PDA

View Full Version : Да полудееш за 60 секунди в BG!!!!!



01-09-2006, 17:05
Чувствате ли се нервни напоследък? Усещате ли тревожност, паника, яд, безсилие и въобще най-общо казано – тотален сдух? И то без някаква обективна причина, без нещо да ви е предизвикало много силно?

Изключваме разбира се, всекидневните тъпотии, като висене по спирки, тъпчене в гадни автобуси или съответно маршрутки, и разни други “дребни” неща.

Е, добре дошли в клуба, и ние сме тук, както се казва. Нервите ми напоследък са опънати до самия им край, толкова много, че почти мога да чуя как неврончетата викат и пищят за помощ. Всичко започва още сутринта, със събуждането, което е по-рано от предвиденото, защото съседът отгоре е влязъл да се къпе в 6, а тръбите в банята му скърцат от 15 години. Така неговият сутрешен душ се превръща в китайско мъчение за мен и душата ми.

След като съм добре събуден от канализацията, ща не ща ставам, и веднага ме посреща врякащата ми котка, която настоява да й обърна внимание и по-особено на паничката й, която много добре знам, че е празна, защото чудовището е изплюскало всичко през нощта.

Въобще вие знаете ли, че да се изхранва котка излиза горе долу колкото брутния вътрешен продукт на страната плюс иракския дълг към България??

Хвърлям къчове, за да се отърся от висящото по краката ми животно, но се сдобивам с хубави драскотини, а невроните извиват в алт. Опитвайки се да изгладя нещо, се изгарям на ютията, кафето извира и цвърчи звучно по котлона и ми се обажда операторката от БТК, за да ме уведоми за неплатена сметка. Учудващо е, че още имам налични неврони.

Процесът на придвижване към работа също е изпитание, защото се налага чакане на маршрутка, която пропуска нашия квартал в пиковите часове поради задръствания по останалите места. Така аз се озовавам чакащ и тревожeн,следващата маршрутка е натъпкана като консерва с риба, а шофьорът очевидно бърза за гробищата, защото кара със сто в насрещното, където има и трамваи. След получените фрактури на китки и рамена слизам в полутечно състояние и се отправям за кафе в намираща се до офиса ми сладкарница.

Кафето е гадно, рядко и ме нервира още повече, до степен че ми иде да го изсипя в покритата с лак коса на продавачката. Банкоматът ме уведомява, че “устройството не работи, моля да ни извините”, а следващият е на три преки. Задоволявам се само с рядкото кафе и една ябълка,която успях да изпусна в хубава, сочна локва. Ябълката впоследствие се оказва кисела и гнила и изхвърча с точен, премерен удар в кофата.

Получавам sms, че ще ми спрат и мобилния телефон, ако не го платя, което внася допълнително разнообразие в скучния живот, но пък вече не ме и интересува. Да го спрат, ако искат, и без това не държа да чувам когото и да било, ще изоставя всичко и ще отида да паса овце в Нова Зеландия. Всъщност не мога да ида, щото ми изтича международният паспорт, а няма кога да ида да подам молба за нов, имайки предвид опашките в общините. А и овцете ще избягат от мен.

Всичко е прекрасно, а по мейла получавам оферта за удължаване на пениса, предложение за часовници Ролекс и Windows XP на преференциални цени. Мерси, подобно, взимам всичко.

Денят едва е преполовил, а вече съм бясeн на целия свят. На всичкото отгоре ми се появява отдавна забравена и прибрана в килера алергия, причината за която лекарите не знаят. Пролетта хем ме радва, хем ме нервира, с всичките тези физиономии, които бродят по улиците, а и те не изглеждат очаровани от моето присъствие.

Започвам да разбирам как откачат хората, дето съм гледала по филмите – живеят си, правят разни неща и изведнъж – хоп, и застрелват съседката /в моя случай може да е съседът с канализационните проблеми или пък една комшийка, която чисти с прахосмукачка по два пъти на ден – сутрин и вечер/.

Споделяйки проблема с приятели и колеги, се оказва, че и те са на същия хал, което донякъде успокоява нервния ми дух. Бях започнала да си мисля, че трябва да се трудоустроя и да постъпя в съответно лечебно заведение, където ще боядисвам пейки в неангажиращ зелен цвят.

Истината е, че сезонът очевидно вади на бял свят повечето проблеми, ядове и безпокойства на човешките същества и се оказва съвършено нормално да ти се иска да изгризеш килима от нерви. Така че, ако чувствате умора, нервност, тревожност или най-общо казано – опустошаващ яд, не си го изкарвайте на близките, тъй като най-вероятно и те са в същото положение.

Просто споделете с някого или си купете хапче-веселушко, което ще тушира мрачното настроение и ще ви стане едно такова... леко на душата.

