PDA

View Full Version : kogato misli6 4e si nameril...



sladkoto`f
01-09-2006, 14:52
zdraveite sladuri:)re6ih da vi drasna nqkolko reda s nadejdata da mi pomognete(pone tezi koito imat pove4e opit) za6toto se samoizmu4vam ujasno mnogo:(problema e sledniq: predi 2 godini hodih 1 mesec s edno mom4e koeto e s 2 godini po golqmo ot men-na 18 e no togava bqh trugnala s nego ne za6ttoto bqh vlubena a prosto za da napravq napuk na edno drugo mom4e v koeto bqh ludo vlubena 4 godini! kakto i da e - togava otrqzah sega6niq si priqtel i nqmah absolutno nikakuv interes kum nego daje po edno vreme me drazne6e ujasno mnogo-dopredi 2 meseca-togava se vidqhme na edin kupon i neznam kakvo mi stana vse edno bqh s drug 4ovek ujasno mnogo hlutnah po nego dokato se usetq ne mojeh da qm ni6to ne spqh po cqla no6t v u4ili6te ne mojeh da mislq za ni6to drugo osven za nego i toi po su6tiq na4in neprekusnato mi se obajda6e pra6ta6e mi smsi-kakto toi sam mi kaza posle"be6e mi vlqzla pod kojata" i taka vijdahme se vsqka sedmica poneje jiveem dale4e edin ot drug a toi e dosta zaet:)ta sega po vreme na kolednata vakanciq bqhme non-stop zaedno i za pruv put v jivota si po4ustvah 4e sum sebe si-bez prestruvki bez vsqkakvi pravila vsi4ko be6e neveroqtno NO-ve4noto "NO" - negovata "golqma lubov" kum koqto toi samiq mi prizna 4e vse o6te ima 4ustva i bilo normalno za6toto sa hodeli dosta dulgo vreme i se 4uvaha postoqnno daje pred men i vseki put v koito toi govore6e s neq vse edno nqkoi iztrugva6e surceto mi i go ma4ka6e vse edno nqkoi stupkva6e men samata-i taka sled neznam koe podred molene pove4e da ne govori s neq pred men toi nai nakraq prestana oba4e az neprekusnato se razkusvam kato znam 4e toi se e vijdal s neq i si govorqt postoqnno-a toi ne moje da povqrva 4e az go obi4am naistina i otvreme navreme misli 4e ne sme edin za drug moje bi no sled tova vsi4ko si idva na mqstoto! v slu4aq ujasno se izmu4vam ot tova 4e sega toi e dale4e i sigurno se e vijdal s biv6ata si priqtelka a ne moga da razbera 6te bude li s men naistina ili ne za6toto ponqkoga se durji stranno a surce ne mi dava da priklu4a s nego-moje bi togava toi 6te se useti oba4e za pruv put otolkova mnogo vreme sum naistina 6tastliva-ne iskam da go pusna da si otide ot men a i neznam dali toi iska:(kakvo da napravq za da subudq 4ustvata mu?za6toto toi mi e kazval 4e ima 4ustva kum men-prosto ponqkoga zabravq da gi pokazva..ujasno sum oburkana i mnogo me boli naistina. :( izvinqvam se predvaritelno ako sum vi oteg4ila no imah nujda da spodelq :)blagodarq vi

*Poli*
01-09-2006, 15:13
Kaji mu 4e te naranyava koga-to govori za neya(vapreki 4e moje bi ve4e si mu kazvala za tova??) i 4e tryabva ne6to da napravi, 6toto 1 vrazka e bezperspektivna, kogato 1 ot vas se izmj4va ot revnost...... Kaji mu 4e ako naistina darji na tebe ne6to da napravi po-vaprosa, vse pak e s tebe, a ne s neya sega.
Vtoriyat variant e da pogovori6 s nego ne kato s gaje, a kato s priyatel. Shte ti e trudno, sigurno, no pak spored mene 6te e po-iskren togava. Kaji mu 4e vijda6, kak toi strada za/po(nz) neya i 4e ti e ma4no da go gleda6 taka..... Kaji 4e go razbira6 i 4e osaznava6, 4e po-dobre da se razdelite i toi sam da preceni dali naistina tya e za nego, a ne da izmj4va, kakto pravi v momenta, dvamata vi (osobenno tebe, mili4ko).
I ne se ot4aivai:) Uspeh

Dlord
01-09-2006, 17:56
Ami... kogato se stigne do nqkakva podobna sityaciq po-dobre za teb 6te e prosto da priklu4i6 tazi vruzka... nqma smisul , rano ili kusno 6te stava i po zle i po zle... nakraq ti 6te si strada6 tolkova mnogo 4e tova 6te promeni vsi4ko... vklu4itelno i haraktera do osnovi.

{P}evanescence{P}
01-09-2006, 18:03
i az sam v po4ti syshtoto polojenie i za tva nemoga ti dam savet shtoto i az nz kak da sa opravq :{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{