PDA

View Full Version : Страх ли ви е когато....



4ervena_roza
01-08-2006, 16:24
Случвало ли ви се е да чакате вечер рейс на някоя спирка на която няма жив човек,а навън е тъмно или пък минавали ли сте по някоя тъмна уличка,въобще изпитвали ли сте страх от това,че навън е тъмно и може да ви се случи нещо.Например преди 2 дена в нашия квартал така една жена между 20-30г си е минавала покрай пазара и е излезнала от една от тези тъмни улички и е била намужкана с нож,а не е било много късно,някъде 22:30 h да е било.Та въпросът ми беше главно дали се страхувате да минавате сами покрай места където няма хора?

joro_tev
01-08-2006, 16:27
Az lichno slabo moje bi zashtoto sam "M", no za smetka na tova kato vidq kuche i napravo me hvashta shube osobeno ako sa 2-3

01-08-2006, 16:50
Ами доста пъти...особенно когато трябва да се прибирам сама и минавам по една улица,която е адски страшна...направо тръпки ме побиват... :roll:

pipi`e`golqma
01-08-2006, 17:15
Винаги ме е страх когато трябва да се прибирам сама и затова избягвам да се прибирам сама към нас :roll: въпреки че и това не е гаранция че няма да ми се случи нещо,но все пак ... :)

white_chik
01-08-2006, 17:30
Винаги ме е страх когато трябва да се прибирам сама и затова избягвам да се прибирам сама към нас :roll: въпреки че и това не е гаранция че няма да ми се случи нещо,но все пак ... :)
i az taka gledam vinagi da sum s nqkoi.No sum se pribirala i sama

GreenLadyM
01-08-2006, 17:36
umiram ot strah vseki put kogato se pribiram kusno sama...gledam da ne minavam po tumni uli4ki i na zatunteni mesta!Ujasno gadno e!Da ne govorim 4e ne obi4am da se vozq sama v taksi,ne znam na kakuv shofior shte poadna...izobshto obi4am da se pribiram s nqkoi i da ne se motam po tumnoto sama!

HereTodayGoneToHell
01-08-2006, 17:43
ААми не! В интерес на истината ме определ;ят като беззумно смела. Щото се разхождам сама към 2-3 през нощта, пушейки цигара. Доставя огромно удоволствие да знаеш, че си сам някъде. Почти няма нещо, от което ме е страх!

SweetBunny
01-08-2006, 17:45
Auu, az si umiram ot strah,
osobeno kogato nqkoi muj na 40+godini me zagovori i po4ne po nqkuf prosta6ki na4in da me "svalq" i da me pita "6to ne otidem na kafence" :shock: :shock: :shock:
nqkolko puti mi se e slu4valo - poburkvala sum se ot strah, dori ediniq put, nali az otkazah na edin "4i4ko" i toz idiot me hvana za ustata (okolo ustnite) i me stisna...i togava edin 4ovek na su6tata vuzrast mu se razkre6tq na toq da me ostai...dobre 4e be6e toi :roll: :x :evil: :x
Zatui izbqgvam tumnite uli4ki, vurvq samo po centura, ili po nqkoi po ojiveni ulici :?

i'm so excited!
01-08-2006, 17:46
уффф не ми говори...
вчера се прибирах сама към 10 и чаках тролея на спирката на ндк..
и някъф дъртел само ме оглеждаше и бляяяя..
седнах аз на пейката.. и тоя се тръшна до мене :evil: не. пардон. ЗАЛЕПИ СЕ за мене..
е издразних се, станах от пейката и почнах да го гледам злобно. гррр, обаче и той стана. и пак почна да кръжи около мен :x
качи се в моя тролей, и за негово нещастие седнах на единична седалка а той застанал срещу мене и ме зяпа едно мазно-мазно..
и аз викам само да не слезе на мойта спирка, че докато стига до блока ми има 71843 тъмни, пусти и много весели улички..вече даже планирах ако слезе на мойта спирка и тръгне след мене.. 1 шут с кубинката в топките и да фащам пресечката на бегом, обаче за моя голяма радост се качиха някви познати и така ми стана по-спокойно.. почти винаги ме изпращат, но иначе като съм сама ме е супер страх, особено в моя квартал както е пълно със сякфи наркомани, педофили и кфи ли още не ..

01-08-2006, 17:57
не...ама аз съм в малък град
така че...ми е по-спокойно...ама
и в софия да бях пак нямаше да ме
е страх де да знам...мноу ми пука
да ме убиват ако преча ебаси...ама
аз съм добро момиченце и на никой
не преча:)

Eleonora
01-08-2006, 17:58
Ami da i mene po princip si me e strah,i zatova gledam po svetlite uli4ki da minavam i da s epribiram predi magazinite da zatvoriat,no me e strah pove4e ot ku4etata otkolkoto ot horata.No men po4ti vinagi naikoi me izpra6ta do nas,ama se pak i vuv vhoda ne e tolkova bezopasno... :roll:

01-08-2006, 18:57
emi ne se pribiraite po tumno! spete nqkude i utre sutrinta :lol: :lol: axax az poneje sam M i nqkoga me xva6ta nqkoga ne neznam za6to moje bi zavisi ot nastroenieto mi ! ako sam skapan i celq den mi e kofti samo da vidq nqkoi v taq uli4ka i da mi kaje ne6to lele 6e go prepariram ot boi! ama ina4e...... ama az jiveq na 2 kra4ki ot daskalo,na trenirovka me karat,na disko se pribiram s 20 4oveka taka 4e nqmam problemi da 4ukam na durvo za sega.....

hamilcar
01-08-2006, 19:07
Не ме е страх.Обичам да се разхождам без значение дали е ден или нощ.

pain
01-08-2006, 19:09
не...
даже много обичам да си се разхождам нощем сам...

machoka
01-08-2006, 19:17
ААми не! В интерес на истината ме определ;ят като беззумно смела. Щото се разхождам сама към 2-3 през нощта, пушейки цигара. Доставя огромно удоволствие да знаеш, че си сам някъде. Почти няма нещо, от което ме е страх!

По-голямо удоволствие достава да се двама :wink:

Не ме вълнува особено, но пък живея близо до ромски гета и цяла вечер се чуват изтрели, смразяващи писъци и пиянски дружинки :?
Пречи на съня, страшничко е, но съм привикнал и не си търся белята излишно.

01-08-2006, 19:20
^ когато са двама е по-тъпо...
според мен де...по някъф начин се чувстваш
длъжен да поддържаш разговор...друго
си е ти, тишината, цигарката и всичко
което ти се върти в главата да си
остава само за теб :roll:
размечтах се..отивам на разходка

HereTodayGoneToHell
01-08-2006, 19:26
^ когато са двама е по-тъпо...
според мен де...по някъф начин се чувстваш
длъжен да поддържаш разговор...друго
си е ти, тишината, цигарката и всичко
което ти се върти в главата да си
остава само за теб :roll:
размечтах се..отивам на разходка

Да, така е! Мачока, не си прав! по-яко е да си си сам :lol:

rosskata
01-08-2006, 20:55
Не ме вълнува особено, но пък живея близо до ромски гета и цяла вечер се чуват изтрели, смразяващи писъци и пиянски дружинки :?


:P Нещо подобно е при мен... 13 години в тоз квартал са ме направили пълен непукист - не ме е страх да се моткам вечер, или да се прибирам в малките часове... Просто няма смисъл от страх- ако ще ти се случва нещо лошо, страхът няма да го предотврати :P

rosskata
01-08-2006, 20:55
Не ме вълнува особено, но пък живея близо до ромски гета и цяла вечер се чуват изтрели, смразяващи писъци и пиянски дружинки :?


:P Нещо подобно е при мен... 13 години в тоз квартал са ме направили пълен непукист - не ме е страх да се моткам вечер, или да се прибирам в малките часове... Просто няма смисъл от страх- ако ще ти се случва нещо лошо, страхът няма да го предотврати :P

`Death`Whore`
01-08-2006, 20:56
Почти всеки ден се прибирам сама по тъмно. Зимата ми е студено и не мога да мисля за страх. С музика е много яко, когато е тъмно.