За по-тежките случаи – изкарайте си го на записания глас на операторката на БТК. Каквото и да й кажете – няма да го чуе. Знам от опит :)

Eleonora
01-09-2006, 17:23
E,az iskam da sum parvata 4lenka v kluba...vseki den niakoi ili ne6to me nervira,kakvoto i da e to,kre6ta bez pri4ina,i sega sum re6ila nikoi i ni6to da ne me interesuva,na seki da teglia po edna maina i seki da se opravia kak nameri.Pisna mi da me tap4at,da se molia,da pla4a.KRAI :!: :D :D :D

P.S.SUPER tema

01-09-2006, 17:32
E,az iskam da sum parvata 4lenka v kluba...vseki den niakoi ili ne6to me nervira,kakvoto i da e to,kre6ta bez pri4ina,i sega sum re6ila nikoi i ni6to da ne me interesuva,na seki da teglia po edna maina i seki da se opravia kak nameri.Pisna mi da me tap4at,da se molia,da pla4a.KRAI :!: :D :D :D

P.S.SUPER tema

S4ITAI SE ZA 4LEN...S 4LENSKA NEOKARTA N1 :wink:

Eleonora
01-09-2006, 17:38
E,az iskam da sum parvata 4lenka v kluba...vseki den niakoi ili ne6to me nervira,kakvoto i da e to,kre6ta bez pri4ina,i sega sum re6ila nikoi i ni6to da ne me interesuva,na seki da teglia po edna maina i seki da se opravia kak nameri.Pisna mi da me tap4at,da se molia,da pla4a.KRAI :!: :D :D :D

P.S.SUPER tema

S4ITAI SE ZA 4LEN...S 4LENSKA NEOKARTA N1 :wink:YES :D

PLAMENKO
01-09-2006, 17:47
Чувствате ли се нервни напоследък? Усещате ли тревожност, паника, яд, безсилие и въобще най-общо казано – тотален сдух? И то без някаква обективна причина, без нещо да ви е предизвикало много силно?


Абсолютно! Самоче има причина .. тоест моля се да няма!!!утре ще разбера!!!

one_touch
01-09-2006, 17:50
ne moga da povqrvam 4e go pro4etoh vsi4koto.mn interesno ako naistina vs t'va ti se slu4va...boje az mislih 4e az imam mn problemi.qko e braoo obodri me malko

Vira Sladkata
01-09-2006, 17:51
NEO e klasa :P

hamilcar
01-09-2006, 17:53
Аз съм много спокоен човек ...

NaSkO_
01-09-2006, 17:55
Az za sega nqma da vlizam v kluba :D
Ina4e temata e mn dobra...

CrazY^^MousE^^F
01-09-2006, 20:10
Еееее вий пък всички се извъдихте някви нещастни, супер прецакани и кофти същества...Ае хора, що не гледате от положителната страна на нещата?Пробвайте и няа да съжалявате :wink: 8)

LunaTriCk
01-09-2006, 20:15
туй откъде го взе ?
интересно е...

IdontGiveaFuck
01-09-2006, 20:17
Чувствате ли се нервни напоследък?

Меко казано :roll:
Толкова ми е втръснало от "дребните неща",че съм станала доста избухлива :D



Изключваме разбира се, всекидневните тъпотии, като висене по спирки, тъпчене в гадни автобуси или съответно маршрутки..

Eleonora
01-10-2006, 12:57
taka da kaja dnes za denia si :evil: :!:
Ot v4era ve4erta mi vurvi na kara6tina,skarah se s uj gadjeto,i toi ne6tastnik me nare4e licemerka.Sutrinta sum 4akala edin 4as edna priatelka,posle 3-ka po lubimia mi predmet"Literatrura",moi sau4enik se ebava6e acki mnogo s g-jata ni po himia,moi sau4enik mi drapna ka4ulkata,ta 6te6e da me udu6i,na vra6tane slizam ot tramvaia v dvijenie,posle na pazara s ba6ta mi kato biah,edna luda iska6e da me udari s nekva tenjera po glavata,i dobre 4e KLEKNAH!Samo ot sutrinta sum 4ula nai-malko 234 puti 4e sum luda,4e tieabva da me priberat,4e sum za prihiatriata...posle me iadosa edna tapa4ka,edna puk ne me razbra i bi6oto gadje SI$KO otnese za denia :!: :evil: :evil: 6iban den

01-10-2006, 13:02
туй откъде го взе ?
интересно е...

XE XEXEEEE....SKAPA AMI OTGOVORA TI E V TOVA,KOETO SAMATA TI SI NAPISALA...Някои живеят по правилата. Други ги пишат............... :lol:

LunaTriCk
01-10-2006, 17:25
XE XEXEEEE....SKAPA AMI OTGOVORA TI E V TOVA,KOETO SAMATA TI SI NAPISALA...Някои живеят по правилата. Други ги пишат............... :lol:

Ех, поне сам вярваш ли си ?

П.П. а и не съм момиче на всичкото отгоре...

Oyama
02-04-2006, 10:19
Невротици :lol: , аз се нервирам че ме сърби десното мадо вместо левото а като вас за глупости. 8)

>@>>>@<
02-04-2006, 13:14
А ти за пореден път доказваш, че в постове, където няма copy&paste на чужд материал, не казваш нищо съществено и смислено. Или се аргументираш за това, че си прав, убеждавайки ме, че съм сгрешила или за пореден път потвърждаваш думите ми както с последното си изказване...

nwa
02-04-2006, 16:10
da ste 4uvali za masturbaciq?
ili pone sportuvaite ot vreme na vreme 4e 4ovek kato se poizpoti dosta mu olekva