PDA

View Full Version : kak da me otvori



Sladurkaa
01-09-2006, 15:44
kak e nay-dobre edno momche
da otvori edno momiche..obqsnete mi po-podrobno
kak stava..pyrvo byrka s prysti li?kolko prysta..
molq vi obqsnete mi vsi4ko podrobno..! :D

01-09-2006, 16:03
ela i 6te ti pokaja :D:D: ne ebavam se nqma mn da ti obqsnqvam 4e jena mi 6e vidi toq poust i aide nema ebane s neq 1 sedmica!!!! mi da preporu4itelno da e s prusti

Tedka-Medka
01-09-2006, 16:33
ахахаха :)
да и аз съм чувала,че е по-добре с пръсти
ама не моа ти обясня подробно..
нека другите дет имат опит ти обяснят :?

Sladurkaa
01-09-2006, 17:08
ama aide de kazvajte..
nikoj ne mi pomaga pisaha tuka 2-ma choveka
i te ne mi kazaha absolutno nishto...
davaite kajete mi speshno mi e :cry:

angelski_o4i
01-09-2006, 18:23
macka,vij sa....to nqma recepta ili zadaljitelen na4in,no......
mislq 4e e dobre:
1)s edno pras4e malko,posle s 2 i nakraq s 3 ako moje estestveno i ne te boli mnogo
i 4ak togava 2) ve4e s penis...i taka
no mila edin savet...pomoli go ako te boli dosta da iz4aka malko....za nikade ne barzate vse pak,to tva nqma kak da izbqga:}
aide i KASMET!

SweetBunny
01-09-2006, 18:28
Kak s prusti :shock: :shock: :shock:
Naistina moje taka da boli po-malko, no tova za men e adski glupavo :roll:

01-09-2006, 18:39
Kak s prusti :shock: :shock: :shock:
Naistina moje taka da boli po-malko, no tova za men e adski glupavo :roll:


ti naprao s huq li be momiche..
taz malkata ti dupka..
omg... :shock:

California
01-09-2006, 18:40
ми с пишка!
пък тва с пръстите няма да помогне за разширяването...може би просто ще се възбудиш...
колкото и пръсти да навре пак ще те боли...е освен ако преди тва не си натъпче цялата ръка :roll: :lol: :lol:

Ekita
01-09-2006, 18:44
Kak s prusti :shock: :shock: :shock:
Naistina moje taka da boli po-malko, no tova za men e adski glupavo :roll:
Слънце,не знам как реши,че е адски глупаво?!Направо ме уби с това мнение...Аз обожавам приятелят ми да ми бърка с пръстче,две,повече...просто не можеш да си представиш какви усещания предизвиква,ако знае точно къде и как да пипне...
Естествено,че е по=добре първо да те погали,да проникне с пръстче,да ти направи малко френска също няма да е излишно,защото щом си девствена ще имаш нужда от овлажняване.Не ми се вярва от всичкото притеснение да се овлажниш достатъчно сама,а ако се опита да проникне,а ти не си подготвена,ще те заболи и ще се свиеш и нищо няма да стане.
Така че карайте я полека.И да иска,няма да успее да влезе в теб веднага.

SweetBunny
01-09-2006, 18:49
Ami da Ekita, donqkude si prava,
hubavo e predi sexa da ima frenska lubov,
ama az li4no ne moga da si predstavq purviqt mi put "da e bil s negovite prusti"...prosto ideqta naistina ne mi dopada, kato 6e me otvarq, da pronikne s 4lena si, znam, 4e si e DOSTA ama DOSTA trudno, no...s prusti... :roll: :? :?

Ekita
01-09-2006, 18:58
Ami da Ekita, donqkude si prava,
hubavo e predi sexa da ima frenska lubov,
ama az li4no ne moga da si predstavq purviqt mi put "da e bil s negovite prusti"...prosto ideqta naistina ne mi dopada, kato 6e me otvarq, da pronikne s 4lena si, znam, 4e si e DOSTA ama DOSTA trudno, no...s prusti... :roll: :? :?
Никой не казва,че ще спрете до там...Пръстите са само подготовка,а и само с пръстче той няма да успее да ти скъса ципичката,защото тя си има отворче и е еластична,така че няма да се притесняваш,първия ти път определено ще е с нещо по-голямо:))
California,ще я разшири малко и ти каза по-важното-ще се възбуди,което в ситуация като първия път е изключително важно!!
Абе вие ме изумявате...Мен приятеля ми още не ми налите веднага с пишка,дето го правим редовно от година почти,а вие девственица се опитвате да вкарате набързо под ножа:))Настрана хумора,сериозно си мисля,че ако той веднага й се нахвърли,няма да се получат нещата...

