PDA

View Full Version : Searching for a friend.



desperation.and.fun.
01-07-2006, 22:48
Hi, търся зряло/свястно момиче с много разпуснат muther fuck it all характер, за едно красиво приятелство. Да носи кецове. See ya.

teenkopele
01-07-2006, 22:52
Има такива във форума.

01-07-2006, 22:57
Има такива във форума.

Например?

rowzz
01-07-2006, 23:06
Hi, търся зряло/свястно момиче с много разпуснат muther fuck it all характер, за едно красиво приятелство. Да носи кецове. See ya.
намери каде да търсиш.. или си супер комплексирано момче или си дърт травестит педерас дет иска да е на топло.. фък ю..

123456789
01-07-2006, 23:09
Не търсиш на правилното място. Излез навън, подишай чист вздух, повдигни си самочувствието, иди на дискотека и ще видиш как ще си хванеш приятелка.Готина, без комплекси и задръжки.Точно както я искаш.
Мястото за запознанства не е пред компа, особен в тоя раздел на форума!
:wink:

teenkopele
01-07-2006, 23:09
Има такива във форума.

Например?

Разрови се малко из форума,прочети малко мнения и ще ги видиш. :wink:

desperation.and.fun
01-07-2006, 23:09
намери каде да търсиш.. или си супер комплексирано момче или си дърт травестит педерас дет иска да е на топло.. фък ю..
Heh, дам, прав си, че тук едва ли ще има такова момиче, камо ли пък някой да ме вземе на сериозно. Както и да е, де, u never know. Надеждата умира последна.
:D

desperation.and.fun
01-07-2006, 23:15
Не търсиш на правилното място. Излез навън, подишай чист вздух, повдигни си самочувствието, иди на дискотека и ще видиш как ще си хванеш приятелка.Готина, без комплекси и задръжки.Точно както я искаш.
Мястото за запознанства не е пред компа, особен в тоя раздел на форума!
:wink:
Споко, знам какво да правя за всичко. Просто сега изведнъж реших за първи път да пусна някаква такава тема в такъв форум, поради моя причина. Не ми обръщайте внимание на това, де... enjoy the show. :D

Oyama
01-07-2006, 23:19
Здрасти, в форума има много такива момичета, говорил съм вече с тях и няма проблем, можеш да им пишеш на S8K, Broozy, Foxy_V12 turbo, Sulzata, korn_ 8)много са разкрепостени и лесно пускат.

desperation.and.fun
01-07-2006, 23:30
Здрасти, в форума има много такива момичета, говорил съм вече с тях и няма проблем, можеш да им пишеш на S8K, Broozy, Foxy_V12 turbo, Sulzata, korn_ 8)много са разкрепостени и лесно пускат.
Hi, това е мизерно... не ми е за едното пускане. Истината е в красивото приятелство. Anyways, няма да пиша на никоя от тези. Ако някое момиче вярва, ще прояви интерес тук.

Oyama
01-07-2006, 23:35
За пръв път чувам да има красиво приятелство :? ? Сигурен ли си че си наред в главата?

rowzz
01-07-2006, 23:35
Здрасти, в форума има много такива момичета, говорил съм вече с тях и няма проблем, можеш да им пишеш на S8K, Broozy, Foxy_V12 turbo, Sulzata, korn_ 8)много са разкрепостени и лесно пускат.
ахахах нареди ги набързо.. ;)

01-07-2006, 23:38
За пръв път чувам да има красиво приятелство :? ? Сигурен ли си че си наред в главата?
Ми, не съм много наред, ама това е хубавото. :D Наистина, оставете ме, колкото и странно да звуча. Нека темата си остане.
Това е.

Dr. Kazimbutt
01-08-2006, 00:55
За пръв път чувам да има красиво приятелство :? ? Сигурен ли си че си наред в главата?
Ми, не съм много наред, ама това е хубавото. :D Наистина, оставете ме, колкото и странно да звуча. Нека темата си остане.
Това е.
Ти си пълен ламер, знаеш ли?

lainagovna
01-08-2006, 01:20
Hi, търся зряло/свястно момиче с много разпуснат muther fuck it all характер, за едно красиво приятелство. Да носи кецове. See ya.
немога да разбера какво липсва в главата ти.
предполагам че си на 12 най много след като пускаш такива теми

...S8K, Broozy, Foxy_V12 turbo, Sulzata, korn_ 8)много са разкрепостени и лесно пускат.
да не забравиш и "Девствен на 19"

cannabinoid
01-08-2006, 01:42
Може да ми намериш красивия ми юмрук на носа ти

Ice_Queen
01-08-2006, 10:23
За пръв път чувам да има красиво приятелство :? ? Сигурен ли си че си наред в главата?
Ми, не съм много наред, ама това е хубавото. :D Наистина, оставете ме, колкото и странно да звуча. Нека темата си остане.
Това е.
Може ли да питам -защо кецовете са задължителни ?? (интересно..) :?: :!: :roll:

Overburden
01-09-2006, 06:00
интересно.... :roll: :? твърде интересно. :D :D :D щя х да се предложа :twisted:, но кецове аз не нося :D :D :D айде със здраве тогава

dragonika
01-09-2006, 07:31
Всякакви ги има, но едва ли форума е точното място...излизал ли си досега навън? :roll:

Ice_Queen
01-09-2006, 08:08
Всякакви ги има, но едва ли форума е точното място...излизал ли си досега навън? :roll:

Ахахах ;)

SyLZaTa
01-09-2006, 08:22
Здрасти, в форума има много такива момичета, говорил съм вече с тях и няма проблем, можеш да им пишеш на S8K, Broozy, Foxy_V12 turbo, Sulzata, korn_ 8)много са разкрепостени и лесно пускат.
moeto momche - Oyamcho-slamcho da ne pusnem Stesnitelnata v spisaka ?
shto si me slojil men kato pi4-a tyrsi momiche ?
shte ti izqm rozovite buzki ei :twisted:
a i da tyrseshe momche - nqq se fyrja - imam si priqtelka :P

Ice_Queen
01-09-2006, 08:35
Утре отивам и си купувам кецове ;) :roll: ..

machoka
01-09-2006, 09:23
Приятелче, дори и да си искрен, ще разбереш - това е тийн форум, малки момичета го посещават, които все още не носят сами отговорност за себе си. Подобни предложения не са желани тук - има си специализирани сайтове за запознанства, компаньони и такива от женски пол и един куп други глупави места из пиъринга. Потърси там, тук не е мястото.

Темата се изчерпа.