PDA

View Full Version : nemoga da go zabravq:(



sladka_slivka
01-08-2006, 14:48
na4i s gadjeto mi se razdelihme predi okolo 2sedmici za6toto iska6e da se sabere s biv6ata my i az da bada 2rata v negoviq jivot :cry: Az razbira se kazah 4e nqma na4in da sam 2rata....i sled tva se vidqhme nqkolko pati i praihme sex(a az m/y drygoto si namerih drygo gadje)Ta na4i neiskam da sam 2rata no prosto nemoga bez nego,vijdam go postoqnno,vseki den v edno kafe i naprao polydqvam(toi razbira se neidva s onaq 4apla v moq kvartal no misalta 4e nemoje da e samo moi napravo me pobarkva)Nz mn sam se sdyhala toi nqmalo da q zareje i iskal da bade s men,ta nie postoqnno sme zaedno bassi :cry: :cry: :cry: Kakvo da napravq?Iztrih my tel.za da ne my zvanq i pi6a sms-i i pak si mislq samo za nego:(

Горчива усмивка:)
01-08-2006, 15:05
Мила Сладка_Сливке, ако толкова много го обичаш защо ти е новото гадже, за да разбиеш сърцето му ли? Направи ли нещо за да си го върнеш?

RoSsY88
01-08-2006, 15:21
Живота продължава...ще намериш друг....щом иска да е с бившата си така да бъде...Понякога единственото решение да имаш някое момче е да му дадеш пълен игнор от живота си и ще се върне веднага.Покажи му,че си по-добра от бившата му,но не знам щом е решил,че иска бившата си значи е така :cry: И аз искам бившито си гадже ама ще го имам само в мечтите си,затварям очи и продължавам напред кото ми е писано ще стане...Направи и ти така...ако ти е писано ще си с него ако ли не няма да си :cry:

divaAa_macka
01-08-2006, 16:16
mila i az sam taka strashno mn obi4am edno mom4e ama
kvo da se pravi takav e jivota :cry: :cry: :cry:

rowzz
01-08-2006, 16:24
зарежи новото и се върни при старото.. сигурно и той изпитва същите чувства но е много объркан..

sladka_slivka
01-08-2006, 16:42
misleh 4e novoto mi gadje 6e mi pomogne da zabravq za staroto no nemoga :cry: Mislq 4e samo go naranqvam taka za6toto postoqnno si mislq za drygiq i ne my se otdavam napalno(makar 4e si4ko m/y nas varvi dobre)Ina4e nqma na4in,mai 6te trqbva da se primirq 4e toi nikoga nqma da bade samo moi....iskam naistina da go nakaram da sajalqva 4e me e zaebala zarai taq mirizliva kifla!!! :evil: :evil: :evil: Sigorna sam 4e ne sam my bezrazli4na no posto nz kakvo moga da napravq...mai absolytno ni6to a?Pone ne sam my pisala i zvanqla ot v4era(6oto sno6ti my iztrih tel.i tvardo re6ih 4e ne me zalyjava,makar 4e naistina nemoga bez nego,adski mn mi lipsva i napravo 6te polydeq!!!! :roll:

MAFIOZO
01-08-2006, 18:55
moq savet e slednq! kato xodite v tva kafe prosto 1 hubav den my se napravi na nedostupna ne mu kazvai ni6to i ti GARANTIRAM 4e 1 sedmica i tova mom4e e v krakata ti!!! no 1 sedmica se pravi6 na SUPER nedostupna povqrvai mi taka 1 momi4e si napravi tozi nomer s men i ve4e 2 godini i o6te q pomna a i az napravix su6toto kato biv6oto ti gadje subrax se s moito biv6o i zarqzax neq! ne se vijdaxme izvestno vreme i posle otkrixa 1 novo kafe v kvartala i si4ki tam 6toto be6e mn hubavo i tq po4na da xodi v na4aloto zdr kak si 6to si tem podobni i 1 hubava nedelq na men mi be6e veselo i tq vliza i az ooooo milo kak si ei takiva ama zaradi bazika! i tq samo me pogledna i ni6to ne kaza az vikam ili e kisela ili mnogo se e nadula i ni6to nali... posle po4nax da q vijdam s razni novi v tova kafe i tem podobni tq be6e mn vesela s tqx i takiva raboti i men zapo4na da me 4ovurka ne6to ot vutre i minaxa 10 dena i ve4e prosto nervite ne me durjaxa skusax s momi4eto deto xodex i otidox pri neq sled i i razkazax si4ko i tq vika znam az se pravix samo za da te imam pak! i taka misalta mi e 4e tova naistina raboti kakto se kazva znam go ot li4en opit vupreki 4e be6e mn bolezneno