Sladurkaa
01-09-2006, 19:05
ekita mersi mnogo zlatna si

Ekita
01-09-2006, 19:15
Нямаш проблеми.Надявам се всичко да мине по мед и масло :)

rowzz
01-09-2006, 20:24
Ami da Ekita, donqkude si prava,
hubavo e predi sexa da ima frenska lubov,
ama az li4no ne moga da si predstavq purviqt mi put "da e bil s negovite prusti"...prosto ideqta naistina ne mi dopada, kato 6e me otvarq, da pronikne s 4lena si, znam, 4e si e DOSTA ama DOSTA trudno, no...s prusti... :roll: :? :?
Никой не казва,че ще спрете до там...Пръстите са само подготовка,а и само с пръстче той няма да успее да ти скъса ципичката,защото тя си има отворче и е еластична,така че няма да се притесняваш,първия ти път определено ще е с нещо по-голямо:))
California,ще я разшири малко и ти каза по-важното-ще се възбуди,което в ситуация като първия път е изключително важно!!
Абе вие ме изумявате...Мен приятеля ми още не ми налите веднага с пишка,дето го правим редовно от година почти,а вие девственица се опитвате да вкарате набързо под ножа:))Настрана хумора,сериозно си мисля,че ако той веднага й се нахвърли,няма да се получат нещата...
евала на тебе :)..

`Death`Whore`
01-09-2006, 20:27
az li4no ne moga da si predstavq purviqt mi put "da e bil s negovite prusti"

Явно за теб първият ти път е с нещото, което влезе във вагината ти. А ако в направо с пениса, значи първият ти път е бил с пенис, а не с мъж?

rowzz
01-09-2006, 20:28
az li4no ne moga da si predstavq purviqt mi put "da e bil s negovite prusti"

Явно за теб първият ти път е с нещото, което влезе във вагината ти. А ако в направо с пениса, значи първият ти път е бил с пенис, а не с мъж?
дет_хур.. късаш нерви мацка.. :)

California
01-09-2006, 22:05
ами..ох...исках да кажа само,че само с пръсти няма да я отвори... :roll:

01-10-2006, 11:13
Я кажете, ако и двамата са девствени как трябва да се постъпи :lol:

madi
01-10-2006, 12:03
kak e nay-dobre edno momche
da otvori edno momiche..obqsnete mi po-podrobno
kak stava..pyrvo byrka s prysti li?kolko prysta..
molq vi obqsnete mi vsi4ko podrobno..! :D


s patka obiknovenno stava!e ako ti "stava"de...... :) :) :) :)

01-10-2006, 14:08
Kak s prusti :shock: :shock: :shock:
Naistina moje taka da boli po-malko, no tova za men e adski glupavo :roll:
Слънце,не знам как реши,че е адски глупаво?!Направо ме уби с това мнение...Аз обожавам приятелят ми да ми бърка с пръстче,две,повече...просто не можеш да си представиш какви усещания предизвиква,ако знае точно къде и как да пипне...
Естествено,че е по=добре първо да те погали,да проникне с пръстче,да ти направи малко френска също няма да е излишно,защото щом си девствена ще имаш нужда от овлажняване.Не ми се вярва от всичкото притеснение да се овлажниш достатъчно сама,а ако се опита да проникне,а ти не си подготвена,ще те заболи и ще се свиеш и нищо няма да стане.
Така че карайте я полека.И да иска,няма да успее да влезе в теб веднага.

G SPOT IS OWNING ^^ :twisted: :lol: :wink: :idea:

KRaLiCa_na_OrGaZmA
01-11-2006, 13:51
mi ne znam to kakto i da te otvori se shte boli predpolagam :roll:

Klizmata
01-11-2006, 20:32
Mi zna4i fa6ta6 si kura nadurvq6 go vuzbujda6 ku4kata na max sled tova i go nabiva6 izvednuj i q razpe4atva6 po su6tiq na4in sa razpe4atili i maika ti i po su6tiq na4in razpe4atvat momi4etata poprincip.A na drugite 6te kaja kakvi prusti be vie hyiove nemate li s prusti 6te si burkate samo v guza i e mnogo po dobre da si spala s penisa mi otkolkoto sus sredniq mi prust da kaja na tezi koito bqha pisali.

