PDA

View Full Version : Kogato si hlutnal !



VseznaiKo
01-09-2006, 11:44
P1rvo da zapo4na.Lqtoto hodih s edno momi4e vsi4ko be6e mn qko.No problema e 4e tq jivee v Chicago i be6e do6la samo za lqtoto.6e se vr16a v kraq na tazi godinata zimata.vseki den si pi6em s neq.no v1v momenta super mn se zaribih po bratov4etka i koqto e ot moq klas i mi e mn dobra priqtelka.s16o i te pod1rjat vr1zka.i sega nz ko da praq.otno6eniqta mi s neq sa moje bi po intimni :oops: vseki den s1m s neq.Prosto me pos1vetvaite ne6o plZzZz :?

SeXyTo_f
01-09-2006, 11:55
uuu, kofti situacia...mi pomisli koq haresva6 pove4e...i posle obqsni na drugata! I i predloji edno dobro priqtelstvo...:) tova 6te e cenno za neq
A ako misli6 4e te 2te 6te se skrat se otkaji i ot 2te! 6toto 6te e mnogo kofti :)
uspeh

LP_girl_14
01-10-2006, 13:01
Ако вече не я харесваш,като се върне й кажи,че изпитваш чувства към братовчедка й.Бъди искрен ,вместо да заблуждаваш и себе си и нея.Освен тва е доста трудно да поддържаш една връзка от хиляди километри,особено ако с този човек вече не те свързва любовта :!:

teenkopele
01-10-2006, 17:33
Ако вече не я харесваш,като се върне й кажи,че изпитваш чувства към братовчедка й.Бъди искрен ,вместо да заблуждаваш и себе си и нея.Освен тва е доста трудно да поддържаш една връзка от хиляди километри,особено ако с този човек вече не те свързва любовта :!:

:)

TheMaggie
01-11-2006, 11:33
Tva e kofti...pomisli koq ot dvete haresvash poveche i posle obqsni na drugata.Predloji priqtelstvo...ako tova ne iharesa po-dobre stoi nadalech ot neq,zashtoto shte se postarae da sasipe jivota.
A ako mislish 4e 6te se skrat ne kontaktuvai i sdvete i si pazi jivoteca, zashtoto shte e mnogo gadno ot tvoq strana da gi skarash,vse pak sa bratovchedki. :D

WindWaker
01-11-2006, 11:36
колкото и да е кофти ситуацията, ако другото момиче живее чак в Чикаго....не мисля че може да излезе нещо. с другата тук - по може, ама как ще им обясняваш...тук вече незнам :(