PDA

View Full Version : Не,че ми се свидат.........,но нейното на нищо не прилича



Девствен на 19
01-09-2006, 11:43
Незнам как ще го приемете...много от вас ще кажете,че съм скръндза и ми се свиди 1 лев,но бъдете сигурни не е така.Значи проблема е,че приятелката ми всеки божи ден почти ми иска пари на заем.Тяхните и дават към 7-8 лв на ден,ако не и повече и тя винаги вика,че не и достигат 40-50 стотинки.....или пък нон стоп ме крънка да и права някви подаръци като блузки и такива.Според Вас това нормално ли е?Не,че нещо,но на мен наще ми дадват по 1лв на ден за даскало и аз си взимам от моите спестявания,а на нея и дават далеч повече.......


НЕ СЪМ СТИПСА просто питам да се информирам какво мислите

shit happens
01-09-2006, 11:54
Искай и за всеки 50 ст. свирка и ще видиш колко бързо ще я отучиш...

момиче_17
01-09-2006, 11:55
ами да, и аз го правя, нормално е, и ако искаш още да си с нея, трябва да и даваш!

Девствен на 19
01-09-2006, 11:56
ами да, и аз го правя, нормално е, и ако искаш още да си с нея, трябва да и даваш!нищо лично,но женките сте много пропаднали.........кво вие заради парите ли излизате с момчетата!? :evil:

Девствен на 19
01-09-2006, 12:04
°Сладурче тук не става дума за 50-те стотинки ...ства дума за това,че тяхните и дават 7-8 пъти повече пари от колкото наще на мен,а тя от мен иска.
°Другото ,което имах предвид е,че и става навик.
°А за твоя приятел...личи си каква е вашета връзка не искам да се бъркам не те познавам,но акто гледам си с него май само заради парите,а той е с теб само заради секса.....

момиче_17
01-09-2006, 12:07
всеки да си знае целите, мен ме кефи като ме кара до училище, приятелките ми ме виждат с по-голям..... е вярно че си има и задължения.....

Moderated by miloto
т.9 от Правилника :!:

sladur_16
01-09-2006, 12:11
Не знам как да ви го кажа ... но това е ужас. За вас няма ли любов? Аз лично не съм искала нито веднъж от моя приятел нито стотинка... Не отричам че сам ми е давал. Аз отначалото бях много притеснена - бях решила, че иска да ме купи. Но се оказа просто любов! И все още ми е неудобно когато ми дава пари "Вземи си нещо хубаво!". Веднага се досещам за подтекста на тези думи, но факт е че той до сега нищо не е искал от мен в замяна.

Така че моят съвет е - ако стоят така нещата по-добре е да изясните отношенията си. Възможно е тя да не те обича...

masterbox
01-09-2006, 12:25
Pi4! razbiram te... i ti davam edin savet
ako ne se razberete - farli i edin iak boi. Te jenite komai samo ot tui razbirat.

SyLZaTa
01-09-2006, 12:26
не мога да повярвам...
това е ненормално, неморално и неетично...

ще спестя епитетите за приятелката ти.. но не й давай..
ахъм ... използва те ...

Девствен на 19
01-09-2006, 12:32
момичето на 17 ти не разбираш ли,че тук НЕ става дума за 50-те стотинки,а че има повече пари от мен и иска от мен,за да спести.Не арзбираш ли,че го прави почти всеки ден.НЕ МИ Е ЗА ЛЕВЧЕТО....не съм чак такъв.

По твойта логика дай да ти дам 50 лв и да те повоза малко с на баща ми колата и да ми изпраскаш сефтето,а става ли??????? :evil:

sladur_16
01-09-2006, 12:38
Както казваше моята баба "Хора с манталитет на кило круши".
Мисля, че тука имаме нещо подобно.

minimalistic
01-09-2006, 12:53
виж момиче_17 аз си имам самочувствие ,че съм достатъчно красив и не бих тръгнал да купувам момиче.Ако е с мен заради парите да духа супата и да ми се маха от главата.......


За съжаление повечето са като теб.
Пари,Коли,Дрехи,Ресторанти. ........еми за тея като теб _)_

Бате всеки е красив по свой собствен начин.
А това че има момичета-елки (онес джобни машинки за смятане), дето ти гледат парите, колите и сичко друго, но не душата си е факт и не може да се промени... за съжаление.
На мен една позната ми каза че ако трябва да избира м/у любов с беден или връзка с паралия тя би избрала втория.... абе кво да ти говоря знаеш как е.
Друг случай - "Тая зима няма да си купувам ботуши, щотоприятела ми има кола" - е туй ме разби...