WindWaker
01-08-2006, 19:02
i de otide mujkata solidarnost be.....
ne smqtam 4e tova e re6enie. naro4no da go kara6 da go boli, koeto primerno toi ne bi napravil na teb ako be6e na tvoe mqsto, i posle kato razbere 4e naro4no mu gi prai6 teq nomera i da doide pri teb ? xa-xa-xa

MAFIOZO
01-08-2006, 19:12
emi ti se smei kolkoto iska6 az ti kazvam kakvo proraboti pri men i sam go vijdal v o6te 6 slu4eq!

WindWaker
01-08-2006, 19:27
e kak nqma da se smeq.....vij, az nqma da izpadna v takava situaciq, 6toto az nqma da zareja priqtelkata si, OSOBENO nai malko bih q zarqzal zaradi druga, bila biv6a ili kvato i da e. haraktera mi e takuv.no vij sq.....ako puk naistina stane taka 4e go napravq (predstavqm si, makar d ami e malko trudno....moje bi ako mi izneveri s nqkoi futbolen otbor 6te q zareja da) ta taka - ako stane i q zareja, posle 1-vo nqma da hodq postoqnno v tva kafe deto hodi tq....to 6te mi napomnq za neq, a tva 6te e bolka. 2-ro priemame 4e sum napravil purvoto i hodq na tova kafe. i tq da po4ne da mi pravi nqkvi takiva nomera, nedostapna tva onova.....vij pi4, ako bqh na 14-15 sigurno 6te6e da mi e typo i da q iskam pak li deda znam kvo, no prosto sega nqma na4in prosto da me zainteresuva kvoto i da pravi....tva e tolkova detsko, 4e se 4uvstvam na svetlinni godini ot taq rabota. da mi prai nomera ? i osobeno ako razbera 4e naro4no mi se pravi ili 6te izqde nqkoq naredba ili ne6to po lo6o. i za men si ostava sme6no ako nqkoi se vurje na podobna detska postupka

MAFIOZO
01-08-2006, 20:02
da si4ki te razbraxme BATKO

Moderated by miloto
т.9 от Правилника :!:

MaPuXyaHa
01-08-2006, 20:56
Виж по-добре забрави за предишния защото....нараняваш сегашното си гадже!
А и самата ти знаеш колко е гадно да те нараняват!Зарежи го...и дай шанс на нещо ново...може би пък сегашния ти приятел...е момчето за теб...момчето което си чакала толкова дълго!!!!

01-08-2006, 20:58
Някой хим. елементи имат лошо въздействие в/у човешкия организъм. Едно ”случайно” попадане в храната може да даде отскок на бившата му. ОКЕЙ!?

sladka_slivka
01-09-2006, 18:02
emi 4esto kazano i az nz kakvo iskam :roll: Prosto iskam da sam s nego vapreki vsi4ko no kogato imam tazi vazmojnost mi se otdade(da sam s nego no toi da ne e skasal s onaq)syper mn se zamislqm dali si zaslyjava!?!A 6to se otnasq do tova da se pravq na nedostapna opitvam se(iztrih my tel.i kogato go vidq my kazvam samo edno zdrasti)I vapreki vsi4ko,posledniq pat kogato me vidq(az bqh samo s mom4eta)razminahme se i sled 10min toi mi zvanna i mi vika"Mnogo se radvam,4e te vidqh,no ne mi e priqtno da te gledam s tolkova mom4eta"...?!?Zna4i vse pak ne sam my bezrazli4na nali :roll: Ne sam my zvanqla ot 3dni i napravo polydqvam,samo 4akam da mi zvanne ili pak da go vidq no sigorno ve4e me e zabravil a?

