PDA

View Full Version : kak da se spravq sus vsi4kite problemi s liceto i kosata si?



sladkoto`f
01-09-2006, 16:22
zdraveite sladurkovci:)ne6to se entusiazirah da opravq liceto i kosata si i iskam malko suveti ot vas:)kato za na4alo za liceto mi: ot ima nqma 8 meseca nasam izpolzvam fondioten i ne6to mi stana kato mania-ne izlizam daje i do magazina pod nas bez fon dio ten i vupreki 4e zaduljitelno pod nego slagam hidratira6t za6titen krem vse pak liceto mi e stanalo nqkfo gadno:(ako pitate za6to polzvam fon dio ten-ami 1vo:za6toto liceto mi e mn bqlo ili az taka si vnu6avam nz ama ne mi haresva-i s fondiotena pone pridobiva nqkuv est.cvqt i vtoro zaradi pupkite koito prikriva i zaradi senkite pod o4ite:(i vupreki 4e s pribiraneto vku6ti vednaga si po4istvam liceto to e stanalo ko6mar:(ta imam 3 vuprosa:kak da se spravq s tvurde bqloto mi lice za da pridobie estestven hubav cvqt?misleh za solarium po edno vreme no ne sum sigurna 4e 6te ima efekt za6toto lqtoto poprincip na tqloto hva6tam mn hubav ten oba4e liceto mi ne hva6ta nikakuv-samo se za4ervqva ot slunceto i tva e:(posle drugo za koeto 4uh e nqkakuv krem na vichy vijah podoben i v kataloga na avon koito pridaval cvqt na liceto-ima li efekt vuob6te ot tezi kremove? sledva6tiq problem-senkite pod o4ite-probvah nqkvi korektori i kremove za senki pod o4ite na orifleim no efekta ne be6e koi znae kakuv i poslednoto-prokletite pupki-lo6oto e 4e az kato vidq pupka i ne se sdurjam i q iztiskvam i sled tova zapo4vam da q tretiram s acne active out i si4kite drugi ne6ta za akne koito maika mi nosi vku6ti poneje tq e kojen doktor i gore dolu se spravqm!prosto iskam liceto mi da e estestveno krasivo bez toq fon dio ten za6toto e dosta umoritelno non stop da si slaga6 na liceto ta sled nqkoi i drug den mislq da ida na kozmetik da mi po4isti liceto no sled tova kakvo?:( drugiqt su6testven problem e kosata mi-otnovo ot okolo godina q izpravqm pri vsqko miene -purvo q izpravqh sus presa oba4e osuznah 4e ot neq kosata mi stana kato slama i prestanah i si kupih krugla 4etka s estetsven kosum oba4e q izpravqm sus neprofesionalen se6oar i tova dosta gori kosata mi qvno:(vrunkah maika mi da mi vzeme profesionalen ama neznam kolko po malko 6te q gori i susipva..i taka predi okolo 2 meseca sprqh da si q izpravqm i zapo4nah nqkvi maski gluposti balsami,balsami bez otmivane-sega si vzeh i na loreal anti-casse i sum mn dovolna oba4e kosata mi vse o6te e dosta razhvrurlqna ako moga taka da se izrazq o6te po lo6oto e 4e mi e dulga kosata i dosta trudno se poddurja-ako q podstrigvam na vseki 3 meseca i se maja s hininova voda kakto dosega dali 6te poraste i 6te se vuzstanovi s vremeto?i pak ostava problema kak da si q izpravqm taka 4e da ne q gorq;(sujalqvam moje bi dosta sum vi oteg4ila no ot dosta vreme se kanq da vi pi6a i se subraha dosta vupros4eta :oops: 8) blagodarq predvaritelno na tezi koito sa si napravili truda da pro4etat vsi4ko i da dadat nqkoe i drugo polezno suvet4e :lol: celuvki ot men

CrazY^^MousE^^F
01-09-2006, 18:01
Dokato 4etoh temata ti i az se setih sa tezi kremove, koito imat lek matira6t efekt i naistina sa hubavi.Pridavat estestven cvqt na liceto ti i sa mnogo po-hubavi ot fon dio tena.A polzvam acne out i sym mnogo dovolna...samo ne stiskai pyp4icite, za6toto stava mnoo gadno, a i moje da ti ostanat malki belez4eta.Sy6to taKa ima i antibakterialni kremove, koito sa pak s nqkakyv telesen cvqt-tqh moje6 da nameri6 v aptekite.Az te syvetvam da go mahne6 toq fon dio ten ot liceto si, za6toto toi samo ti zapu6va porite i polojenieto stava o6te po-lo6o.Uspeh :wink:

Roxy
01-09-2006, 18:03
фондьотена прикрива петна а не пъпки.ползвай пудра...някакъв по-тъмен нюанс,няма смисъл солариум.за пъпки иди на козметик да ти ги оправи вместо да ги стискаш сама...
косата:трябва да я подстрижен много за да остраниш всички нацъфтели краища и на 2 месеца да посещаваш фризьор.ако ти е гъста е добре да я изтъниш-тва не означава че ше имаш 3 косъма на главата ами ще ти е по-подредена.1 път в седмицата маска за коса иначе балсам и шампоан е достатъчно.щом си решила да я изправяш няма как да не я гориш.или преса с керамични пластини или сешоар.и недей да си мислиш че професионалниа сешоар не гори косата..1 път в седмицата я оставай да си почине без сешоар и преса без пяна и лак.аз също си изправям косата и да ти кажа пресата е много по добре щото косата става гладка и мека а със сешоара по суха и разпиляна

sladkoto`f
01-09-2006, 19:08
a teq kremove za pridavane na cvqt na liceto kato kazva6 4e sa dobri moje6 li da mi kaje6 kude moga da namerq i cena i marka-toq na avon deto go vidqh ima li efekt ili na vichy da tursq?a za kosata daje i kerami4nata presa ne gori li kosata mn pove4e otkolkoto se6oara?

bekhama
08-09-2009, 08:20
здрасти сладкото ф
моето мнение е да спреш да ползваш фон дио тен,защото за 1-2 години ще заприличаш на пържена кецка :D
по добре остави лицето си тъкова каквото е естествено,много хора изкат да имат тен на всякъде другаде,но не и на лицето дори го крият под чадъри,маски и тем подобни,използват избелващи продукти,много светли пудри абе общо взето всевъзможни неща,за да имат бяло лице.

За пъпките използвай коректори и кремове,

сенките под очите ще премахнеш като намалиш времето пред компеца,спиш много,слагаш торбички с лед на очите и краставички,ще пиеш много вода

ефекта от солариума е нетраен
може да ги истискваш като толкова неможеш да издържиш,но винаги преди това измиваш хубаво лицето

отиди на козметик,той ще те ти даде най-добртите съвети

това за косата:и аз иползвам тия неща имам професионален сешоар и професионална преса (представи си за къкво горене става въпрос)
мойта коса е къса и е подновена,но е започнала да се изтущава,затова реших да не я изправям всеки ден по няколко пъти и да я щадя
от лакове,пяни,гелове,вакси и тн.и мисля че и ти трябва да направиш това.
няма начин да я изправяш без да я гориш

YouCantStopMe
08-09-2009, 08:42
'Що някои не ме гръмне?
за кой път изкарваш тема на хиляда години...

ProstoAz
08-09-2009, 08:54
Темата е стара.