А по твоя въпрос - що не и искаш ти? Направи се на ударен че нямаш пари. Така няколко пъти да видиш ка ще реагира. КАЖИ и го това че и дават повече пари. Както го казваш на нас. Пък тя ако те обича наистина ще остане с теб и.... абе не знам ама и го кажи най-добре. Мисля че трябва да се стреснат малко и да се осъзнаят..
Успех!

madi
01-09-2006, 12:54
Незнам как ще го приемете...много от вас ще кажете,че съм скръндза и ми се свиди 1 лев,но бъдете сигурни не е така.Значи проблема е,че приятелката ми всеки божи ден почти ми иска пари на заем.Тяхните и дават към 7-8 лв на ден,ако не и повече и тя винаги вика,че не и достигат 40-50 стотинки.....или пък нон стоп ме крънка да и права някви подаръци като блузки и такива.Според Вас това нормално ли е?Не,че нещо,но на мен наще ми дадват по 1лв на ден за даскало и аз си взимам от моите спестявания,а на нея и дават далеч повече.......


НЕ СЪМ СТИПСА просто питам да се информирам какво мислите


ami i takiva momi4eta ima......... :?

Azzazello
01-09-2006, 13:00
Не се занимавай с жени, които не могат да мислят за нищо друго освен пари. Не си заслужава. Ако сте от скоро с мацката, просто и отрежи квитанцията. Аз съм искала пари на заем от приятеля ми, но само веднъж и то защтото наистина имах нужда.
Освен това, едно е да я почерпиш няколко пъти, но съвсем друго тя да проси. Унизително......
А на Момиче 17: Мила, сега още не разбираш колко малко означава това да те возят до училище.......Може и никога да не разбереш, е поне сме сигурни, че освен в кола на друго място няма да ти се случват лоши работи. Заради такива като теб и свестните мъже ни гледат на кръв. А тоя п***о дето те кара.....хихи....ами дано поне си добра в леглото, иначе не знам....

hamilcar
01-09-2006, 13:12
Ми какво да ти кажа,не е много нормално.

Chiana
01-09-2006, 13:19
Виж кво, брат, тая тука мършолина дето ходиш с нея хич не й играй по свирката! Просто следващия път й кажи, че нямаш пари и тва е! Или даже обратното: карай я ТЯ да те черпи!!!Така няколко пъти я кърти нея. Сериозно ти казвам, да не ти пука! Ако не го прави нарочно това с парите, ще продължи да ходи с тебе, а ако е някфа тъпа измекярка, кучка и т.н., ще те зареже! Ако е свясно момиче и те обича, никога няма да те остави.

angelski_o4i
01-09-2006, 18:50
vij kvo pi4
spored men ne e pravilno
az primerno na moito gadje s koeto sme ve4e godina zaedno
ne mu davam da mi pla6ta
nai mnogo 2 max 3 pati da me e 4erpil 4ai ili sprait
i to za6toto savsam ne sam mogla da se preborq s nego,a ne za6toto az taka sam iskala!

dj_tigrica
01-09-2006, 18:55
nz no spored men tva ne e normalno...az ne obi4am edno mom4e da mi pla6a vsi4ko...osven ako ne sam zakasala s parite i togava mi trqbva nujda....no tva se slu4va rqdko..trqbva malko da si p[ogovori6 s neq na tazi tema...i ako e steb zaradi parite i kazva6 4ao beb4o i tva e....

Ekita
01-09-2006, 19:12
Ето това означава да не си грам,ама грам съобразителен...Тя така да се каже,ти взима яденето от устата,защото да ти иска половината джобни всеки ден...а за какво са й на нея?Дава ли ти някакво обяснение,или не стига,че й ги даваш,ами и потъват в забвение?Че и на всичкото отгоре не ти пуска:)))(това последното е шега,не искам да си помисляш нещо)
Просто не мисля,че разговор би помогнал...съжалявам,че го казвам така,но човек,който си позволява да наглее до такава степен,за мен не е коректен.