MAFIOZO
01-09-2006, 19:22
ami az kakto ti kazax da se pravi6 na nedostupna qvno raboti! vijda6 li toi ti se e obadil pri tva ti e nameknal za tezi mom4eta deto si bila... opredeleno ne si mu bezrazli4na! no trqbva da go ostavi6 toi da ti zvani ne ti kolkoto i da ti e gadno tva e polojenieto

01-09-2006, 20:24
WindWaker е прав недостъпните жени винаги печелят ама моя съвет е че веднъж зарязал те той винаги ще гледа на теб като на нещо което му принадлежи и каквото и да направи ще се върнеш при него!!!Живота е един живей го лубовта е за хора след 25 години до тогава секс и харесване нишо повече!Това е само съвет всеки може да не се съгласи с мнението ми!

sladka_slivka
01-09-2006, 20:39
lele toky 6to mi zvanna i poznaite kakvo...zna4i az my bqh kazala,4e nikoga nqma da sam 2ra v negoviq jivot i neiskam toi da e s men samo zaradi ednoto e*ane!!! Posledniq pat kogato se vidqhme az prosto si tragnah ei taka i my kazah tq ili az i...sega mi zvanna i mi vika"kak si,dobre li si malko mi lipsva6 za tova ti zvanq da vidq kak si bez men"(bassi 6oka)i az my vikam"dobre sam,makar 4e ne e tvoq rabota nali nqmame ni6to ob6to ve4e"i toi"postapkata ti posledniq pat(kogato se fracnah i si tragnah)mn me qdosa i narani"i az vikam"kvo zna4enie ima"i toi"mislq,4e ima..."i az my vikam"v smisal"i toi "ami ve4e ne sam s tozi 4ovek(za biv6ata my stava dyma"i az"e i,ta ti be6e s men samo zardi ebaneto"i toi"ne e vqrno bah s teb za6toto mi be6e hybavo,no sega 4ak go osaznah"....i nekvi takiva i az my vikam doobre dai da se vidim i da se razberem za6toto mi pisna da se lajem,i toi mi vika"ima6 li o6te jelanie da se vidim sled vsi4ko"i az my kazah da i se razbrahme da se vidim tazi sedmica 8) Makar,4e az nz dali e iskren i dali si zaslyjava da probvam otnovo!?!Ina4e ako me laje 4e ve4e ne e s onaq 4apla(biv6oto my gadje)6e razbera vednaga,za6toto imame edin mn dobar ob6t priqtel!e tva e za sa...kvo mislite?
(sorry,ako stavam dosadna no prosto nqma s koi da spodelq i ot koi da poiskam savet)
MERSSI PREDVARITELNO!!!

MAFIOZO
01-09-2006, 21:18
ami ima 2 variqnta :
purvo ili si igrae s teb koeto e dosta zlobno ot negova strana i mnogo glupovato! ili vtoro naistina go e osuznal koeto e dobre za vas! no suveta mi e da se vidite i tam da si izgladite otno6eniqta!

`Death`Whore`
01-09-2006, 21:21
Миличка...май много ти се събра, а...може да е искрен, може да не е. Преди искаше да ходи с теб и с друго момиче, нали? Май има странна представа за любовта и за връзките...аз не бих му имала доверие...

MAFIOZO
01-09-2006, 21:27
za men li4no sega kato se pozamislix nad si4ko koeto e stanalo m/y vas az li4no bix go zaebal!za6toto v kraina semtka nikoi nqma pravo da naranqva 4ustvata na drug! i nai dobre 6te e ako prosto produlji6 napred s novoto ti gadje i 6tom si4ko varvi dobre m/y vas prosto se opitai da go zabravi6

sladka_slivka
01-10-2006, 10:02
ami 4esno kazano sega nemoga da kaja ni6to! :roll: Spored men e osaznal,4e e e zagybil mn sled kato me zaeba i dori mi kaza"iskam da te varna kakto predi"Ako me laje 4e ne hodi s onaq naistina 6te razbera mn lesno,no ako naistina ne hodi s neq...?Ako naistina e osaznal gre6kata si i iska pak da badem zaedno?!?Tapoto e,4e i az nz kakvo iskam(sas sega6noto mi gadje si4ko e normalno i ne6tata ne sa tolkova seriozni zatova predpolagam,4e ako stane ne6to s onq nqma da go naranq)
...dali e iskren a?I dali si zaslyjava da se varna pri nego??

