PDA

View Full Version : Карате ли ски или борд ?



PLAMENKO
01-07-2006, 23:21
аз съм си скиорче попринцип ... самоче нз докога.. :roll: миналата година пуснах лалето ношната шус ...беше заледено и се разглобих ... събудих се в колата на път за пирогоф ... :( :( :(
са ме е страх да се кача отново на ски...

hamilcar
01-07-2006, 23:25
Карам кънки.

HereTodayGoneToHell
01-07-2006, 23:28
Скиорка съм от 6 годишна. Догодина ще ставам бордистка :lol:

123456789
01-07-2006, 23:29
Абе имаше един период когато карах кънки на лед...Но беше много одавна!Мислил съм да карам ски ма се не случва момента...И така си седя!

teenkopele
01-07-2006, 23:41
За сега не. :lol: 8) :lol:

PLAMENKO
01-07-2006, 23:54
Скиорка съм от 6 годишна. Догодина ще ставам бордистка :lol:

аз от 4 годишен съм се учил :P

Oyama
01-08-2006, 00:15
Тия спортове са ми малко смешни :roll: .

PLAMENKO
01-08-2006, 00:23
Тия спортове са ми малко смешни :roll: .

и кое им е смешното бе пич ... доста по опасни са и много повече кефат отколкото баскетбол .. или волеибол ...ако не си карал незнаеш за къв кеф стааа дума :wink:

Oyama
01-08-2006, 00:27
Карал съм, и предпочитам да си карам колата.

lainagovna
01-08-2006, 02:40
не, аз карам мацките да полудяват

white_chik
01-08-2006, 06:49
az karam ski no ot 2 godini.I o6te ne moga da kaje 4e sum skiorka.Ina4e po problema mi moje bi ako se spusne6 po nekoq sme6na pista 6e se uspokoi6

Bleika
01-08-2006, 08:40
Карам ски от много малка а борда от скоро..
и кънки по мялко
ябе обичам зимните спортове

vra4ka
01-08-2006, 08:54
Аз си карам ски що годе редовно. :wink:

Adrianne
01-08-2006, 09:12
мдаааа винаги..

Twista
01-08-2006, 09:56
Опитвам се да карам ски и гопе-долу успявам. Миналат зима ме беше научил едно бившо гадже, затова не може да се каже, че карам перфектно.
Иначе относно кънките на лед - тренирала съм фигурно пързаляне и сега карам с удоволствие.

Elektra_x
01-08-2006, 12:26
Ми карам ски ама тая година съм навита и за борд

WwanAdoO
01-08-2006, 12:51
И ски и борд карам,само че борда много повече ми харесва. Много по-готино е и некфо пак нищо да не знаеш моеш си летиш,а със ските е некфо супер шит. Ауе борда е супер зарибявка,ама не на всеки му допада...Ама пък аз съм от тея,дет им допада :D

Tedka-Medka
01-08-2006, 13:01
аз си карам ски от 6-7 годишна..
ама нещо ме е страх по червено-черните писти..и си го карам на зелени и сини :) хахаха ;))
иначе на една червена се убих мноо яко мин.година :?

lp_krasi
01-08-2006, 13:04
ами от 5 години някъде карам ски...:)

PLAMENKO
01-08-2006, 13:11
еми ... де да знам много се колебая , дали и аз да не пробам борд :? въпреки че мн ме дразнат шото само преебват пистите като паднат и целата писта свличат ..

PLAMENKO
01-08-2006, 13:16
добре де няма :P
незнам на мене ми се струва по-трудно , някак си двата крака да не са ти свободни :roll: :?

i'm so excited!
01-08-2006, 13:37
пробвала съм, но една позната ми разказваше как на втория път като карала борд се потрошила цялата.
така го изкара, че все едно червата са и изхвърчали..
и от тогава не съм карала :D

Bleika
01-08-2006, 16:40
Много карат значи..ските са най-прости много лесно се учат
ама борда е малко па труден..и аз първите пъти се потроших щях да си счупа крака ръце..ама идва момент в който се справяш все по-добре,тогава е най-гот

Oyama
01-08-2006, 22:17
еми ... де да знам много се колебая , дали и аз да не пробам борд :? въпреки че мн ме дразнат шото само преебват пистите като паднат и целата писта свличат ..
Не се преебавай бордистите са лумпени :wink: .

Roxy
01-09-2006, 00:48
борд 4ти сезон

machoka
01-09-2006, 08:31
Ските са ми в топ 3 на най-любимите спортове, които практикувам.
За жалост, скъпи излиза добрата екипировка, без която е самоубийство да се излезе по червени и черни писти, да не говорим за фрий стайлинг-а. Ето вчера казаха по новините - 56 годишен мъж - на Ястребец /Боровец/ изпуснал ските от контрол, блъснал се с огромна скорост в друг човек и починал :(

Скиор съм от манечък, когато ме влечаха ски училищата, та тогава минах всички възможно форми - по два пъти, че някои групи и по три пъти. Но за съжаление правя нещо опасно - нямам 'сродна душа' в повечето случаи и карам сам по склоновете на Боровец, Пампорово и околия и Витоша, а това е много лошо и опасно. Такива пребивания съм имал, главно на Боровец, че ме е страх дори да си спомня как съм летял с метри по Маркуджиците. А хора - стоящи на место и падащи случайно са си изкълчвали я глезен, я друго.

Ако не си добър скиор - не може да усетиш тръпкат. А тя, уверявам ви, е неизмерима с никое друго удоволствие. Още си спомням - Пампорово - една от четирите черни писти - девствен сняг, навалял предишната вечер и подходящ за скоростно пускане - 4-ма човека сме застанали на-отгоре и гледаме стръмната като отвес писта на долу /да ти замръзнат....еди какво си/, сам-самички в цялата област - тръгваме надолу и 6-7 минути - пълно блаженство на красиво спускане до долу.

