PDA

View Full Version : Защо?



Чудноват
01-08-2006, 18:45
[color=red]Здравейте, тийнове!Задавам си някои въпроси напоследък и Ви моля да споделите мнение по въпроса... На 20 години съм почти, не съм имал приятелка, не съм се целувал, секс не съм правил. Това, от което се притеснявам повече е, че някак си пропилях последните няколко години. Последната не, но годините 9-11 клас за мен останаха някак недоизживени в известен смисъл... Завърших гимназия, сега уча в София. Не мога да кажа, че не умея да се забавлявам, обичам и на диско да ходя, но като отида там и пуснат някой блус напрао ми потъват гимиите отвсякъде. Не искам да съм някое от ония лапета дето се натискат на големите каки или някой батко, който зарибява малкки момиченца... просто искам да съм си аз. Не знам дали съм по-различен от останалите, всички момичета си ме уважават, държа се добре с тях.. обаче така и не успях да се сближа с някоя от тях по друг начин. Сега разглеждах снимки на едни приятели от старото ми даскало и ми стана много тъпо, когато виждам някои яки момичета в ръцете на 11-12 класници. Не мога да разбера къде е проблема? Покрай тия празници съвсем се сдухах, всички щастливи, с гаджета, кефят се на живота. Не че и аз не му се кефя, напротив, обичам да живея пълноценно и колкото повече времето минава, толкова по-ясно ми става, че я няма другата половина от душата ми. Как мислите, дали ще я срещна, дали ще я спечеля някога?

PoliTo
01-08-2006, 18:53
as samo ne razbrah dali si si haresval momi4e i tq ne ti vrzva ili ne si si padal po nikoq
:}}} ti si na 20 deistvai :}}} ispuska6 nai hubavite godini :}}}

SweetBunny
01-08-2006, 19:02
:arrow: Emi haresai si edno momi4e, nqkoe, koeto e po-sramejlivo i po-zatvoreno...po-dobre, da ne e nqkoq nahakana ku4ka s nqkfo ogromno samo4uvstvie :roll:
:arrow: Stanete priqteli, i to dobri priqteli...spe4eli doverieto i...
:arrow: Posle zapo4nete da izlizate, no samo dvamata, hodete na kafeta, DRUJ SE MILO, nejno s neq...nakarai q da se po4uvstva po-specialna, edinstvena, napravi i nqkoi kompliment, no da e iskren i ne prekalqvai:)
:arrow: I nakraq ako izpitva6 4uvstva kum neq - kaji i go direktno :wink:
Tova e, nqma da stane mnogo burzo, pojelavam ti uspeh :wink: :D

teenkopele
01-08-2006, 19:04
Ако кажа, че има време ще те излъжа...
Почти на 20 си. това са ти нй-хубавите,най-готините и до някъде свободни години. Недей да се самосъжаляваш, че нямаш приятелка.ДЕЙСТВАЙ. Ходи по купони, дискотеки.Запознавай се с нови хора :wink: .
Това,което казваш,че не искаш да зарибяваш по-малки и не искаш да ходиш с каки е глупаво :shock: .Щом се харесвате с някое момиче какво...няма да тръгнеш с нея, защото е с 2-3години по-голяма/по-малка от теб?! :shock: :o
Харесаш ли си някое момиче, отиваш и почваш да я сваляш.Ако станат нещата екстра, ако ли не, споко има и други.
Живей си живота! :wink:
Успех.

01-08-2006, 19:41
По това "зарибяват" предположих, че си от Варна :) Заведи някоя на море :) . Шегувка разбира се.
Аз знам две неща - колкото и да се мъчиш не можеш да пренаредиш нещата- имат си ред, в който ще станат.
И второ - ако не си го направиш сам няма кой да ти го направи.

crowberry
10-20-2011, 18:06
Защо по дяволите отваряте тема от 2006г. ??

zoreto
10-20-2011, 18:19
а банн искаш ли?

crowberry
10-20-2011, 18:23
Да, ама е тъпо и дразнещо и не те прави интересен...

GOODNESS
10-20-2011, 19:56
Да, ама е тъпо и дразнещо и не те прави интересен...

Ретро стайл
Как може да си такова говно няма кво да прави и дай да спамим малко за внимание?

krem4et0
10-20-2011, 20:28
Подлежи, то...не се притеснявай. Точки 6, 9 и 11 не са само за украса!