PDA

View Full Version : ANOREKSIQ I BULEMIQ



LuNi4kAaA^^^
01-08-2006, 16:16
MNOGO SE IZVINQVAM 4E NE PI6A NA KIRILICA.TEMATA MI E SVARZANA S ANOREKSIQTA,TQ E BOLES, PRI KOQTO SE SLABEE DO TAKAVA STEPEN DOKATO NE UMRE6.TQ SE PRI4INQVA OT NEDOHRANVANE ILI PO TO4NO OT DIETII, KOITO NE SA POD LEKARSKI KONTROL.DRUGA PODOBNA BOLEST E BULEMIQTA.TQ E PO TO4NO PSIHI4ESKO RAZTROISTVO.KOGATO SE NAHRANI6 I NARO4NO POVRA6TA6.KRAQ NA HORATA BOLNI OT BULEMIQ E SU6TIQT KATO TOZI NA HORATA BOLNI OT ANOREKSIQ.ZATOVA MLADI MOMI4ETA VNIMAVAITE S DIETITE!AZ SBURKAH I BQH NA KRA4KA OT ANOREKSIQTA!!!!!!!!!

i'm so excited!
01-08-2006, 16:36
всъщност и анорексията е заболяване на психична основа. слабееш, но ти се струва, че си дебел.
и накрая да добавя, че диетите са АДСКИ тъпо нещо :D
а тези, които ги спазват........

white_chik
01-08-2006, 16:59
hora ne me razbiraite pogre6no-vinagi sum bila slaba nikoga ne sum bila na dieta no ako edno momi4e teji 90-100 kila nqkva plodava dieta moje bi nqma da se otrazi tolko zle stiga da ne prekalqva

i'm so excited!
01-08-2006, 17:01
диети. глупости.
разделно хранене и много спорт му е майката (и бащата :roll: )

{P}evanescence{P}
01-08-2006, 19:42
malko ogranichavane s hapvaneto i trenirovki ;]

`Death`Whore`
01-08-2006, 19:45
Имаше един филм - момичето беше слабо, но в огледалото се виждаше адски дебело. На психическа основа са и двете. Все пак, диети, диети, но щом всичко е излязло извън контрол, нещо не е наред. Имаше една от моя клас, която не ядеше по една седмица и едва не припадаше в училище...

miloto_girl_4e
01-08-2006, 20:18
Не смятам,че диетите са тъпи :roll:
Всичко в малки количества НЕ пречи,а напротив - даже помага :!: Просто човек трябва да има мярка и да знае кога да спре(нещо като при пиенето :roll: )
Иначе 10х за инфото и предупреждението :wink:

Bibity
04-02-2008, 12:03
Може ли някой да ми даде съвет какво да правя,защото съм много объркана.Незнам внушавам ли си.От два/три месеца нищо почти не ям.От начало си натяквах,че не ми се яде или като ям изям една филия хляб и това е...имало е много вечери в които си лягам без да съм яла..просто нямам апетит.Мога по цял ден нищо да не ям и няма да чувствам глад.Сега съм много отслабнала.Казах на мама,че се притеснявам,че нямам апетит и тя ми вика да ям ами да не се оплаквам,а как да ям като просто не искам просто сама си го натяквам.Сега от няколко дена съм почнала да ям редовно,но не пълнея даже още повече слабея,направо като се пипна и си осещам кокалите Ако може да ми кажете,какво да правя дайте съвет,защото вече не мога да се справя сама!!!!

varnen4e
04-02-2008, 12:37
Всъщност диетата е начин на хранене.. да си на диета означава дори да имаш някакъв метод на хранене. В това отношение диетите не са глупави. Глупавото е в 9ч да пиеш сок, в 12ч да ядеш риба ииии като цяло да спазваш някакъв глупав хранителен режим.
Но да ограничиш калоричните храни, да наблегнеш на плодовете и зеленчуците- в това няма нищо лошо, но и това е диета.
:)