PDA

View Full Version : luda li sum



malko{f}
01-08-2006, 13:01
hodq s edno mom4e ve4e 6 meseca.na 16 sum a toi na 19.bqh go zapoznala s edna moq priqtelka-14 godi6na.sled 2 sedmici bqh zabelqza ne6to kogato toi q gleda6e i go pitah ti da ne q haresvash.toi mi kaza 4e malko q haresva,tq su6to mi be6e priznala 4e go haresva.misleh si za go skusam i da gi ostavq da sa 6tastlivi no tvurde mnogo go obi4ah za da ostavq ne6tata taka,puk i priqtelq mi mi kazva6e "az moje d aharesvam neq no si obi4am tebe pove4e ot vseki"....sled mesec si igrah na telefona na taq moq priqtelka.i neo4akvano popadnah na sms-ite i.kazah si dai da pro4eta nqkoi drug sms.i zapo4nah...vidqh 4e purviq e ot gadjeto mi i pi6e6e "obi4am te 6te te 4akam taq ve4er v 6 {P}{P}{P}" na sledva6tiq pi6e6e samo "obi4am te beb4o".popitah q kakvo stava s tqh dvamata tq kaza 4e nito sa izlizali nito e oti6la v 6 4asa nito go obi4a..prosto staroto haresvane i ni6to pove4e.ve4erta kogato pro4etoh sms-ite imah sre6ta s gadjeto si.izlqzohme i purvoto ne6to koeto go popitah be6e "obi4a6 li q" toi mi kaza da i az trugnah da si hodq.ama toi me zadurpa i kaza 4e iska da mi obqsni.islu6ah go...kaza mi 4e sq izlizali vednuj 4e sa hodili ama sega 6tql da q skusa i 4e q e celunal vednuj.4e obi4a i mene i neq ama iska da e s mene.togava az smao mul4ah i izvednuj mu zadadoh samo edin vupros "kakvo ti dade tq koeto az nemojah" a toi mi kaza "tq e 14 godi6na nqma kakvo da mi dade...obi4am vi dvete no iskam da sum s teb"
i az si trugnah.na drugiq den govorih i s priqtelkata si.obqsnih i si4ko a tq kaza "neznam zaa6to si izmislq ne sme izlizali ne sme se celuvali ne sme hodili prosto nerazbiram za6to ti kazva tezi ne6ta"
posle pitah i nego "ako si tursi6 samo pri4ina za da me skusa6 mi kaji" toi kaza 4e nqma ni6to takova.
ne sum mu kazala 4e znam 4e me e izlugal ne mislq i da mu kaja.prosto produljavam s taq istina v sebe si... :( ve4e 2 meseca minaha ot togava i sno6ti go popitah dali o6te q obi4a toi mi ksza "dori neznam obi4al li sum q kato vijdam teb i se pitam koq e bila tq za6toto nqma po prekrasno ne6to ot tebe koeto da mi se e slu4valo nqma po krasivo ne6to ot tebe i nqma ne6to ili nqkoi koito da obi4am pove4e ot teb"

daite mi suvet molq vi.neznam na priqtelkata si ili na gadjeto mi na vqrva.neznam da mu kaja li kakvo mi e kazala tq.neznam kakvo da pravq.tova ne6to me 4ovurka otvutre i sqka ve4er kato go vidq i prosto se mi se nasulqvat o4ite..neznam :(

malko{f}
01-08-2006, 13:08
neznam na koi da vqrvam..sega ve4er sled 2 meseca ot togava sme dobre s gadjeto mi 6tastlivi sme i se obi4ame....

Tedka-Medka
01-08-2006, 13:24
да определено си луда ако си мислиш,
че някой ше го прочете тва..

air_soul
01-08-2006, 13:36
да определено си луда ако си мислиш,
че някой ше го прочете тва..
ima i hora, koito 4etat
i taka na vaprosa...ami skapa parvo ne mislq 4e nqkoi moje da tvardi 4e "OBI4A", ne 4e haresva, a obi4a dvama 4oveka navednaj, no tova nastrana...
Vij ne mislq 4e gadjeto ti te laje,zashtoto nqma zashto, osven ako ne iska da te nakara da revnuvash (tapo) ili da vi razdeli i da vi skara s vaprosnata ti priqtelka,no 6tom o6te e s teb tva me navejda na mislalta, 4e edva li bi riskuval s takaiva gluposti.
Savet:pogledni kam "priqtelkata si", ina4e prosto mi se vijda nelogi4no, no ne i izklu4eno

malko{f}
01-08-2006, 13:37
ami ne go 4eti tolkova kato ti pre4i.az sum go napisala za hora koito imat jelanie da 4etat a ne za takiva kato tebe :!: :evil:

sherry
01-08-2006, 13:39
да определено си луда ако си мислиш,
че някой ше го прочете тва..az go pro4etoh...Mnogo e gadna taq istoriq,naistina!Nakarai priqtelkata si da se zaklee ,4e govori istinata!Za6to toi 6te si izmislq,4e e izlizal s neq,ako tva ne e taka?Ta taka toi se nasajda lo6o,razbira6 li?Veroqtno tq te e izlagala,za da ne i se sardi6...govori pak s neq!

