PDA

View Full Version : Leko karvene po nikoe vreme ...



girl-4e^
01-08-2006, 01:29
Neznam kakvo stava,no poprincip cikalat trqbva da mi doide sled 15 dena nqkude,no dnes zabelqzah 4e imam leko kurvene.4uvala sum za tozi problem i pri drugi momi4eta,no nikoga ne sum se interesuvala ot kakvo e i kakvo e.Molq vi,ako nqkoi znae da mi kaje,za6toto po4vam da se pritesnqvam. :roll:

01-08-2006, 07:44
mda mnogo stranno ama na mene mi e taka v momenta su6to...trqbva da mi doide sled pove4e ot sedmica a imam mn tuno te4enie-dori do 4erveno :? neznam za6to

Майка ти
01-08-2006, 08:36
Доколкото знам, такова леко кървене може да се получи в дните на овулацията. Но това не е критерий за предпазване от бременност!!!
Друга причина може да бъде приемът на някои противозачатъчни.
За да сте по-спокойни, може да попитате гинеколога си и да обсъдите с него възможните причини.

i'm so excited!
01-08-2006, 10:07
да си правила секс наскоро без капутче? :roll:

girl-4e^
01-08-2006, 12:12
Dano da e zaradi ovulaciqta. :lol: :roll: Ama samo da ne e nqkvo zabolqvane!
A i'm so excited! ti puk ot kude go izmisli tova za sexa bez kaput4e??? Vazmojno li e naistina da sum br******* .... ?????
A da uto4nq, 4e tova te4enie dnes e kato rozovo jele.Tupo opredelenie no e to4no taka.

i'm so excited!
01-08-2006, 12:22
еми щом те питам, вероятно е възможно, ти как мислиш..?
вярно е, че е се случва рядко, но това не значи, че не се случва.
ако искаш не ми отговаряй, но ако си правила секс без капут ти препоръчвам да отидеш на гинеколог

HopeLesss
01-08-2006, 12:30
i'm so excited! може би намеква за цветна бременност и затова те пита дали си правила секс без презерватив. И според мен най-доброто решение е да отидеш на гинеколог. С догатки нищо няма да се реши!

girl-4e^
01-08-2006, 12:58
Pri cvtnata bremennost pri samata menstruaciq te4enieto e po-slado i razli4no.Az pone tova znam, 4e predstavlqva.Ne mislq,4e cvetna bremennost zna4i te4enie bez menstruaciq kakto e v slu4eq...No ne sum sigurna de..Neznam.

i'm so excited!
01-08-2006, 13:35
по време на цветна бременност НЯМА менструация.
има странно, слабо кървене с по-различен произход, от този на мензиса.
или накратко казано

cvetna bremennost zna4i te4enie bez menstruaciq

всъщност е точно това.

Dizi
01-10-2006, 18:47
Първи признаци на бременност:

Зацапване при имплантацията (вгнездяването)

Кървенето при имплантацията (вгнездяването) на оплодената яйцеклетка е най-ранно проявяващия се симптом за бременност. Около осем дни след зачеването ембрионът се имплантира в маточната стена. При някои жени се получава леко ръждиво зацапване, както и лека тъпа болка ниско в коремната област.
За тва май говореше пича