PDA

View Full Version : Help me...



Cuki```
01-08-2006, 00:55
Zdraveite! Neznam tazi tema dali e to4no za tuk.no tai kato statiqta za liubovta e nai 4etena re6ih tuk da pi6a.Zna4i situaciqta e slednata...v minaloto toesto 8-9 klas i ot 4as 10 bqh taka da se kaje malko zadrusten,no sled tova stana edin spas s men razni policii boi6ta i ujas be6e taka da se kaja stanah takuv na koito i guk ne mojeha da kajat,no v daskalo nqkak si to malko kusno za nalagane no iskam da se naloja za6toto nqkoi vse o6te me mislqt za predi6niq muhlio,a ako re6a moga da gi razmaja ma ne e tfa celta.Puk i e trudno ve4e da se dokazva6 na nqkoi sled kato tolkova vreme sme u4ili zaedno.Puk i mi e edno takova depresirano kat sum f klas neznam za6to taka vse edno ne sum su6tiq..pls pomognete mi kak da se otturva ot tova sustoqnie??? :(((((

Oyama
01-08-2006, 01:02
Голем гангстер си ти май :roll: .

teenkopele
01-08-2006, 01:14
Просто на тези,които все още те мислят за мухльо им биеш няколко тупалки и готово. :lol:
Друго не се сещам за сега.

Oyama
01-08-2006, 01:21
Ти луд ли си само няколко тупалки? Начи спират 7 броя G55AMG черни с поредни регистрации, слизат по 5 човека от всяка и вадят всеки по два дезерт игъла а той понеже е шефа слиза от Майбаха с две ес класи ескорт и вади позлатения калашник и ги почва следиш ли ми мисълта - става въпрос за 70 дезерта и един калашник? , ама те отвръщат на удара и почват да ги гонят с 5 Чочонета по магистралата с 320 км/ч и на моста две от чочонетата губят контрол и падат от мантинелата (до ден днешен ако се загледаш ще видиш долу две чочонета разбити) а другите три ги взривяват с гранати и четири-шест (бизона)

cannabinoid
01-08-2006, 01:49
Пич щом още някой те мисли за мухльо след всички "тия бойща" за тях може би си мухльо :lol: (Сигурно сте няк'ви мафии там)

Иначе може да вкараш на Oyama схемите с дезъртите и АК-то 8)

Awazate Ippon
01-08-2006, 09:53
ako ti trqqt mercedesi se obadi na bat kolio...za kala6nika ti si gazar nqma problem dasi go nameri6 :twisted:

rowzz
01-08-2006, 10:18
Ти луд ли си само няколко тупалки? Начи спират 7 броя G55AMG черни с поредни регистрации, слизат по 5 човека от всяка и вадят всеки по два дезерт игъла а той понеже е шефа слиза от Майбаха с две ес класи ескорт и вади позлатения калашник и ги почва следиш ли ми мисълта - става въпрос за 70 дезерта и един калашник? , ама те отвръщат на удара и почват да ги гонят с 5 Чочонета по магистралата с 320 км/ч и на моста две от чочонетата губят контрол и падат от мантинелата (до ден днешен ако се загледаш ще видиш долу две чочонета разбити) а другите три ги взривяват с гранати и четири-шест (бизона)
е човек ти просто ма разби.. но комент..

SeXyTo_f
01-08-2006, 10:18
Голем гангстер си ти май :roll: .

ashly besnata
01-08-2006, 10:23
a we hora boq ne e na4in da se opravqt problemite kolkoto i da sa golemi!!!!Toi si re6ava kvo da pravi no sus sigurnost boq ne e re6enieto...Az nemoga da mu kaja pravi tva i onova zemi gi izbii ne trqbva taka!!!!

LoVe_RuSlAn
01-08-2006, 13:02
S boi ni6to ne se re6ava prosto nazlobqva6 jertvata si pove4e kym tebe opitai s dumi i prikazk,zashtoto9 mnogo po lesno e da zatapi6 edin 4ovek i da go sloji6 na mqstoto mu s dumi ot kolko s boi.Prosto trqbva da misli6 predi da go napravi6.