PDA

View Full Version : gotino li e da....



foxi_V12_turbo
01-08-2006, 18:14
pushish nargile.....kakvo e useshtaneto i po li xvashta ....moje bi poto4no shte e kakvo e deistvieto mu

final_fantasy_fan
01-08-2006, 19:03
аууууу нергиле!ужас не съмпушил но подарихме на класната за края на първия срок миналата година-беше страшно да видиш погледа и :cry:

01-08-2006, 19:05
da mene mnogo mi xaresa kogato xodix do egipet s na6te probvax na men LI4NO mnogo mi xaresa

black_heart
01-08-2006, 19:13
mmm mnogo e qko,az sam pu6ila s vkus na pape6,malko mi be6e sladnikavo no be6e extra.mi se edno pu6i6 cigara,ama po sladko i leko,mi nqma deistvie we,ako ne pu6i6 koz osven,togava nz,ina4e...kato prost fas

aBnOrMaL_BaBy
01-08-2006, 19:56
Еми аз съм пушила в смесица с трева ииии о да определено хваща :lol: И определено е много яко .. абе удря те веднагически в главата :P А с вкус на пъпеш е екстра.. перфектно е просто :!: Абе с 1 дума - невероятно е! Но все пак си мисля че и без коз пак би трябвало да има някаф ефект...

i'm so excited!
01-08-2006, 19:57
пушила съм с рози - беше ОТВРАТИТЕЛНО само намирисваше яко. и тфа беше първия път като пуших и въобще не ме хвана..
пушила съм и с портокал - тфа определено беше мнооо яко 8)

WwanAdoO
01-08-2006, 20:03
Начи само наргиле с тютюн не е нищо кой знае кво...некфо приятно е естествено де,ама друго си е с чадел. Аз само с чадел пуша. Некфо супер леко ти влиза и въобще не усещаш кога вече супер си се напушил. Иначе с тютюн просто се едно пушиш некфи готини цигари с аромат4е...оф не точно, ама не моа да го обясня-требва се пробва :wink:

anonymous464110
01-11-2006, 00:25
nikvo ne e use6taneto malko po-tejko e ot cigara.ako si pu6il nasipen tiutiun drum s karton vmesto filtur nargileto 6e ti se vidi kato sveja zelena marulq :twisted:
az principno ne sum pu6a4 i vupreki tova ne mi pravi vpe4atlenie nargileto si e izguzica ako ima dobur aromaten tuituin e qko ina4e e pulen shit.

Roxy
01-11-2006, 15:14
ами яко е да излиза много дим и мирише готино..то е по-безвредно от цигарите щото няма катрани...иначе с макина не съм пробвала

WILD__BOY
01-11-2006, 17:30
Кво питаш кво е? По добро е цигари и бонг разбира се ама виж къв ти е въпроса: "кво прави"... прави квото си сложиш. Може да го напълниш с тютюн и си е като цигара само че по-леко и по-безвредно. Има си аромати, тютюни ( някои много хубави и с готин смърдеш(аромат))

аве праи като мен - не пуши и ще си ОК :)

Party_Maker
01-26-2006, 02:24
nargeleto si e ludnica osobenno kato si go zaredish s djonituuu inache sam vartql s nekaf skapan miris na qbalka biva go ama dr si meritu

TakTak
01-26-2006, 08:48
Начи само наргиле с тютюн не е нищо кой знае кво...некфо приятно е естествено де,ама друго си е с чадел. Аз само с чадел пуша. Некфо супер леко ти влиза и въобще не усещаш кога вече супер си се напушил. Иначе с тютюн просто се едно пушиш некфи готини цигари с аромат4е...оф не точно, ама не моа да го обясня-требва се пробва :wink:

True :wink: