PDA

View Full Version : hellp!!!!!



{P}evanescence{P}
01-09-2006, 17:56
zna4i imam si priqtel ot 7 meseca v na4alotot ne si beshe nishto seriozno de;p i si izneverqvahme az 1-yt i toi uj vednysh dokato beshe na po4ivka ma taka stana 4e ma ostai zaradi edno momi4e naeba q i ostavi i neq opraihme sa mn typo ot moq strana 4e sa saglasih da sa opraim zn ma go obi4am mn i do skoro nqmashe problemi no trygnal s edno momi4e koto uj ne haresval a trygnal s neq zaradi nai dobirq si fr. za da moji da go oredi 4rez neq s nai dobrata i fr lyjeshe ma 4e ne sa praili nishto ma sa okaza 4e sa sa celuvali ;p i taka az pak prostih no si go vyrnah bez toi da znai s edin negov dobyr fr ;p i taka sq pak go vijdam sniman s edna koqto mu e bivsha 1-vo sednala v nego posle igraqt posle mai q cluva po buzata ili vrata ....... offfffff kvo da praq pak postoqnno pla4e za men kato mu kazah 4e shte se messtq v dr grad mn reva i taka nz neiskam da kysame i nz dali sam mn revniva ili nzz prosto pomognete s kvoto mojete ;p

`Death`Whore`
01-09-2006, 19:21
Когато се намесят толкова хора и интриги във връзката, е по-добре тя да се прекрати. Ако те обича, не може да тръгне с друга.

{P}evanescence{P}
01-09-2006, 21:43
nz mojebi nemoje da e mn vreme s edno momi4e bez da raznoobrazi no 4e me obi4a sam sigornaa nemoje bes 4uvstvaa da pla4e tolkova pyti za men nemislite li;p

`Death`Whore`
01-09-2006, 21:49
Засега само аз пиша...не сме "ние". Аз не приемам, че можеш да изневериш и да обичаш. Да се разнообрази? Това би означавало, че си му омръзнала. Но ако те обича(по свой начин) бъдете заедно. Но бъди готова да се занимава с други, ти не си му достатъчна.

{P}evanescence{P}
01-09-2006, 21:51
ufff 4e si gadna xixi......;p