PDA

View Full Version : Muzikata dnes



VseznaiKo
01-09-2006, 14:50
Spored vas kak se e promenila muzikata ot predi(govorq ot 90 nasam)?az pone slu6am rap4e i techno,haus i predi pesnite sa bili dosta po stoinostni a sega vseki gleda da probie.2pac FOREVER

S8K
01-09-2006, 18:28
за кво говорим за музика,Боже...!Та повечето "музика" в наше време е комерс,комерс и само комерс...има ли смисъл да се говори изобщо...има и някой друг изпълнител дето гледа да пропусне комерса ама тва се случва мнооого рядко.... :!: :!: :!:

neMec`
01-09-2006, 22:35
Spored vas kak se e promenila muzikata ot predi(govorq ot 90 nasam)?az pone slu6am rap4e i techno,haus i predi pesnite sa bili dosta po stoinostni a sega vseki gleda da probie.2pac FOREVER

bratle ti hubu slu6a6 rap i si fen na 2pac i az sa6to sam mu fen i go slu6am mnogo ,no pak sq naprimer Big tymers i specialno men na Lil wayne ma kefqt mno pesnite ,shyne 3 6 mafiq taka4e bih kazal 4e rapa vinagi 6te ima hubavi pesni i predi sa se pravili gadni pesni i sega se pravqt i 6te se pravqt no predi sa se pravili stoinosni pesni sega se pravqt i dokato ima negri koito da peqt 6te se pravqt :wink:

dragonika
01-10-2006, 11:38
Muzikata dnes e glupava glavno za roditelite, 6toto sa sviknali da slu6at ne6ta sus stoinostni textove, s melodi4na muzika, koqto ne ti pili mozuka. I v edno otno6enie sa pravi - 100 % 4e taq muzika (komersa) nqma da se slu6a sled 10 godini da kajem, kakto sega vseki znae "Moq strana,moq Bulgariq" primerno. I az kato se zamislq se se6tam za izklu4itelno malko pesni, koito naistina sa stoinostni. No tova ne mi pre4i da kaja, 4e haresvam house, dance i 4alga dori! Muzikata dnes si q biva vupreki, 4e nqma da ostavi ni6to sled kato izleze ot top klasaciite po radiata i saitovete

anonymous464110
01-10-2006, 22:39
muzikata v dne6no vreme smurdi.pone tazi za taka nare4enata masova konsumaciq

`Death`Whore`
01-10-2006, 22:41
Не знам дали знаете, но споменатата преди малко "Моя страна" на Емил Димитров е била тотален хит в цяла Европа и е била въртяна постоянно по радиостанциите в Европа. Без клип, без да е комерсиална.

Jamalska
01-11-2006, 06:52
bratle ti hubu slu6a6 rap i si fen na 2pac i az sa6to sam mu fen i go slu6am mnogo ,no pak sq naprimer Big tymers i specialno men na Lil wayne ma kefqt mno pesnite ,shyne 3 6 mafiq taka4e bih kazal 4e rapa vinagi 6te ima hubavi pesni i predi sa se pravili gadni pesni i sega se pravqt i 6te se pravqt no predi sa se pravili stoinosni pesni sega se pravqt i dokato ima negri koito da peqt 6te se pravqt :wink:
много вярно.Хубава,стойностна,см слена,неомръзваща музика все още се прави и то всъщност не от 1 или 2ма човека...Ама тя мноог рядко е от тези,дето можеш да чуеш по радиото или ТВ

SyLZaTa
01-11-2006, 06:59
shte ti dam primer za stoinostno rap-che
http://vampirefreaks.com/u/tedo_davis
vlizash v toq sait i davash na dolu ... shte vidish 1 klip-4e ... ei taq grupa gi priznavam- moje da sluysham gothic ama tiq prosto sa jivotni ... stilyt im e rap& metyl ... super NEKOMERSIALNI i neizvestni ... posledniqt im album maje prosto ...
ina4e dneshnata "muzika" e kompot ot silikon, plasti4ni operacii, pari i vsi4ko tova pravi KOMERS\.
4uval li si za biesti boys ? (ne pomnq to4no kak se pisheha nqqm si ponqtie ot rap ama znam 4e stava duma za Old School rap)

machoka
01-11-2006, 08:48
за кво говорим за музика,Боже...!Та повечето "музика" в наше време е комерс,комерс и само комерс...има ли смисъл да се говори изобщо...има и някой друг изпълнител дето гледа да пропусне комерса ама тва се случва мнооого рядко.... :!: :!: :!:


Пффф, моля ви, недейте правете такива наивни, детски изказвания.. Комерс била.. слушате прекалено тесен кръг от стилове.

Музика в днешно време, в глобален аспект на това понятие е толкова обширна, че задоволява всеки един вкус на хората по света. Толкова различни жанрове и стилове се навъдиха, като се започне от вече 'ретро' музиката, та се стигне до бича на новото хилядолетие - додекафонията.

А всичко това, дето го гледате по телевизията и слушате по радиото, може да бъде обобщено като 'комерс' -> по смисъла на самата дума = популярно, слушано от много хора.

01-11-2006, 10:40
за кво говорим за музика,Боже...!Та повечето "музика" в наше време е комерс,комерс и само комерс...има ли смисъл да се говори изобщо...има и някой друг изпълнител дето гледа да пропусне комерса ама тва се случва мнооого рядко.... :!: :!: :!:
ЪъЪъъъ...извинявай комерс комерс комерс...би ли ми обяснил/а значението на тази думичка... :?:

GoHardeR
01-11-2006, 10:47
hehe...mi dosta se e promenila muzikata...predi godini niakoi stilove kato rok napr sa bili zabraneni a tancuvaneto na tozi stil muzika se se poredelialo kato neprili4no i t.n.sega vuobshte niama takiva neshta kato zabrani...vupreki 4e spored men 4algata triabva da se zabrani shtoto vodi do uglopiavane...hah ne be ebavam se
v dneshno vreme ima sekfi stilove ...super raznoobrazni kakto kaza machoka za sekfi hora i fkusove...na men oba4e tfa koeto davat po mcm napr ili puskat po radio city mi zvu4i meko kazano ednoobrazno i tupo ama sia seki s fkusa si... :P
P.S. slushaite techno i drum e tfa e hubava muzika :!: :)

WILD__BOY
01-11-2006, 16:16
само ще кажа:
ПАРИТЕ НАДДЕЛЯХА НАД СМИСЪЛА

Absconding
01-12-2006, 13:06
Музиката днес пак си е стойностна, стига да я намериш, защото по-голямата част от комерсиалните хитчета, които всички слушате нон-стоп(искате, неискате) са абсолютна боза.