HeDa
01-09-2006, 20:00
Spored mene tazi e 4ista izpolzva4ka...Az nikoga nqma da ida i da kaja na gadjeto si dai mi pari ili kupi mi tva...I na mene mi davat 1 lev na den (az sym momi4e de) ako bqh mom4e i imah taka priqtelka prosto nqma6e da moga izob6to da i davam pari...Az kvo po pyrvo da pravq - Da qm li?Cigari li da si kupa?Na kafe li da ida?...Tva pri polojenie , 4e na nikoi ne davam pari i pak ne stigat :[~ A ostava i na nqkoi drug da davam da be da.... Abe tva momi4e te izpolzva spored mene i tva e :?

LiLeNcEtOoO
01-09-2006, 20:07
ox lel neznam kvo da ti kaja primerni na men mi e super neudobno ot gadjeto mi kato pla6ta toi i po4ti seki put se karame za tova koi da pla6ta a toi mi vika az taka sum sviknal inae ne se 4uvstvam muj mi vika ama pri teb ne6tata sa kude po nape4eni znam 4e sigurno ti e super nelovko da govori6 s eq za tova ama nameri nqkuf na4in i togava i go namekni taka leki4ko a 6to s eotnasq za tova momi4e s kolite i parite nqmam dumiza takiva "macki" ni6to tq sega e na 17 ama kvo i tq 6e porasne i 6e vidim togava te tiq deto sega brim4at po mladite 4i4kovci rani ili kusno 6e si namerat giola :lol: :lol: :lol: :lol:

01-09-2006, 20:09
ами да, и аз го правя, нормално е, и ако искаш още да си с нея, трябва да и даваш!

майка ти е курва..



ba6ta ti onanist a ti si prawena invitro :roll:

Opeth
01-10-2006, 07:40
Аз пък ще ви кажа,че това момиче_17 е 100% момче,което се ебава с начина на мислене на повечето момичета.

lina15
01-10-2006, 07:56
offf naistina mnogo tupo pravi tvoqta priqtelka...Az samo vednuj sum zimala pari ot mom4e(5 leva no mi trqbvaha spe6no)i na drugiq den mu gi urnah.Ami kaji i tova koeto i na nas(ako moje po milo)ili kazvai 4e nqma6 :wink: uspeh

`Death`Whore`
01-10-2006, 08:12
И аз искам, когато нямам и съм много гладна. Но и аз го черпя, когато имам пари. Ходили сме на китайски ресторант 3 пъти и все аз съм плащала. Или искам 10 стотинки, например. Но ако това е истина - тя харчи по 7 лева на ден и изитисква последните ти стотинки, кара те да И купуваш разни неща...не знам как да я нарека. Отвратително е.

MAFIOZO
01-10-2006, 08:34
xaxa tva momi4e na 17 e super mnogo kompleksirana! ima komplex za malocennost! mnoo e zle gorkata a sega napravo na temata! zna4i priqtel az sam futbolist i pove4eto jenki si padat po nas! imam 1 priqtel Joro Stanoev ba6ta mu e BIRMATA ako ste 4uvali futbolniq klub SPARTAK HEBAR toi go pritejava i sami se dose6tate 4e imat mnooo kinti i pokrai tozi Joro Stanoev se vartqt sqkfi putki ama samo zaradi kintite ama toi poneje e hitar go vodi na kafe na vito6ka v sofia i poru4va sqkvi gluposti i posle preebva momi4eto tq da pla6ta kato toi se iznije i tq kato nqma pari kvo stava!? SRAM ili ako nqkoq kato momi4e_17 mu se otvori i furlq boi v nqkoe kafe pak na vito6ka i gledai kvo stava! za tva pravete si izvodite.....

kotenceto__
01-10-2006, 09:31
Ми използвате според мен.Ми то веднъж два пъти да ама тя всеки ден е***и и нахалната и чак да си иска подараци....

thEClown
01-10-2006, 11:00
Материялистка.Ти питаш ли ме мен колко ме е срам като правя така.Безработен съм постоянно не ми стигат пари , немога да изведа жената никъде срам ме е.Неможах да и взема подаръче за празниците.Мисля че това е причината да се караме че нямаме сносен социялен живот.Абе ужасно е.

thEClown
01-10-2006, 11:02
Ми използвате според мен.Ми то веднъж два пъти да ама тя всеки ден е***и и нахалната и чак да си иска подараци....