KRaLiCa_na_OrGaZmA
01-12-2006, 13:37
Mi zna4i fa6ta6 si "мъжкия полов орган" nadurvq6 go vuzbujda6 ku4kata na max sled tova i go nabiva6 izvednuj i q razpe4atva6 po su6tiq na4in sa razpe4atili i maika ti i po su6tiq na4in razpe4atvat momi4etata poprincip.A na drugite 6te kaja kakvi prusti be vie hyiove nemate li s prusti 6te si burkate samo v guza i e mnogo po dobre da si spala s penisa mi otkolkoto sus sredniq mi prust da kaja na tezi koito bqha pisali.

lele klizma u tebe gram romanti4nost nqma :?

01-12-2006, 13:41
басирам се че и други неща му липсват ;) щом има такъв език :lol:

Oyama
01-12-2006, 13:54
Mi zna4i fa6ta6 si "мъжкия полов орган" nadurvq6 go vuzbujda6 ku4kata na max sled tova i go nabiva6 izvednuj i q razpe4atva6 po su6tiq na4in sa razpe4atili i maika ti i po su6tiq na4in razpe4atvat momi4etata poprincip.A na drugite 6te kaja kakvi prusti be vie hyiove nemate li s prusti 6te si burkate samo v guza i e mnogo po dobre da si spala s penisa mi otkolkoto sus sredniq mi prust da kaja na tezi koito bqha pisali.
Ти като не си бил с девствена не се обаждай. Ти с тоя твой хуй надървен няма да можеш да минеш първия милиметър путка :lol: .

01-12-2006, 15:18
Лелеле мале.То К.р и на момиче което прави секс от 5 години е трудно да го вкараш ако не си си поиграл преди това и не си я възбудил а на девствено момиче е невъзможно освен ако не ти е голям колкото пръста.

Та на въпроса с пръсти по-вероятно е да са два пръста
и без болка едва ли ,че се мине.За това трябва да бъде много възбудено момичето има си хормони ала бала притъпяват болката.

Night_shadow_f
01-12-2006, 20:49
Kak puk nqma da q otvori s prusti?ne pomnq koe momi4e go kaza tova,no opredelno 6te q otvori s prusti:) ne mojelo......q da i vkara 3 prusti do krai,da vidim dali nqma da q otvori......molq vi,budete realisti:)a napravi s pesni,nai-mnogo da ozvu4i bloka.....to na momi4eta s godini polov jivot,gi boil kato im go vkarat ako ne sa vuzbudeni,ili toi e s golqm,puk kamo li na devstvena...

Oyama
01-13-2006, 01:11
Жената е консерва,която един мъж отваря и после всички бъркат в нея и ядат!

Гоcт
01-13-2006, 02:01
Жената е консерва,която един мъж отваря и после всички бъркат в нея и ядат!
И с времето се вмирисва и се разваля!

SouL90
01-13-2006, 06:20
Жената е консерва,която един мъж отваря и после всички бъркат в нея и ядат!
tochno taka :D :D

MURKAM{P}
01-13-2006, 20:45
mislq 4e e mnogo vajno momi4eto da se vuzbudi bilo to s prusti ili s usni!neznam kak nqkoq 4ast ot mujete moje da sa tolkova brutalni :? BOLI BE HORA :o kofti e !No ako nameri6 podhodq6tniq partnior moje i da ne te boli...Nai-vajnoto e da se otpusne6USPEH NA VSI4KI! :)

01-13-2006, 21:43
A ako momicheto e devstveno, kogato pravi za purvi put sex, momcheto razbira li, che e devstvena?

California
01-14-2006, 00:14
A ako momicheto e devstveno, kogato pravi za purvi put sex, momcheto razbira li, che e devstvena?
предполагам, че би трябвало...

KRaLiCa_na_OrGaZmA
01-14-2006, 08:07
A ako momicheto e devstveno, kogato pravi za purvi put sex, momcheto razbira li, che e devstvena?
4e ti da ne da go pravish s nqkoi ot ulicata bre ? nali poprincip trqbva da si pogovorite predi pyrviq pyt da spodelqte ...

