PDA

View Full Version : sa6testvuva li spored vas lubovta???



MAFIOZO
01-08-2006, 19:11
zna4i vijdal sam UNIKALNITE obqsneniq v lubov i nai divite ne6ta koito mogat da budat praveni za 1 momi4e/mom4e az sam avtor na edno ot tqx! i sega kato se zamislq zaradi 1 momi4e kakvi ne6ta napravix a tq kakvo? dade mi samo _|_ !!! zna4i spored vas naistina li su6tastvuva lubovta! pulno edinstvo m/y dvama??? za poslednata mi priqtelka imax 4ustvoto 4e naistina be6e lubovta na moq jivot! zapoznaxme se na 1 kupon v kvartala! s neq imaxme super mnogo ob6ti ne6ta vinagi znaexme kakvo misli drugq i znaex vinagi kakvo iska 4ustva misli abe si4ko! i taka do minalata sedmica! kogato tq mi napravi zabelejka za tova 4e sam izleznal na vunka da ritam s priqteli i 4e ne sam i se obadil po telefona!a tova stana za6toto ve4e bqx izleznal! i posle tq doide do moq blok ili po to4no igri6teto kudeto ritaxme i tam be6e moeto biv6o gadje koeto sega xodi s 1 moi priqtel a m/y men i neq absolutno si4ko svur6i kakto tq e sigurna 4e ni6to ne 4ustva kam men taka i tq znae6e 4e az ne 4ustvam ni6to kam neq! i moita togava6na priqtelka me vidq i samo izvika i az kato poparen q poglednax i ot togava neprekusnato se karame i az ne izdurjax i skusaxme...... a predi neq imax o6te podobni slu4ei no ve4e po4vam da se ot4aivam 4e naistina lubovta e prosto edno ime,samo edno sme6no obqsnenie ot nqkogo koito si e mislel 4e tova e taka nare4enata LUBOV a vie kak smqtate?

Кирилизатор
01-08-2006, 19:35
Кирилица ....

He3HauKa
01-08-2006, 19:41
Vsqka vrazka rano ili kasno zavarshva s razdqla dori i naistina da ima lubov zashtoto lubovta ne e vsi4ko :cry: No sam sigurna che lubovta sashtestvuva...
Zashto ne i se obadish ..ne pogovorite shtom ti lipsva..I shotomm si imal i predi takiva vrazki greshkata moje bi ne e v momicheto a v teb ..pomisli si :wink:

MAFIOZO
01-08-2006, 20:04
da to4no za tova te uvajavam deto napisa! vsqka vruzka zavur6va rano ili kusno s razdqla! e kakvo az sam vinoven 4e sam otdelil muni4ko vreme na priqtelite mi koito cql jivot sa zad men i vinagi sa me podkrepqli??? az ne moga taka da se zatvarqm i da kontaktuvam samo s 1 4ovek bilo tova dori i tova momi4e...

MaPuXyaHa
01-08-2006, 20:50
Не няма такова нещо като ЛЮБОВ!
Преди няколко седмици си мислех ,че едно момиче..което е всичко за мен и е от този форум ме обича,но съм грешал....тотално!
И какво остава...сега....за мен един голям ***!!!! :roll: :roll: :cry: :cry: :cry: :cry:

01-08-2006, 20:51
Да.

MAFIOZO
01-08-2006, 20:53
da to4no zatova ve4e mislq da go karam prez prostota s gajdetata

toshliak
01-08-2006, 21:12
На този свят всяко, ама ВСЯКО едно нещо си има начало и край! Всяко едно нещо свършва, разваля се, изтича, изпарява се, счупва се и колкото други думи се сещаш! По тази логика и всяка връзка има и начало и край! По това че една връзка е свършила не можеш да твърдиш, че няма любов! ЛЮБОВ има, но както всичко останало около нас и тя не е вечна! Няма вечни неща! А иначе какво е любовта: това е едно чувство, най-великото чувство! Чувството когато видиш някой да забравяш всичко останало в този момент, да се чудиш как да му привлечеш вниманието, как да се сближиш с този човек?! Чувството което може да те накара да жертваш себе си заради другия и обратното - тя/той да се жертва заради тебе! Чувството което те прави щастлив, когато полувинката ти е щастлива и което те прави нещастен защото тя/той е нещастна! Но и това чувство свършва някога - дали ще е след месец, два или пет, година, две или десет години все свършва някога! Следователно любов ИМА!

Това което е станало с теб не трябва да те отчайва! Продължавай напред! Търси следващата си любов! Имай вяра и ще намериш!

А пък ако много държиш на това момиче - пробвай да се сдобрите! Поговорете си като нормални хора! Разберете се! И дано се получи! УСПЕХ!

MAFIOZO
01-08-2006, 21:15
oo molq ti se pogledni mi profila! futbolist sam! nie sme fatanli gadjeta kato se kaje 1 put krai zna4i e KRAI i zatova NIKOGA ne se vlubvame ili pone gledame da ne se vlubim !