Шлевни я и и кажи дотука бяхме.Аз ако бях на мястото на моята отдавна да съм се зарязал.Зарежи я.


Пиенето съсипва недеите да затъвате хора.

JoInTcHe
01-10-2006, 11:18
О мъ фъ гъ :!: :shock: :shock:
Няма изобщо да се занимавам да коментирам темата,но какво по дяволите прави тя в този раздел :?: :!: :shock:

Девствен на 19
01-10-2006, 11:33
О мъ фъ гъ :!: :shock: :shock:
Няма изобщо да се занимавам да коментирам темата,но какво по дяволите прави тя в този раздел :?: :!: :shock: не,че нещо,но според теб къде трябва да бъде темата.....
Щом модераторите не са сметнали,че е на грешно място,значи няма кво да коментираш :!:

MuMuTy-
01-10-2006, 11:49
Не знам какви са ви чувствата , ама нещо тая работа ми замирисва на използване...Не знам ... за мен не е нормално постоянно да вземам пари от гаджето , 1 , 2 пъTи ...може , но всеки ден...Хм :shock:

Девствен на 19
01-10-2006, 12:16
еми уж ме обича....всъшност познавам бившето и гадже и той ми каза,че нон стоп му е правила проблеми и му е намеквала,че не я бил черпил и не и бил правил подаръци... :evil:

momi4eto_M_!_S_T
01-10-2006, 12:20
Искай и за всеки 50 ст. свирка и ще видиш колко бързо ще я отучиш...

thEClown
01-10-2006, 12:44
Искай и за всеки 50 ст. свирка и ще видиш колко бързо ще я отучиш...

HEHE

01-10-2006, 13:57
Пич аз на такива като момиче17 правя така отивам черпяги 1 ,2 пъти еба я отиваме някаде поръчвам неща след като дойда консумирам некаде до половината казвам че отивам до тоалетна и се омитъм а тях неги знам как се оправят с парите...Така ша се учат малко сас исканията и работата относно парите..

sheherezada
01-10-2006, 19:33
еми уж ме обича....всъшност познавам бившето и гадже и той ми каза,че нон стоп му е правила проблеми и му е намеквала,че не я бил черпил и не и бил правил подаръци... :evil:

Предлагам ти най - сериозно да я зарежеш.100% използвачка.Мн е лекомислена :?
(аз никога не бих правила таково нещо)

Atika
01-10-2006, 19:49
Ahh.. ako imash i kola mojesh da se zamislish i zashto si imash priqtelka :!: Az sym protiv nasilieto ama ei takiva nagli momichenca sa za boi ..

minimalistic
01-10-2006, 19:51
Аз пак пиша тука...
Тя разполага с повече пари от теб... нека се съобразява малко. И аз нямам пари и ми е криво че съм останал с 10-15лв до края на месеца и не мисля как ще изкарам... (живея сам), а имах доста, но който харчи си пома последствията на гърба. Следователно и тя щом има по 7-8 на ден или да ги харчи по-съвестно или да не ти иска (не и всеки ден).
Мойта иска да я зимам с колата от даскало, ама аз обичам да карам така че.. абе това е друга тема:>

MAFIOZO
01-10-2006, 19:56
Пич аз на такива като момиче17 правя така отивам черпяги 1 ,2 пъти еба я отиваме някаде поръчвам неща след като дойда консумирам некаде до половината казвам че отивам до тоалетна и се омитъм а тях неги знам как се оправят с парите...Така ша се учат малко сас исканията и работата относно парите.. moq priqtel JORO STANOEV e su6tq samo 4e toi gi vodi v takiva kafeta 4e ako si po4u4a6 kato normalen germanec ne bulgarin demek 1-vo 2-ro 3-to ti izlizat okolo 100 leva toi samo poru4va 1 qdene i kafe ili 1 malka vodka i se iznizva tixomulkom i tq REV vijdal sam go! mn e zabavno!

