PDA

View Full Version : Временна раздяла...



SeXyTo_f
01-08-2006, 19:19
Coki:
По желание на автора, темата ще бъде заключена!

rusalkata_
01-08-2006, 19:42
ами любовчийке ще трябва временно наистина да пооставиш любовта...не може да стане всичко наведнъж...дано все пак не ти изневери...ако наистина ходите серизоно и той наистина те обича няма да ти изневери...това даже ще е един вид изпитание на любовта ви... :roll:

SeXyTo_f
01-08-2006, 19:48
ами любовчийке ще трябва временно наистина да пооставиш любовта...не може да стане всичко наведнъж...дано все пак не ти изневери...ако наистина ходите серизоно и той наистина те обича няма да ти изневери...това даже ще е един вид изпитание на любовта ви... :roll:
da, naistina prava si, golqma lubov4iika sam :D , no toi dali 6te iska sled tova da se saberem otnovo? :(

air_J
01-08-2006, 20:28
Абе, сериозната ти връзка от седмица, или от две е?
П.С.> Сериозна връзка в 7-ми клас - ще се съсипя от смях (но все пак да не подценявам децата, понякога стават и чудеса). :twisted:

`Death`Whore`
01-08-2006, 20:30
Няма временна раздяла! А щом сте разделени, няма изневяра. Щом училището е по-важно за теб, го зарязваш и това е. След половин година нищо няма да е същото.

cannabinoid
01-08-2006, 20:33
Не можеш ли да съчетаеш нещата... ?

WindWaker
01-08-2006, 20:37
ai, 6te se ograni4a v komentara si, neka da bude samo po temata......e hubu de, trqbva da u4i6...mi denq e 24 4asa. ot tqh da kajem mejdu 8-10 6te spi6. ako ne si na daskalo tva prai o6te pone 14 4asa svobodno vreme. e ti 14 4asa s po4ivka samo za qdene li 6te u4i6 be ? nqma li pone vednaj-dvaj v sedmicata da ima6 vreme da go vidi6 za polovin-edin 4as ? stranna rabota ei.... ako tolkova si "pristrastena s u4eneto" i dori v sedmicata nqma da ti se otvarq po 1 4as svoboden za nego.....em togava tva e, krai, edva li 6te te 4aka do lqtoto za da se suberete pak, a ot tvoq strana e mnogo nalgo da iska6 tova ot nego

01-08-2006, 20:40
e dobre sega momi4eto iska da postigne ne6to v jivota ti kato si umstveno izostanal i si vleznal v nqkoe sportno u4ili6te kakvo? 6tom momi4eto si e re6ilo 4e u4ili6teto e po vajno za neq tova si e neiniq izobr! a sega po temata ne sam mnogo sigurna 4e 6te te obi4a o6te vij 6te ti kaja samo 1 VSQKA VRUZA RANO ILI KUSNO ZAVUR6VA SUS RAZDQLA taka 4e sama si pravi izvodite mila...

Soldier_OF_Fortune
01-08-2006, 20:43
Няма временна раздяла! А щом сте разделени, няма изневяра. Щом училището е по-важно за теб, го зарязваш и това е. След половин година нищо няма да е същото.
По-добре му кажи, че няма да можете да се виждате толква често заради ученето и готово.

`Death`Whore`
01-08-2006, 20:45
А какъв е проблемът да се виждате, щом сте в едно училище? Ще се виждате всеки ден, дори и само междучасията. Ако има нещо истинско между вас, ще се справите.

WindWaker
01-08-2006, 20:45
vsu6nost neznam kakvo lo6o kazah, ne vijdam ni6to lo6o v tva ako se opita da su4etae ne6tata, no qvno nqkvi kompleksirani lapeta kato teb, gostenke , nqma nikoga da proumeqt taka i 6te produljavat da natqkvat na horata mneniq i izrazi koito sa 4uli predi tova ot drug i si mislqt 4e sa vqrni, bez da sa go izpitali te samite. o, na sportist li ti izglejdam ? moje bi na borec ?mersi za komplimenta, no vsu6nost daje ne sum stupval v zala ili kakvoto i da e ot sorta. a u4ili6te - sum zavur6il.
i po temata vse pak o6te durja na mnenieto si - ako za neq i dvete ne6ta sa prekaleno cenni za da gi izgubi, na4ini da gi su4etae i da gi zapazi dvete vinagi ima. ako cenata i se struva prekaleno golqma - e, togava neka se otkaje ot edno ot dvete

01-08-2006, 20:48
ooo zabravix samo kato ti pogledna ot kude si i mi stava qsno si4ko!!! kompleksarka??? :D bojee slez na zemqta

WindWaker
01-08-2006, 20:51
kat iska6 da se zaqjdame - nqma6 nikakvi problemi. ako iska6 vlez v IRC, daje tam mojem o6te po-lesno da se psuvame i draznim, garantiram ti veselo 6te e. ot kude sum ? mda, to4no ot tam, otkudeto pi6e sum. 6to ? ti da ne si ot 6opiq a ? ili si ot onova podobie na grad, deto se mislqt za pove4e ot nas , burgazlii, bez nikva osnovatelna pri4ina ? xax, ai stiga flood ... ko tolkova iska6 da se zaqjda6 - kazah ti kude

toshliak
01-08-2006, 21:42
Зашо пък трябва да се разделяте??!! Просто намалете времето, което прекарвате заедно! Обясни му, че това е важно за теб и той ще те разбере! Пък и щом сте от едно училище, какъв е проблема да се виждате през междучасията! Тогава няма да учиш, нали??! И може да се виждате един или два пъти седмично, примерно! Какъв е проблема?! Ти няма да учиш денонощно! Това е решението на проблема - просто съчетай двете неща! Ако много го искаш ще успееш(и за двете неща)! Късмет

SouL90
01-08-2006, 21:47
Po moe mnenie za da wleznesh w nqkoe hubawo uchilishte ili da izkarwash hubawi ocenki w daskalo ti trqbwat nai ama nai mnogo 3 chasa u4ene a prez ostanaloto wreme si swobodna da si s nego

Dr. Kazimbutt
01-08-2006, 22:59
color] :!: :!: :!:[/quote]
Естествено, че ще ти изневери. Да не е луд, че да те чака! Оптималният вариант е да се виждате 2-3 пъти в седмицата. Тогава, ако имате късмет може да не скъсате.

hell__girl
01-09-2006, 05:55
[emi,skupa,spored men vremennata razdqla ne e nai dobroto re6enie,6toto ima li edin put "vremenna razdqla" vsi4ko otiva po dqvolite i ne moje6 da go napravi6 da si bude kakto predi,ako vruzkata vi naistina e seriozna,prosto pogovori s nego,izlizaite po rqdko,bi trqbvalo da razbere.....

Coki
01-09-2006, 11:02
По желание на автора, темата ще бъде заключена.