WindWaker
01-10-2006, 10:16
tova nai-lesno moje6 da go razbere6 samata ti, a nie tuk mojem da gadaem. Ili sled kato e skusal s drugata prosto e sami4ak i ti si mu edinstvenata vuzmojnost ili naistina mu lipsva6 i se e usetil kakvo zna4i6 za nego.

MAFIOZO
01-10-2006, 15:23
tova nai-lesno moje6 da go razbere6 samata ti, a nie tuk mojem da gadaem. Ili sled kato e skusal s drugata prosto e sami4ak i ti si mu edinstvenata vuzmojnost ili naistina mu lipsva6 i se e usetil kakvo zna4i6 za nego. da tuka sam mn saglasen s kolegata!!! samo ti moje6 da razbere6 nie mojem samo da ti dooburkvame ne6tata koito v momenta ti se vartqt v glavata!

01-10-2006, 15:34
i as sam taka toi iska da sam vtorata (o6te ne sam stanala) oba4e ve4e ne izdarjam bez negoooo

MAFIOZO
01-10-2006, 16:09
ooooooo ama vijte v kraina smetka VSEKI si IMA GLAVA NA RAMENETE!!!

sladka_slivka
01-10-2006, 17:01
znaete li,to se okaza,4e toi ne e imal nikva vrazka s neq(prosto e iskal da mi go varne,za6toto az my izneverih sas sega6noto mom4e i toi razbra)tova go razbrah edva sega ot edin ob6t priqtel...toi mi kaza,4e go e napravil za da mi go varne i da vidi na nego kakvo my e bilo :roll: Mamka my,sega ne6tata se opletoha o6te pove4e!!!Kato se vidim 6te re6a kakvo da pravq:)
a i o6te ne6to mersssi na vsi4ki 4e mi pozvolihte da spodelq s vas!!!
blagodarq vi!!!!

i vse pak traaa da e mn zle za da go napravi tva,da me laje za da mi e kofti!

MAFIOZO
01-10-2006, 17:09
p.s. qsno KOLKO MN TE OBI4A 6tom iska da strada6 i da ti e gadno

01-10-2006, 20:31
И ти си била много зле да му изневериш,знаеш ли...

MAFIOZO
01-10-2006, 20:41
taka kato gledam obstoqtelstvata mai ne6tata vurvqt kam svoq krai na va6ta vruzka! ti mu izneverqva6,toi te luje? kakvo sledva? po dobre go zabravi i produlji napred! prosto ste si omruznali ili ne ste 1 za drug nqma drugo obqsnenie

sladka_slivka
01-11-2006, 19:09
za6to pak da varvqt kam zle ne6tata?Toi ne me laje,za6toto ve4e ne e s neq(ako izob6to e bil)Tova go znam,za6toto mn hora mi go kazaha!

MAFIOZO
01-11-2006, 19:19
nqma zna4enie fakta 4e ti e kazal 4e e s druga e mnogo qsen! izligal te e ili naranil? nqma zna4enie dori i da ne e xodil s neq 6tom ti go e kazal zna4i ima ne6to koeto go trevoji a i puk 6tom ti si mu izneverila to e qsno!

sladka_slivka
01-12-2006, 14:57
emi izneverih my,no vsi4ki pravqt gre6ki!!!
Mislq,4e ako sega se sabereme tva nqma da se povtori(ili pone ot moq strana)Nz iska mi se da povqrvam,4e naitina moje da sme zaedno SAMO 2mata i bez laji!

miloto_girl_4e
01-12-2006, 15:35
ахахах,смех,смех :!:
как обичаш някое момче,а му изневеряваш?!
то това любов ли е ?!
правиш такива постъпки,които да те преебат и после само се оплакваш :!:
мисли,преди да правиш нещо :!:
абе .. то вашето е сапунен сериал без грам смисъл :!: :shock:

MAFIOZO
01-12-2006, 15:37
ami da vseki pravi gre6ki no nali znae6 4e ponqkoga ima ot tezi FATALNITE gre6ki...