Бой!
01-10-2006, 20:33
ЕЙ,МОЯ! ТИ НЕ СИ В ЧАС МАЙ, А? ТИ ЛУД ЛИ СИ ! НИКВИ ПАРИ ЗА ТАЯ КУРВА! АМА СИ Е КУРВА БЕ ,И ТО ЗА ПАРИ! МИНДИЛ, БОКЛУК ! КАЖИ Й ДА БЕГА ЗА 50 СТИНКИ НА ОКОЛОВРЪСТНОТО КАТО НЕ Й СТИГАТ, КАТО ИСКА ДА ПЕСТИ! БИЛА ТЕ ОБИЧАЛА! И АЗ ТЕ ОБИЧАМ - ДАЙ 50 ЛЕВА! АМАН ОТ КУРВИ , БЕ МОЯ! НЕ СТАВАЙ ЕДНА ОТ ТЯХ! БОКЛУЦИ!

MAFIOZO
01-10-2006, 20:56
1 obektivno mnenie :lol:

Just_One_Girl
01-10-2006, 21:00
Бах какви хора има. Мен ме е срам като излезем някъде да ми плати сметката, като отиваме някъде той да плаща таксито... Тц тц нема срама. Ама и ти си глупав, че даваш. Я спри малко кранчето, пък да видим какво ще стане :)

California
01-10-2006, 21:25
ми...то предните постове са достатъчно изчерпателни...
вярно,че понякога се случва приятеля ми да плаща сметката като сме в някое кафе, ама тва не е всеки ден и мисля че си е в реда на нещата...
обаче да ти иска пари като знае, че ти нямаш кой знае какви финансови възможности...ми не знам...
отговори ми само на един въпрос!
След катоположението е такова, какво по дяволите правиш с нея?

MAFIOZO
01-10-2006, 21:32
da!!! to4no vupreki 4e az kogato sam s nqkoq(6tot sega sam sami4ak ama ne mi puka ;))vinagi kogato sam s nqkoe momi4e v kafe ili nqkude drugade vinagi az se natiskam da pla6tam i az nz za6to no prosto e vuzprieto taka.... neznam 4ak sega se zamislqm no mi e navik a tva 4e ima takiva tupi jenski kakto v tozi slu4ei ima samo 1 opciq za tvoq slu4ei PRO4ETI MI PODPISA i 6te razbere6 ;)!

`Death`Whore`
01-10-2006, 21:33
Ако оправиш и пунктуацията...

anichkaaa
01-10-2006, 21:38
4estno kazano ot moq gledna to4ka tova ne e normalno!Pri polojenie 4e roditelite i i davat tolkova pari na den...tq kakvo da ne bi da hrani detskite gradini v sofiq,4e ne i stigat i daje na teb ti iska.Ne znam kakvo da ti kaja,no po-dobre sednete i si pogovorete s neq nqkoi pat ako stane na vapros za tova ne6to.Da naistina ne 4e e za parite,no prosto jesta e...Pogovori s neq,moje pak da ima druga pri4ina. :roll:

MAFIOZO
01-10-2006, 21:40
Ако оправиш и пунктуацията... sors ama klaviaturata mi e mn 6it i za tva pi6a i na latinica ina4e na kirilica no MNOGO se izvinqvam nadqvam se skoro da si q opravq

`Death`Whore`
01-10-2006, 21:42
"Пунктуация" са препинателните знаци, т.е. запетайки, точки и т.н. Сложи запетая преди "но" и махни тази след него. :)

MAFIOZO
01-10-2006, 21:45
az na kuf ezik da ti obqsnq 4e klaviaturata mi e 6it i se skapva i ne moga da slagam ve4e to4ni i tem podobni ne6ta

`Death`Whore`
01-10-2006, 21:49
Спри, де. Аз да си кажа.

expl0de
01-10-2006, 22:57
Незнам как ще го приемете...много от вас ще кажете,че съм скръндза и ми се свиди 1 лев,но бъдете сигурни не е така.Значи проблема е,че приятелката ми всеки божи ден почти ми иска пари на заем.Тяхните и дават към 7-8 лв на ден,ако не и повече и тя винаги вика,че не и достигат 40-50 стотинки.....или пък нон стоп ме крънка да и права някви подаръци като блузки и такива.Според Вас това нормално ли е?Не,че нещо,но на мен наще ми дадват по 1лв на ден за даскало и аз си взимам от моите спестявания,а на нея и дават далеч повече.......