{P}evanescence{P}
01-14-2006, 17:58
Kak s prusti :shock: :shock: :shock:
Naistina moje taka da boli po-malko, no tova za men e adski glupavo :roll:
i az sam na tva mnenie nali pyrviq pyt trqbva da e s mom4eto kakto si mu e reda ne s negovite prysti

[6estaka
01-14-2006, 19:29
Sys sigurnost, momi4eta... vine na milsite za mom4etata!!! vsi4ko si idva ot samosebe si. Prystite , estestveno - tova e nai-dobroto za otnemane na devstvenost i za dostavqne na svryh-udovolstvie na jenata... kakto e kazal poeta " tretata vrata v dqsno" G-side is the best ! I az imah podoben problem s edna macka i eto kvo stana-
... Muzika(RELAXaA) celuvki, otpuskane, 1 prust4e, 2 pryst4eta, 3 prust4eta, syshtevremenno s bolkata dostavqh i udovolstvie.. , posle kryv , prezervatiFf,
oh-ah !!! Nakraq vsi4ko zavyrshi v banqta... i MOMI4ETA - nezabravqite , kato nqkoi e bil tolko dobar da vi pomogne za otnemaneto na devstvenostta ( v toq proces muja ne polu4ava i kapka udovolstvie , a samo kyrvavi petna po teniskata) badeti i vie dobri s nego- edna svirka za otplata , nqma da sedi mom4eta nadyrveno 2 4asa i posle da go "izduha" :) tova e ot men !

Oyama
01-14-2006, 23:19
A ako momicheto e devstveno, kogato pravi za purvi put sex, momcheto razbira li, che e devstvena?
Ебати пияния трябва да е за да не разбере :lol: . И тва ли е последната мода са сакън да не разбере че си му първата - наври си един дезодорант у шунката и тва е.
ПС Еедно време девствеността беше изключителна ценност. Още помня как сички малолетни плейбойчета сърцерабивачи се събирахме всеки петък вечер в клубъ, и се фукахме кой има най голяма бройка събрани ципи :lol: естествено аз винаги пичелих :oops: .

01-14-2006, 23:35
abe kakvo se mu4ite v q hva6tai drelkata i da se svur6va :twisted:

ahl
01-15-2006, 00:57
raztvori si p****ta i sq s 2 prusta natisni ne mnoo silno da ne si naprai6 ne6to izka4akai 5 min ti se nati4e kruvta i tva odi se vrutka6 :lol: :wink:

angelski_o4i
01-15-2006, 15:38
pak ne ste me razbrali! :(
imah predvid 4e malko predi da si vkara penisa v mackata e hubavo parvo malko dad q poraz6iri,do kolkoto tva e vazmojno s prasti!parvo tva q predlazpolaga o6te,a i vtoro taka tq 6te svikne s use6taneto za ne6to v sebesi(povqrvaite mi za edno devstveno momi4e moje dae dosta stranno i neobi4aino tva use6tane-osven ako predi tva ne e nosila tamponi de)vsa6tnost nz dali 4uvstvotoe podobno za6toto predi parviq si pat ne sam nosila tamponi:}
tva imah v predvid a ne 4e parviq pat s prasti pak sledva6tiq s penis.v smisal iskah da kaja 4e tva vsi4koto stava parviq pat,prosto malko predi penisa-prastote!

01-15-2006, 16:13
Първо с показалеца а после бавно и леко с средния.
:D

01-16-2006, 15:03
Ako o6te si devstvena
nai dobre idi pri nqkoi mnoo opiten ili pri nqkoi devstven 4e da ne ta ebe 4e si shvanata.Nameri batkoto PLAYBOY v kvartala i OK pyk probvai i sama v banqta s nqkoi dezodorant i prysti i kvo iska6
Nli ima6e tema za nqkav izrod deto si byrkal v gyza kat pere 4ekii smqtaai pitai go nego kak sa e otpu6il ili poniq deto izpompil sestrasi ebahti izvratenqcite ama moje da ti pomognat

`Death`Whore`
01-16-2006, 15:24
pak ne ste me razbrali! :(
imah predvid 4e malko predi da si vkara penisa v mackata e hubavo parvo malko dad q poraz6iri,do kolkoto tva e vazmojno s prasti!parvo tva q predlazpolaga o6te,a i vtoro taka tq 6te svikne s use6taneto za ne6to v sebesi(povqrvaite mi za edno devstveno momi4e moje dae dosta stranno i neobi4aino tva use6tane-osven ako predi tva ne e nosila tamponi de)vsa6tnost nz dali 4uvstvotoe podobno za6toto predi parviq si pat ne sam nosila tamponi:}
tva imah v predvid a ne 4e parviq pat s prasti pak sledva6tiq s penis.v smisal iskah da kaja 4e tva vsi4koto stava parviq pat,prosto malko predi penisa-prastote!
Тампонът не се усеща.