123456789
01-08-2006, 20:59
Сам съм се разхождал през ноща много пъти...Но вече не е сигурнo! Направо ме полазват тръпки! Откакто 2 пъти ме преджобиха вече ме е страх да минавам
нощем през квартала сам! Гледам да се прибирам с компания... Просто тези, които ми казват, че не ги е страх или лъжат или просто не се разхождат сами! И не забравяйте, че тук говорим за "през нощта"!!!!!! :wink:

scorpiass
01-08-2006, 21:00
Случвало ли ви се е да чакате вечер рейс на някоя спирка на която няма жив човек,а навън е тъмно или пък минавали ли сте по някоя тъмна уличка,въобще изпитвали ли сте страх от това,че навън е тъмно и може да ви се случи нещо.Например преди 2 дена в нашия квартал така една жена между 20-30г си е минавала покрай пазара и е излезнала от една от тези тъмни улички и е била намужкана с нож,а не е било много късно,някъде 22:30 h да е било.Та въпросът ми беше главно дали се страхувате да минавате сами покрай места където няма хора?
Мне ,няма за какво да ме е страх
наръчкали няква жена.. тт
Всъщност излез една вечер и обикаляй хаха или вместо да зимаш такси до някъде отиди пеша

123456789
01-08-2006, 21:17
Сам съм се разхождал през ноща много пъти...Но вече не е сигурнo! Направо ме полазват тръпки! Откакто 2 пъти ме преджобиха вече ме е страх да минавам
нощем през квартала сам! Гледам да се прибирам с компания... Просто тези, които ми казват, че не ги е страх или лъжат или просто не се разхождат сами! И не забравяйте, че тук говорим за "през нощта"!!!!!! :wink:


ааааа ще ме извиняваш ама всяка вечер си разхождам кучето след 1 часа...
а ако ти кажа колко пъти съм се прибирал пеша от центъра или от другия край на софия пеша няма да ми повярваш...

ПС мен никой не се опитва да ме джоби

exploitedteen, извинявай, но между нас определено има разлика, най-ve4e възрастова. Аз бях едва на 14 когато ми се случиха серия от инциденти, не мисля, че е мястото където да разказвам...Както и да е! Ако ти до този момент си се разхождал без произшествия, ти пожелавам все да е така. Моля, не парадирай с това как никoй не би те докоснал и така нататък. Надявам се никому да не изпада в положението на жертва...Не ти говоря врели некипели... Ако някой ден изпиташ ужаса да се страхуваш за живота си ще разбереш... Моля, ако намираш нещо, което не ти харесва в поста ми да не коментираш!
:(

123456789
01-08-2006, 21:35
Ами значи имаш опит... Но все пак опита си казва думата! И вече се пазим! Това е причината да сме все още живи!

fulldelight
01-08-2006, 21:58
ау...болна тема :)Еми...аз се имам чувството, че ме гони неква параноя, щото доста пъти ми се е случвало да мисля, че някой ме следи...ама всъщност доста пъти са ме следили :) хахах...Веднъж се прибирах и некав дърт мангал ми тръгнал подире, ама аз като НИКОГА не съм го забелязал и точно до нашия болк, на един паркинг тоя изведнаж некав ме фаща за рамото, обръщам се и едно круше в носа. Паднах на земята напрао, щото нито съм очаквал, нито нищо. И тоя некав ми фана якето и тръгна да ми бърка по джобовете и след това аз нали некав се дърпам и псувам и станах и го натупах малко и той - мене. Ама накрая от некаде дойдоха едни хора и ми помогнаха да го нахакаме здраво. След това в участъка знаете ли кво ми казаха???? "еми момче, ти кво искаш - нямаш ли по-човешки дрехи?" и аз го гледам некав. Разбирате ли, аз съм се обличал прекалено добре и понеже съм носел маркови дрехи и обувки и т.н. и скъпи бижута бла бла съм бил мишена за такива престъпници. И вместо те да се погрижат да има повече полиция из града ми казаха да не се обличам толкова добре и да не гледам все да се изхвърлям...ебаси и педалите!

А иначе, мене ВЪПРЕКИ че съм М пак си ме базе малко. В смисал, не ме е страх, ама като вървя сам по някоя уличка вечер късно и се се оглеждам и гледам да избягвам празните местенца и т.н... :roll:

Master_88
01-08-2006, 22:49
Не се страхувам но не ми е много приятно и съм под напрежение