НЕ СЪМ СТИПСА просто питам да се информирам какво мислитеНе си я научил както трябва.При мен беше обратното.Повече ми е давала,отколкото взимала.Все пак в нормални граници.

elize
01-11-2006, 01:58
Tova e super tapo.Kak moje vseki den da ti iska pari,pri polojenie 4e znae 4e polu4ava6 7 pati po-malko ot neq.Az kato se zamislq,4e nikoga ne sam iskala pari ot priqtelq mi(osven 1pat,kogato mi trqbvaha spe6no,i mu gi varnah estestveno)i po4ti vinagi se karame kogato pla6ta smetkite v kafetata i tva neinoto povedenie mi se struva napravo amoralno.Sorry,ama si e taka.

Девствен на 19
01-11-2006, 03:52
най-тъпият мотив е...:Мило дай ми 40 стотинки на заем,за да не развалям 5 лв........пФ :roll:

MAFIOZO
01-11-2006, 07:55
da UNIKALNIQ motiv e tva ;)

elize
01-13-2006, 12:51
най-тъпият мотив е...:Мило дай ми 40 стотинки на заем,за да не развалям 5 лв........пФ :roll:Taq me kefi!!!!

Девствен на 19
01-13-2006, 14:06
Както и да е... вече не съм с нея! Не заради парите...има други мотиви.
Доста ми е кофти,но ще трябва да го преодолея

MAFIOZO
01-13-2006, 15:08
gore glavata! vidq se 4e tq ne e za teb! ima i drugi!

Dizi
01-13-2006, 17:06
Прочетох темата и просто нямам думи...хора кво ви става бе ...девствен как може ...не му се свидели как не ...с постовете си показваш,че е точно обратното...буквално за жълти стотинки го прайш политически въпрос....замисляш ли се след време какъв човек ще си...до колкото разбрах на 19 ти не работиш и чакаш вашите да ти дадат левче кат на малките деца ..тея пари не си ги изкарал ти и пак го прайш на въпрос ...не казвам че си длъжен да и ги даваш на нея ама твойто е супер егоистично детински и тесногръдо....егати възмутения че му казала дай ми 40 стотинки малееее..не знам аз явно не съм в ред .мислех че си само ти, но явно повечето от вас са на неговото мнение и се шашнах ...при мен с гаджетата ми никога не го е имало тоя момент ...за пари да се разправяме и да ни е кофти...момиче съм и лично мен понякога ми е кеф да платя аз тва не означава че приятеля ми ме използва или обратното....а и за подаръците се правят не по задължение...кат обича човек инстинктивно като види нещо хубаво си мисли :на милото тва ще му хареса и с удоволствие го купува....връзка в която е трудно да се разговаря и да се считат нещата за общи е безсмислена....

MAFIOZO
01-13-2006, 17:15
qvno ne si pro4ela dostatu4no dobre(kiorav karti ne igrae!!!!)ako BE6E 4ela 6te6e da vidi6 4e na negovoto gadje(biv6o ve4e) i davat po 7-8 leva na den! a na nego 1lev za6toto vse pak jiveem v bulgariq i 1 semeistvo jivee sus sreden doxod do 250-320 leva!!! pone taka so4at statistikite!a tq mu iska 50 stotinki VSEKI DEN a i s neinite 7-8 leva? ebAXTI MOMI4ETO E TVA! izvinqvai no tova ako ne e "smok" da smu4e taka pari neznam koe e...

Night_shadow_f
01-13-2006, 18:43
I az mislq,4e ne si prava,za6toto i na 40 da e toi,tq nqma pravoto da postupva taka.TOva 4e e razglezeno ligavo momi4e,koeto e sviknalo vsi4ko da polu4ava ot drugite e nein problem.Az su6to sum pla6tala smetkite,i sum kupuvala podaruci,no tova ne e su6toto.I otnosno podarucite-ima hora koito te obi4at,no prosto nqmat navika da podarqvat podaruci.Az sum popadala na mnogo takiva muje.Ne sa skrundzi ili ne6to takova,za6toto non stop sme pozavedeniq i nikoga ne mi ostavq ivuzmojnostta da vidq smetkata,kamo li da platq....No svi4ko si ima granici.TOva momi4e e adski dolno.GNus me e ot takiva momi4eta.

