PDA

View Full Version : Hem tyi,hem tyi



DeSiTkAaA
01-07-2006, 22:16
Ami...predi malko poveche ot mesec se razdelih s priqtelq si okonchatelno.Az naistina mn go obichah,a
sled vsichki glupusti,koito mi nagovori ottogava nasam mislq,che vyobshte ne go e zaslujaval..kakto i da e...beshe mi mn gadno,postoqnno se typcheh s hrana i za edin mesec kachih 3 kg :roll: Naskoro zapochnah da si padam po edin poznat,koito lqtoto beshe vliuben v men.Toi izpitva nqkakva osobenna privyrzanost kym men ili nz kak da go nareka i oshte shtom mu kazah,che imam neshto kym nego poluchih syshtoto i ot negova strana.Izlizahme,celuvahme se,napravi mi smuchka :lol: bqh mn shtastliva...na drugiq den obache kogato iskashe pak da izlezem az imah w0rk v kyshi i ne mojah...kogato vlqzoh v chata kysno ve4erta toi vze da mi natqkva 4e sym mu sysipala denq,cql den me chakal i nakraq kvo...a az po princip mn mrazq taka i naro4no na drugiq den pak ne izlqzoh toi pisheshe li pisheshe sms i posle kaza 4e oshte malko i nqmalo da go ebe za mene pyk sled 2 minutki ooo izvinqvai mn te obicham...i ottogava neshto ni se razvaliha otnosheniqta i razbrah,che sym go izpolzvala za da zabravq v ivshiq si i za da ne sym sama...tva e otvratitelno gadno,no dnes kato go vidqh izpitah nqkva nujda da ida i da se gushna v nego...znam sq shte kajete kva e taq ku4ka deto neznae kvo iska...naistina neznam...pyk i ne vqrvam 4e toi me obi4a tolkova kolkoto tvyrdi...am...chakam mneniq i syveti plss :(

rowzz
01-07-2006, 23:40
ми ти си кучка.. просто по правилна дума няма за тоя случай.. и мисля че бях говорил по подобен проблем но незнам.. прави каквото искаш мисля че не е тук мястото след като има десетки подобни теми..

teenkopele
01-07-2006, 23:47
:lol:

Oyama
01-07-2006, 23:47
Ми като си падаш по мъже путки :wink: , като се занимаваш с жени се иска самурайско търпение а оня явно е потенциален гей :lol: .

Awazate Ippon
01-08-2006, 09:56
samuraisko tarpenie-HA!
ei doskoro (sno6ti) edna mi se prai na interesna iska vsi4ko az da pravq...nqma stane. da gi e*a tiq deto se praqt na interesni. ako i ti si tei lo6o za teb. a tva 4e ne znae6 kvo isksa6 e ot puberteta i kakto za poreden pat kazvam e tipi4no za pove4eto momi4enca. no vinagi idva sledva6tiq avtobus nali tei 4e ne se imai za golqmata rabota 8)

LoVe_RuSlAn
01-08-2006, 13:06
Prosto ne e trqbvalo da mu otma6tava6 za tova 4e ti se e razvikal i as bih napravila sy6toto ako bqh na negovo mqsto poradi prostat pri4ina 4e mrazq neto4nostta neserioznite hora i lyjtcite.

01-08-2006, 13:20
Аз пък те разбирам!!!Я си затваряйте устите другите,все едно не сте изпадали в такива ситуации или като не знаете ще си траете,а няма да давате "професионални"мнения,но стига съм обиждала да карам по същество.
Просто имаш нужда ти сама го каза,да не си сама и точно,затова искаш да идеш да се гушнеш в онзи,защото знаеш че там ще намериш взаймност.От друга страна вярно е страшно дразнещо някой да не излизеш с него 1 път и веднага да те увикат и да те направят на нищо,хубаво че не си му се дала!!!И може би найстина си права че не те обича толкова,ама в интерес на истината и ти май не го обичаш,така че...Какво бих направила или по скоро какво направих аз в такава ситуация,отказах се веднъж за винаги от това да бъда с някой само,за да не съм сама и намерих човек за мен и сега съм много по-щастлива и доволна от когато и да било :D