PDA

View Full Version : Imam edin,no mai iskam drug...



oburkana
01-08-2006, 19:51
Vijte...poprincip smqtam za bezsmisleno da se pitat takiva ne6ta v forum,za6toto 4ovek sam trqbva da re6i.No sega naistina sum oburkana i osuznavam,4e sama neznaq dali 6te moga da se spravq.Zatova pro4etet problema i molq vi pomohnete mi.
I taka...Imam seriozen priqtel ot 10 meseca i toi mnogo me obi4a.Az su6to predi mnooogo go obi4ah,no naposleduk tazi liubov sqka6 se prevarna v prosto privarzanost i ejednevie...kakto stava pri mnogo seriozni vrazki rano ili kusno.I sega se poevi edno mom4e s koeto si prekarahme mnogo hubavo edna ve4er i se ponatiskahme.Bqhme s kompaniqta.Az ne sum mu bezrazli4na,no toi edva li 6te predprieme ne6to pove4e dokato imam priqtel.A toi za men e ne6to novo,ne6to qko i go haresvam.
Progblemat e,4e iskam tozi noviqt,no neznaq dali moga da naranq priqtelq si i nz kvi sa mi 4uvstvava kum nego.

Shadow_Walker
01-08-2006, 20:03
Vijte...poprincip smqtam za bezsmisleno da se pitat takiva ne6ta v forum,za6toto 4ovek sam trqbva da re6i.No sega naistina sum oburkana i osuznavam,4e sama neznaq dali 6te moga da se spravq.Zatova pro4etet problema i molq vi pomohnete mi.
I taka...Imam seriozen priqtel ot 10 meseca i toi mnogo me obi4a.Az su6to predi mnooogo go obi4ah,no naposleduk tazi liubov sqka6 se prevarna v prosto privarzanost i ejednevie...kakto stava pri mnogo seriozni vrazki rano ili kusno.I sega se poevi edno mom4e s koeto si prekarahme mnogo hubavo edna ve4er i se ponatiskahme.Bqhme s kompaniqta.Az ne sum mu bezrazli4na,no toi edva li 6te predprieme ne6to pove4e dokato imam priqtel.A toi za men e ne6to novo,ne6to qko i go haresvam.
Progblemat e,4e iskam tozi noviqt,no neznaq dali moga da naranq priqtelq si i nz kvi sa mi 4uvstvava kum nego.Първо си изясни какво чувстваш към приятеля си и ако не го обичаш вече говори с него си и му обясни всичко...и той сигурно ще разбере щом обичаш друг, а пък него не го обичаш...и вече се впускай по течението към новата връзка...

oburkana
01-08-2006, 20:06
To4no tova, 4e neznam dali go obi4am o6te...No dori i da izpitvam o6te ne6to...ohh... onzi drugiqt e tolkova gotin,tolkova sladuk i to4no tova,koeto iskam!Neznaq kak e s otno6eniqta kum gadjetata si,no po vsi4ko drugo e super!

01-08-2006, 20:46
emi 10 meseca ne se zabravqt tolkova lesno! vij 6te ti kaja samo 1 SQKA VRUZKA RANO ILI KUSNO ZAVUR6VA SUS RAZDQLA!!! no da znae6 4e sega6noto ti gajde izob6to nqma da te ostavi da si trugne6 vnimavai moje da napravi nqkoq golqma glupost i togava ti 6te si bie6 glavata v stenata i 6te se pita6 za6to! i togava 6te razbere6 4e go obi4a6 no ve4e 6te e tvurde kusno! za tova moq savet e slednq! razberi SAMA koi obi4a6! gadjeto ti go poznava6 ot neznam kolko vreme no e nad 1 godina 100% a tozi novqt edva ot nqkolko sedmici i da govori6 4e e perfekten mislq 4e si v golqma gre6ka! iz4akai o6te malko i si razsujdavai nad slednq vupros! ot kogo kakvo iska6

Just_One_Girl
01-08-2006, 21:43
Миличка имах същия проблем :) С приятеля ми сме доста дълго, а лятото се беше появил един нов кадър. Почти му се бях навила на новия и бях готова да зарежа стария, но ме спираше мисълта колко ме обича и колко ще го нараня, ако го зарежа. Седнах, премислих, малко по малко ми мина. Сега изобщо не съжалявам, доре много се радвам, че не направих тази грешка!
Според мен това е просто увлечение, тръпката от нещо различно. Не мисля, че си спряла да обичаш приятеля си, просто ти е малко скучен, а тоя новичкия е свежа плът :P Не знам, това си е мое мнение, обаче си помисли над него :)

Oyama
01-08-2006, 21:45
А май искаш някой да ти плесне една пишка по челото :roll: ?

toshliak
01-08-2006, 21:50
Може би, найстина правиш грешка! Все пак ти си с това момче 10 месеца! Това изобщо не е малко време! Това значи, че има някакви чувства между вас! А каква е вероятността да имаш чунства към новото момче??! Почти никаква! Така че спри се замалко и се замисли кой е поважният за теб и към кой изпитваш някакви чувства! Според мен отговора трябва да е сегашният ти приятел, но ти си знаеш най-добре! Внимавай да не направиш грешка! Премисли всичко и тогава действай!

oburkana
01-09-2006, 13:36
Qvno vsi4ki smqtate,4e trqbva da si ostana s priqtelq mi...Moje bi o6te go obi4am.No tova ednoobrazie e stra6no tupo! Az si znam,4e mi e slabo angel4eto...ama tozi noviq e naistina Pi4!No s nego ne mi e sigurno.No taka ili ina4e ponqkoga se 4udq-dali puk nqma da mi e po-raznoobrazno dori ako sum sama izvestno vreme...No neznaq.Nai-golemiq mi strah e 1- da ne sujelqvam posle i 2- da ne go naranq prekaleno mnogo...Exx da moje6e nqkoi tam ot gore da mi dade verniq otgovor...kakvo da pravq... :roll:

teenkopele
01-09-2006, 14:27
Може би, найстина правиш грешка! Все пак ти си с това момче 10 месеца! Това изобщо не е малко време! Това значи, че има някакви чувства между вас! А каква е вероятността да имаш чунства към новото момче??! Почти никаква! Така че спри се замалко и се замисли кой е поважният за теб и към кой изпитваш някакви чувства! Според мен отговора трябва да е сегашният ти приятел, но ти си знаеш най-добре! Внимавай да не направиш грешка! Премисли всичко и тогава действай!