MAFIOZO
01-13-2006, 19:03
I az mislq,4e ne si prava,za6toto i na 40 da e toi,tq nqma pravoto da postupva taka.TOva 4e e razglezeno ligavo momi4e,koeto e sviknalo vsi4ko da polu4ava ot drugite e nein problem.Az su6to sum pla6tala smetkite,i sum kupuvala podaruci,no tova ne e su6toto.I otnosno podarucite-ima hora koito te obi4at,no prosto nqmat navika da podarqvat podaruci.Az sum popadala na mnogo takiva muje.Ne sa skrundzi ili ne6to takova,za6toto non stop sme pozavedeniq i nikoga ne mi ostavq ivuzmojnostta da vidq smetkata,kamo li da platq....No svi4ko si ima granici.TOva momi4e e adski dolno.GNus me e ot takiva momi4eta. emi VSI4KITE ste takiva :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ne bazikam se no verno tova e ebati naxalnoto i naglo razglezeno dete!

KRaLiCa_na_OrGaZmA
01-13-2006, 20:21
lele bahti iznudva4kata :? sorry pi4 ma gadjeto ti ne staaaaa ... q ti pochni da i iskash pari4ki kaji 4e sa spreli da ti davat i imash nujda ot malko pari da q vidim togava :twisted:

KRaLiCa_na_OrGaZmA
01-13-2006, 20:21
lele bahti iznudva4kata :? sorry pi4 ma gadjeto ti ne staaaaa ... q ti pochni da i iskash pari4ki kaji 4e sa spreli da ti davat i imash nujda ot malko pari da q vidim togava :twisted:

KRaLiCa_na_OrGaZmA
01-13-2006, 20:22
lele bahti iznudva4kata :? sorry pi4 ma gadjeto ti ne sta'a ... q ti po4ni da i iska6 pari4ki kaji 4e sa spreli da ti davat i ima6 nujda ot malko pari da q vidim togava :twisted:

strawberry
01-14-2006, 08:16
Лелелелел к`ва е тая ве?????????????Ти я по-добре я зарежи таз пача.К`ви са тея момичета за пари с момчетата.Такива са тея на магистралата.Ходете вс там дет сте за пари с момчетата които може би ви обичат...Луди сте така да крънкате горките момчета.А ти приятел й бии на таз фльорца шута щ0т няма смисъл..

Mad`Lady
01-14-2006, 19:16
pi4,neznam taq tvoita priqtelka za ba6ta si li te smqta ama ako prodyljava6 da i dava6 pari taka o6te malko ne stiga 4e 6te stane6 nein ba6ta emi i 6te pukne6 ot glad.Kaji na jenskata da sleze na zemqta.Orata nemat pari za lebec a taq ti iska pari bluzi4ki da i kopuva6!Zemi ta si poprikazvaite...uspex priqtel... :roll: :roll: :roll:

MAFIOZO
01-14-2006, 19:19
offf xora 4etete toi kaza 4e ve4e ne e s neq sledovatelno temata e priklu4ena za tva molq moderatorite LOCK

gboy
01-14-2006, 19:25
emi tq moje taka da si e sviknalo momi4eto , ama ako nqma6 jelanie pokaji i po nqkyv na4in 4e ne moje6 ili 4e prosto ne stava taka

MAFIOZO
01-14-2006, 19:27
Както и да е... вече не съм с нея! Не заради парите...има други мотиви.
Доста ми е кофти,но ще трябва да го преодолея kak iskate da vi go kaja???

XAxaXAax
01-15-2006, 03:08
brat navivai q dokato mojesh da q iz4ukash i q zarqzvai porednata kifla koqto gleda zelenoto poslushai me

expl0de
01-24-2006, 21:36
Прочетох темата и просто нямам думи...хора кво ви става бе ...девствен как може ...не му се свидели как не ...с постовете си показваш,че е точно обратното...буквално за жълти стотинки го прайш политически въпрос....замисляш ли се след време какъв човек ще си...до колкото разбрах на 19 ти не работиш и чакаш вашите да ти дадат левче кат на малките деца ..тея пари не си ги изкарал ти и пак го прайш на въпрос ...не казвам че си длъжен да и ги даваш на нея ама твойто е супер егоистично детински и тесногръдо....егати възмутения че му казала дай ми 40 стотинки малееее..не знам аз явно не съм в ред .мислех че си само ти, но явно повечето от вас са на неговото мнение и се шашнах ...при мен с гаджетата ми никога не го е имало тоя момент ...за пари да се разправяме и да ни е кофти...момиче съм и лично мен понякога ми е кеф да платя аз тва не означава че приятеля ми ме използва или обратното....а и за подаръците се правят не по задължение...кат обича човек инстинктивно като види нещо хубаво си мисли :на милото тва ще му хареса и с удоволствие го купува....връзка в която е трудно да се разговаря и да се считат нещата за общи е безсмислена....Човека може да учи и да няма време да бачка.И аз не бачкам.Що на 19 да трябва да бачка?Нека завърши,пък тогава.

