PDA

View Full Version : Странно държание от нейна страна!



01-09-2006, 18:04
Здравейте! От доста време влизам в този форум! Няколоко пъти съм писъл като гост! Сега реших и аз да пусна една тема и да ви помоля за съвет! Значи става въпрос за едно момиче, в което съм много влюбен! Живеем близо, в един квартал сме! Виждаме се често! Значи имам и GSM-а и преди 4 дни и се обадих и си говорихме доста време :D , и си мислех, че на нея и е приятно да разговаря с мен :D ! И се разбрахме да се чуем на другия ден пак! На следващата вечер и звъннах и тя не ми вдигна :shock:, даже ми затвори! Пробвах още два пъти и тя ми затвори и двата пъти! На следващата вечер - същото! Пак пробвах три пъти и тя пак ми затвори! И се отказах! Изглежда, че като виждаше номера ми и ми затваряше! Не знам какво може да значи това :?: Не знам какво да правя :?: :!: Да пробвам ли пак да и звънна или просто да я потърся някъде из квартала да се видим! Според вас какво значи това, че тя ми затваряше след като един път проведохме много готин разговор??! И преди сме си говорели по телефона и то доста пъти! Познаваме се от доста време! И ако може да ми дадете някакъв съвет какво да правя!? БЛАГОДАРЯ ВИ :!:

Shadow_Walker
01-09-2006, 18:15
Ами ако си е мислила, че само и призваняваш... :roll: Все пак по-добре е да севидите в квартала, а не само да си говорите по телефона, така че я потърси.

xOtkiSsSs
01-09-2006, 18:16
amiii spored men nedei da i zvynish poveche qvno ima neshto i tq ne iska da govori s teb e shtom ste v edin kvartal znachi se shte se zasechete nqkade vij reakciqta i kato te vidi ako se usmihne i ti kaje neshto znachi i e minalo kakvoto i e bilo i ako iskash mojesh da i zvynnesh vecherta a ako ne ti vdigne pak tegli i edni maini i q ostavi da si jivee vse pak ne e edinstvenoto momiche :wink:

piska_
01-09-2006, 18:37
Според мен трябва да я потърсиш и да поговориш с нея, айде успех :P .

He3HauKa
01-09-2006, 19:00
Mi moje da e bila s priqtela si (ako ima) ili da ne e mojela da govori neshto po dobre i pishi sms primeno da q izvikash na kafe che iskash da govorish neshto vajno s neq ..za da q zaintriguvash :lol: