i da po4na...niakoi hora se pristrastiavat vednaga,a drugi ne mogat.Daje po zavedenia ne obi4am da hodia zaradi tupata zadimiavka!Pove4eto hora ne osuznavat kolko e vredno,no sum 4el takiva ne6ta za pu6a4ite,4e ako gi pro4etat 6te gi namaliat pone napolovina...taka,4e vie precenete!