Jus7^m3
01-24-2006, 23:13
pri men sa6to e taka oba4e v po golqma razmernost kadeto i da izlizame az pla6tam vi4ko bilo na disko kra4ma kafe taksita pak az i za da ida na disko trqq nai malko 40 leva posledniq pat kat hodihme na zeleni kamani ostaih 37 za dvamata i za taksi o6te 9 i ve4e mnoo ne hodq s neq kazvam 4e se sabirame samo mom4eta pak si q obi4am i neznam ko da napraq

01-24-2006, 23:25
еми братле вече се е научила...
де да знам опитай се да и кажеш, че
нямаш толкова пари да даваш...и да вкарва
и тя...

malchoto_f
01-25-2006, 07:01
ako pita6 men tq e edna tapa izpolzva4ka. kak 6te ti iska pari!!!???? :twisted: ako ti si gi ikarva6-raboti i taka natatak, aide moje da se prieme, no da ti iska pari pri uslovie 4e na teb va6te ti gi daat. primerno az na moq priqtel sam kazala 4e nqma da mi pla6ta smetkite i taka natatak. tqhnite mu davat pari no az sam kazzala-kogato zapo4ne da si gi izkarva sam i ne e zavisim ot tqhnite moje i da mu pozvolq. to v tozi slu4ei ne toi me 4erpi ili mi dava podarak a tqhnite......

muxaxaxa
01-25-2006, 13:28
M tva koeto prai tvoita priqtelka ... e da ti iska 4ak ei taka.. bez nishto tva e gadno ama se pak kato hoite na kafe naprai se malko na kavaler plati smetkata.. se pak ti si mujut.. nqma da se izlagash kat nqkaf kifladjiq... apak i ot vreme na vreme e hubvbavo da i pravish po nqkoi podarak .. cvetq... momi4etata se kefqt na tiq neshto! Pak i drugo ve4e si na 19 godini hvani se malko poraboti we 4ovek nqma da 4akash ve4no vashte da ti davat pari.. ! AZ sam na 15 -16 godini po4ti i tva lqto rabotih mnogo zdravo. pri4inata ne e 4e nashte ne mi davat pari .. drugo si e kato izlezesh ve4er da iamsh v tebe 40-50 leva i da znaish 4e moi gi praish kvoto iskash . Za Tva zem ise stegni i ne mi hlen4i tuka za nekvi gluposti . Kuf muj sha stane ot tebe we . Na 19 godini 4aka ot tqhnite .Horata na po 19 godi ve4e se zanimavat sas sobstven biznes... ti pf ae nqma da ti davam akal oprai se sam!!! :lol:

`Death`Whore`
01-25-2006, 13:31
Някои хора на 19 години са 12ти клас и ходят на уроци, за да влязат висше. Не всички са зарязали учението на 12, за да работят.

InHell
01-25-2006, 13:33
Хм, явно съм късметлия. 8)
Приятелката ми иска да си купува кола лятото, аз мотор.....вече се разбрахме - аз ще я возя докато е топло, тя зимата :P
Често се караме кой да плати сметката и като не мога да изляза на глава с нея си плащаме своето и готово.

P.S> Спреде да гледате обвивката. Все едно да гледаш опаковката на нещо, но като го опиташ можеш да го хвърлиш на боклука. Избирайте внимателно.

air_soul
01-25-2006, 13:47
не мога да повярвам...
това е ненормално, неморално и неетично...

ще спестя епитетите за приятелката ти.. но не й давай..
mislq 4e tova iz4erpva temata
liubovta ne e da vzemash a da davash i da ne iskash nishto v zamqna

MAFIOZO
01-25-2006, 15:24
ama zabelqzaxte li 4e avtora na temata e SKUSAL S NEQ SKUSALLLLLL za tva NQMA kvo pove4e da pi6em v tazi tema mislq da ima LOCK