Абе.. мога да говоря много..но за подобно чувство думите са твърде беден способ. :idea:

PLAMENKO
01-09-2006, 08:42
machok , дам черната на пампорово е истинско удоволствие и само единствено когато има пресен сняг... иначе пистата става на бабунки и е одврат ...
а на маркуджиците на боровец незнам къде си се пребивал но пистите за мен са елементарни ... и аз поне съм луда глава зех че пуснах нощната на витоша шус и беше заледено и си ебах мамата... и са се чуда дали въобще да се качвам пак на ски или да си зема един борд все пак дори и да се пребиеш с борда ми поне не може да се разчекнеш и да ти се усукат краката... докато със ските :? :? :?

zElEnA^mAsLiNkA
01-09-2006, 08:47
Bahti ... sq me karate da si prip0mnqm kak se nau4ih da karam ski ... na 6 g.
Ba6tata me puska nad0lu p0 pistata az padam i reva, padam i reva i nakraq stanah mn0u dubra! Syvsem sama!!!!
A minalata g0dina brata p04ti me nau4i na b0rd :P Sq kyt sym p0-g0lqma i p0ve4e b0li :P

machoka
01-09-2006, 08:54
Експлойтед,

Не е честно така, ракията замъглява съзнанието 8)

Пламенко,

Не е само по Маркуджиците.. Знаеш ги плацовете пред хотел Рила, нали? Знаеш, че има нещо като пътечка точно най-отгоре и след това /не се вижда от долу - от хотел/ - пистата нали си продължава.
И като идваш от горе, точно на тая пътечка се получава естествен скок, особено ако си се засилил и особено ако си любител на акробатичните скокове, като мен :) Та, скачам си аз нали, всичко добре, ама по средата във въздуха, още не овладял добре това изкуство - нещо се обърква и политам надолу - половината плац съм го минал във въздуха, другата половина търкаляйки се долу до лифта, почти до хотела демек :lol:
Ама после ги поусвох де, само с каска трябва да се екипирам, ама скъпички - 80 - 100 кинта.

Лалето е елемнтарна история, а на Пампорово не е една черната писа, а четири. Една е /от тях/ Стената - най-стръмната в България - ама там е яко бабуни и не е тръпка да се пускаш, иначе там едно време се състезавахме с едни приятели с алпийците и съсетезатели по ски спускания.. та, заедно с тях покрай вратичките - ама те имаха екипировка деа, хубава.. пък аз поне бях със стари ски, втора ръка - никва поддръжка, за приятелите не си спомням. Та.. сещаш се кой даде по-добро време :? :D

rosskata
01-09-2006, 10:37
:lol: Eксплоитед, якооооооооооооооооооооооо ооо!!! Спуснахте се със найлони по пистата... Ибаси кефа :P

По въпроса със ските- като морско чадо със слаби финанси, съм карала ски само два пъти- на 6 като бях, на Пампорово с наште, и в седми клас на един лагер в Рила 8) Нпо въпреки скромния си опит- ТВА Е ИБАСИ КЕФА!!! :P :P :P Искам паааккк :wink:

Може да пробвам- на 50 км от Варна има писта - във Вълчидол... Там планина няма, но мераклии за ски явно има много- та са си направили писта хората...
Като порастна ще направя във Варна- харесала съм си и място вече... Само сняг дето пада рядко :roll:

rosskata
01-09-2006, 11:15
Е-е жалко...
Аз съм спец по спускенето с найлон- то тук има ли друг избор човек... Дори преди две-три седмици като имаше сняг, поискахме с една аверка един найлон назаем от едни дечурлига и се спускахме с тях... :roll:
Но тва с пистата ще е мнооого по-диво...
:cry: Карат ми се скииииииии :cry: http://smilies.sofrayt.com/%5E/q/crying.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/q/weep.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/q/bawling.gif

air_wisp
05-22-2006, 16:52
skateboard

unnamed_user
05-22-2006, 17:08
Az karam ski,no sam re6il otdogodina da se u4a na bord.Ina4e za tvoq problem nqma ni6to stra6no v ski-te,ti go znae6,samo ne trqa da kara6 kato maloumnik - sa parvo laleto nikoga ne se vzima na 6us,za6toto po4ti vinagi e zaledeno,i osven tva i na no6tna,to e osbeteno,de,no pak se vijda mnogo po-malko,pak dobre 4e si o6te jiv.Bratov4ed mi e bordist i be6e se pre4ukal na stenata i be6e sas s4upern krak i kitka i sled 1mesec i ne6to se pusna po tomba...,taka 4e vzimai primer ot 4oveka,karai ,no po-predpazlivo!

FoReVeR_YoUnG
05-22-2006, 17:13
Обожавам да карам сноуборд,въпреки, че съм се качвала само 4 пъти,хах. Супер преживяване си е,а и сноубордистите са си секси O:) :wink:

Иначе на ски не съм се качвала никога, пък и нещо не ми е мерак,незнам що.

Roxy
05-22-2006, 21:15
борд ама тоя сезон карах половин ден,щотот се пречуках и лошо се ударих и куцуках...ама избрахме много кофти време,пистите бяха леш :shock:

bulgarche
05-22-2006, 22:54
Карам ски от 10 години. Тази зима не съм карал обаче.

anonymous464110
05-23-2006, 01:20
karam cqla ve4er na vodka s kompot ot kru6i i e mnogo dobre