KRaLiCa_na_OrGaZmA
01-12-2006, 19:07
na4i s gadjeto mi se razdelihme predi okolo 2sedmici za6toto iska6e da se sabere s biv6ata my i az da bada 2rata v negoviq jivot :cry: Az razbira se kazah 4e nqma na4in da sam 2rata....i sled tva se vidqhme nqkolko pati i praihme sex(a az m/y drygoto si namerih drygo gadje)Ta na4i neiskam da sam 2rata no prosto nemoga bez nego,vijdam go postoqnno,vseki den v edno kafe i naprao polydqvam(toi razbira se neidva s onaq 4apla v moq kvartal no misalta 4e nemoje da e samo moi napravo me pobarkva)Nz mn sam se sdyhala toi nqmalo da q zareje i iskal da bade s men,ta nie postoqnno sme zaedno bassi :cry: :cry: :cry: Kakvo da napravq?Iztrih my tel.za da ne my zvanq i pi6a sms-i i pak si mislq samo za nego:(

mila nedei da se izlagash :? nikoe mom4e ili myj ne zaslujava da stradash za nego . da mnogo e nbepriqtno no tova e polojenieto i az si mislih 4e nikoga nqma da zabravq 1 mom4e a eto 4e za godinka dve i go zabravih :roll:

MAFIOZO
01-12-2006, 19:09
na4i s gadjeto mi se razdelihme predi okolo 2sedmici za6toto iska6e da se sabere s biv6ata my i az da bada 2rata v negoviq jivot :cry: Az razbira se kazah 4e nqma na4in da sam 2rata....i sled tva se vidqhme nqkolko pati i praihme sex(a az m/y drygoto si namerih drygo gadje)Ta na4i neiskam da sam 2rata no prosto nemoga bez nego,vijdam go postoqnno,vseki den v edno kafe i naprao polydqvam(toi razbira se neidva s onaq 4apla v moq kvartal no misalta 4e nemoje da e samo moi napravo me pobarkva)Nz mn sam se sdyhala toi nqmalo da q zareje i iskal da bade s men,ta nie postoqnno sme zaedno bassi :cry: :cry: :cry: Kakvo da napravq?Iztrih my tel.za da ne my zvanq i pi6a sms-i i pak si mislq samo za nego:(

mila nedei da se izlagash :? nikoe mom4e ili myj ne zaslujava da stradash za nego . da mnogo e nbepriqtno no tova e polojenieto i az si mislih 4e nikoga nqma da zabravq 1 mom4e a eto 4e za godinka dve i go zabravih :roll:a da dobre NIKOE MOM4E ne zaslujava posle za6to sme vi e*eli i zae*vali???

sladka_slivka
01-12-2006, 20:36
ohhh az ne sam kazala 4e go obi4am prosto...mi e mn gotino kogato sme zaedno no nqma da ymra bez nego mn qsno vapreki 4e mi be6e mn kofti!!!!Ina4e sa ne6ata varvqt kam dobre,vijdame se i mislq 4e pak te se saberem!

MAFIOZO
01-12-2006, 20:38
emi 6tom 6te se saberete dobre radvam se....

sladka_slivka
01-12-2006, 20:39
ooo i az!!!:)

MAFIOZO
01-12-2006, 20:43
dobre vnimavai oba4e za napred za da ne pla4e6! misli predi da napravi6 kakvoto i da bilo!

sladka_slivka
01-12-2006, 20:47
ohh mislq 4e si4ko do sega(mejdy nas)be6e na inat(ot moq strana)!Nadqvam se naistina da izleze ne6to ot tva!

MAFIOZO
01-12-2006, 20:50
a neznam ne vi poznavam ne moga da komentiram! mislq 4e si golqma i moje6 da useti6 koe e na inat i koe ne!a puk v kraina smetka ti nqma da se jeni6 za nego!ako e bilo na inat prosto go zareji

sladka_slivka
01-12-2006, 20:58
ohhh savsem se opletoh,...znae6 li mislq 4e iskam da sam s nego i dano i toi da iska da e s men ...abe dano da se poly4i!
mersii za si4ko ei:)

MAFIOZO
01-12-2006, 21:01
trqbva ti razvle4enie izlez nqkude s priqtelki PO JENSKI! no ima 1 na4in da se izqsnite 4rez govorene! aide kato se vidite posle pi6i kakvo e stanalo!!!

sladka_slivka
01-12-2006, 21:03
ok!6te pi6a are za sa tva e ot men!!!

MAFIOZO
01-12-2006, 21:04
ok are leka meka i doxodna :lol: