PDA

View Full Version : как да я поканя?



Гостът
01-09-2006, 18:03
от известно време си пиша с едно момиче - много я харесвам и мисля че и тя мен, разменили сме си снимки и се харесваме - кажете как да я поканя на среща защото не искам да ми откаже пък ставам малко куц като се влюбя :oops: и ми се заплита езика
също кажете къде да я заведа - на кафе, пица, кино - кое е най-подходящо за първа среща?

SeXyTo_f
01-09-2006, 19:17
от известно време си пиша с едно момиче - много я харесвам и мисля че и тя мен, разменили сме си снимки и се харесваме - кажете как да я поканя на среща защото не искам да ми откаже пък ставам малко куц като се влюбя :oops: и ми се заплита езика
също кажете къде да я заведа - на кафе, пица, кино - кое е най-подходящо за първа среща?
Mi kaji i dali iskate da otidete da hapnete ne6to ili da gledate ne6to na kino...za filma q ostavi tq da izbere.......i i kaji 4e q haresva6........

123456789
01-09-2006, 19:21
Ами няма някакъв особен начин! Просто завърташ разговор!
"Как си? Искаш ли едно кафенце да направим?"
Разбира се, че ще се съгласи! тази покана е универсална!
"Къде и кога?" После се срещате и си говорите за най-различни нещица!
Няма особена философия! :wink:

Dr. Kazimbutt
01-09-2006, 19:25
от известно време си пиша с едно момиче - много я харесвам и мисля че и тя мен, разменили сме си снимки и се харесваме - кажете как да я поканя на среща защото не искам да ми откаже пък ставам малко куц като се влюбя :oops: и ми се заплита езика
също кажете къде да я заведа - на кафе, пица, кино - кое е най-подходящо за първа среща?
Изненадай я с нещо, тоест заведи я някъде, където не е била. Хайде, успех! :wink:

aHyC
01-09-2006, 19:45
Офф чатари...Ми кажи й аре да хоиме на кафе си поговорим реал и тфа е

piska_
01-09-2006, 19:50
С малко кураж сичко става, успех :P .

teenkopele
01-09-2006, 20:21
Ами няма някакъв особен начин! Просто завърташ разговор!
"Как си? Искаш ли едно кафенце да направим?"
Разбира се, че ще се съгласи! тази покана е универсална!
"Къде и кога?" После се срещате и си говорите за най-различни нещица!
Няма особена философия! :wink:

:wink:
Успех!