Tedka-Medka
01-08-2006, 13:41
ami ne go 4eti tolkova kato ti pre4i.az sum go napisala za hora koito imat jelanie da 4etat a ne za takiva kato tebe :!: :evil:

_)_ - сядай!

malko{f}
01-08-2006, 13:43
ami air_soul govorih mnogo puti s neq.kazah i da mi kaje istinata kazah i 4e kakvoto i da e stanalo s tqh dvamata nito 6te se karam s neq nito 6te q namrazq nito 6te q biq ili ne6to takova.prosto iskah da znaq istinata.a tq kaza 4e istinata e samo edna i tova e 4e vsi4ko koeto toi kazva e bilo izmislica.no daje i da mi e izneveril sum mu prostila 6toto tvurde mno se strahuvam da go zagybq 6toto istinski mno go obi4am :(

LP_girl_14
01-08-2006, 13:50
Кво да ти кажа?И двамата са те прецакали!Ако той те обичаше едва ли щеше да кани приятелката ти да излизат,да си пращат разни погледчета пред теб и т.н.,пак пред теб да ти каже че я обича ,но искал да е с теб :shock: Тя пък от своя страна ако ти беше приятелка ,щеше да ти каже за смс-ите и за всичко което той й е наприказвал.Ако бях на твое място нямаше да издържа на всичко това.Нито тя заслужава приятелството ти,нито той любовта ти.Ама мен ако питаш преди да ги зарежеш и двамата направи една "очна стачка".Съберете се и тримата и ще видим дали ще продължават да отричат :?

*Poli*
01-08-2006, 14:36
Съберете се и тримата и ще видим дали ще продължават да отричат :?

I az taka mislya. Tova e edinstveniyat na4in da izleze istinata nayave. Uspeh:))

cannabinoid
01-08-2006, 15:12
ами според мене си луда

malko{f}
01-08-2006, 17:51
vie bihte li prostili? :cry:

{P}evanescence{P}
01-08-2006, 18:00
ami ne go 4eti tolkova kato ti pre4i.az sum go napisala za hora koito imat jelanie da 4etat a ne za takiva kato tebe :!: :evil:

_)_ - сядай!
obi4am ta ku4ko :P
{P} xaxaxa

{P}evanescence{P}
01-08-2006, 18:02
i az sam bila v podobno polojenie po dobre mu kaji kvo ti e kazalo momi4eto az taka kato kazah na moq priqtel i izleze vqrno tva koeto mi beshe kazalo momi4eto :} :twisted: :D :wink:

MAFIOZO
01-08-2006, 18:37
xaxa zna4i ot mujka gledna to4ka mislq 4e tvoita priqtelka ne e edinstvenata koqto obi4a( izob6to ne iskam da ti stava gadno ili ne6to takova no tova mi e mnenieto) i ti za nego si prosto porednata! za tova produlji napred znam 4e e trudno tolkova vreme ste bili zaedno kofti e znam no 6tom taka se darji toi sam 99% 4e pravi tova koeto ti kazax po gore! toi prosto te razigrava!Moq savet e produlji natatak pokaji 4e ne si tolkva izpadnala 4e da se moli6 i da strada6 samo i samo toi da te obi4a i da ti e veren ili kakto kazaxa subirate se trimcata i provejdate dulag razgovor!ako se okaje 4e priqtelkata ti te luje i furlq6 golqm perdax a ako gadjeto ti te luje poglejda6 go v o4ite i mu kazva6 ZABRAVI ME i ve4e natam si znae6.....

SweetBunny
01-08-2006, 18:46
:evil: :evil: :evil:
Abe vie ne osuznavate li ISTINSKOTO zna4enie na dumata OBI4 ??? Obi4am teb, aaa sq obi4am neq, sq obi4am i dvete vi :shock:
Tolkova rqdko se slu4va 4ovek ne samo da e vluben (a tova e nai-4esto sre6tanoto), no da obi4a6 e suvsem, suvsem drugo ot edna zabivka ili zaribqvane; da obi4a6, ozna4ava gajeto ti da e vsi4ko za teb, a ne da go naranqva6 :( da iska6 negovoro 6tatie i t.n. .... :!: Ti qvno naistina go obi4a6 (6tom si mu prostila), no ne vqrvam negovite 4uvstva da sa tolkova silni :?

Dori spored men nqma6 dostoinstvo, 6tom taka lesno pro6tava6 - no naistina te razbiram, obi4a6 go :roll:

Nakarai priqtelq ti da pogovorite i trimata, I SE IZQSNETE VEDNUJ DA VINAGI(btw ideqta,koqto dade sherry - e mn dobre; nakarai gajeto ti da se zakulne, 4e sega nqma ni6to ob6to s 14godi6nata!!!)
Uspeh :wink:

SummeRLove08
01-08-2006, 19:06
ми кофти ситуация...Според мен двамата доста си играят с теб и няма да е лошо ако в скоро време го отрежеш!
Лично мнение!

MAFIOZO
01-08-2006, 19:14
ми кофти ситуация...Според мен двамата доста си играят с теб и няма да е лошо ако в скоро време го отрежеш!
Лично мнение! da to4no! pokaji 4e si nad tqx

`Death`Whore`
01-08-2006, 19:16
Нещо куца. И в двата случая ти си прецаканата. Ако тя лъже, те все пак са се целували и той И е казвал, че я обича. Ако той лъже, защо го прави?

Искрено се надявам тя да лъже, а той да е осъзнал, че наистина обича теб. Но не можеш да си сигурна...

Shadow_Walker
01-08-2006, 19:24
Ами или единият или другият те е излагал, то е ясно...та според мен най-добре говори и с двамата едновременно и да вим какво ще кажат.А можеш и да направиш друг подход-казваш че късаш с него, докато не ти каже истината...бе най-добре го късай и тва е-за какво ти е само да те лъже?

01-08-2006, 19:34
Пишете на кирилица.