PDA

View Full Version : IMAM NUJDA OT MNENIE NA MOM4E ;/



bolka_ot_spomeni_
01-09-2006, 20:58
Kato za na4alo Zdraveite na vsi4ki!Iskam mnenieto vi za slednata istoriq;4atq s edno mom4e ot 5-6 meseca toi e na 21 a az na 17...ta prez tozi period toi edva da ne kaja 4e me svalq6e oba4e ne se poznavahme zapoznahme se i v 4ata si ostanaha pak su6tite ne6ta oba4e az se promenih haresva mi imam 4ustfa kum nego.. i mu kazah 4rez edna moq priqtelka koeto toi mi kopira vednaga i az potvurdih 4e e istina.Ta uj spodelqme vsi4ko a ima nqkoi vuprosi na koito kazva 4e bil oburkan i taka natatuk naistina ne otbqgva vuprosa no po nqkoi put se pravi na udaren..a togava mn qko me drazni.. sled kato mu kazah 4e mi karesva go pitah ima li druga i toi ze mi razpravq a nqkfo f deto skoro se zapoznala s neq ma nemal ni6to ob6to s neq i daje me uverqva6e dosta 4e nqma ni6to ob6to s neq ,a za6to nqmam si i ideq.. kato az go pitam kakvo misli za men toi kazva ne6to ot sorta "TRUDNO MI E TAKA EBAS" NE RAZBIRAM KOE E TRUDNOTO da si kaje dali vob6te imam vuzmojnos s nego ili ne i sega ve4e imama 4ustfo 4e mu se natiskam s tfa 4e iskam da razbera kfo smqta za men i taka natatuk..ima6e vupros na koito otgovori "oburkan sum nz kfo iskam" i az ve4e bqh totalno obeznadejdena za ne6to mejdu nas no o6te ne sum se otkazala da go spe4elq iskam va6eto mnenie mom4etaa iskam da znam kfo da pravq 4e da go spe4elq :?: pi6ete pls :!:

Inzaghi
01-09-2006, 21:01
Просто се вижте!Доста сте си чатили и вече найстина трябва да се видите ,защото в чата едно ,а на живо друго!Като се видите ще разберете и двамата имате ли бъдеще или не ,защото това в чата може да продължи до безкрай!

bolka_ot_spomeni_
01-09-2006, 21:08
nie se poznavame..bqhme na kafe oba4e ne samo 2-mata .. mislq da ne iz4akam li sled kato kaza 4e bil oburkan da vidq kato spre taq oburkvaciq kfo 6te re6i oba4e nqmam jelanieto da me vurti ..nito puk na 4akam :? :(

neMec`
01-09-2006, 22:14
ami 4akai 4akai i nakraq 6i sajelqva6 4e 4aka6 nali go znai6 tui!!!! Po dobre izlezte nqkolko pati opoznaite se poe4e a ne samo v toz 4at na jivo sa opoznaite 6tot se pak e po razli4no i obarkvaciite i pritesneniqta mu i neznam si koe 6i iz4eznat ako izpitva ne6to kam teb 6ti go kaji pone tai si mislq se pak e na 22 i ako go e sram neznam mhm no nqma kak da ima ne6to kam teb samo ot edin 4at trq sa oppoznaite poe4e izlizaite po 4esto tui e to :)

n0mak
01-09-2006, 22:31
Kato za na4alo Zdraveite na vsi4ki!Iskam mnenieto vi za slednata istoriq;4atq s edno mom4e ot 5-6 meseca toi e na 21 a az na 17...ta prez tozi period toi edva da ne kaja 4e me svalq6e oba4e ne se poznavahme zapoznahme se i v 4ata si ostanaha pak su6tite ne6ta oba4e az se promenih haresva mi imam 4ustfa kum nego.. i mu kazah 4rez edna moq priqtelka koeto toi mi kopira vednaga i az potvurdih 4e e istina.Ta uj spodelqme vsi4ko a ima nqkoi vuprosi na koito kazva 4e bil oburkan i taka natatuk naistina ne otbqgva vuprosa no po nqkoi put se pravi na udaren..a togava mn qko me drazni.. sled kato mu kazah 4e mi karesva go pitah ima li druga i toi ze mi razpravq a nqkfo f deto skoro se zapoznala s neq ma nemal ni6to ob6to s neq i daje me uverqva6e dosta 4e nqma ni6to ob6to s neq ,a za6to nqmam si i ideq.. kato az go pitam kakvo misli za men toi kazva ne6to ot sorta "TRUDNO MI E TAKA EBAS" NE RAZBIRAM KOE E TRUDNOTO da si kaje dali vob6te imam vuzmojnos s nego ili ne i sega ve4e imama 4ustfo 4e mu se natiskam s tfa 4e iskam da razbera kfo smqta za men i taka natatuk..ima6e vupros na koito otgovori "oburkan sum nz kfo iskam" i az ve4e bqh totalno obeznadejdena za ne6to mejdu nas no o6te ne sum se otkazala da go spe4elq iskam va6eto mnenie mom4etaa iskam da znam kfo da pravq 4e da go spe4elq :?: pi6ete pls :!:

Za da spe4eli6 mom4e obiknovenno blizalka ili bonbon4e model "luk4e" e dostatu4no tui 4e spox

Oyama
01-09-2006, 22:38
Щом той не иска да се виждате втори път ЗНАЧИ НЕ ТЕ ХАРЕСВА :wink: сори мацка ама един мъж като го кефи жена няма
TRUDNO MI E TAKA EBAS

bolka_ot_spomeni_
01-09-2006, 23:07
xa e to dobre ne me e haresal ne se surdq ma nali uj se vidite po-silniq pol 6to ne zeme mi go kaje pak 6te e po-dobre otkolko da ovurta .. e tfa samo me e qd v mom4etata tolko puti do sega edva ne sum go ovikvala i toi se nekfo uj dobronameren ma ve4e mi pisvaa taq istoriika 4esno kazano..adi ako imate o6te mneniq pi6ete :P

Oyama
01-09-2006, 23:11
Що щото е мижитурка :wink: както повечето мъже, са е модерно да си педераст.

bolka_ot_spomeni_
01-09-2006, 23:15
xa bravo padam si po mijiturka xaxaxxxaa hmm :P toi 6e se seti ma nema da ima za koga posle .. tfa ve4no stava sled duj ka4ulka

thEClown
01-10-2006, 09:06
Не се виждайте нищо няма да излезне само ще го нараниш и той ще страда.Той не те заслужава.Гледай по негативно на нещата.Заеби го. :(

bolka_ot_spomeni_
01-11-2006, 00:02
ei mersi za suvetite,no az razbrah 4e toi revnuva :P i to po nai-prostiq na4in :)

minimalistic
01-11-2006, 05:09
Заеби чата... Аз в тос чат само се карах с бившата си приятелка и съм го намразил почти.
Със настоящата е поразлично и не се караме, което ме радва, но пак ми е по-хубаво да си ми е при мен и да мога да и виждам очичките когато си говорим. Туй в чата дразни....
А що мислиш че ревнува? Как го разбра? Че аз се опитвам да си прикривам ревността.... ма колко успявам :?

EsCaPeR
01-11-2006, 05:37
Едно нещо не мога да разбера ....
Как може да се влюбиш в някой,който
дори не си виждал...

Аз за малко да загубя човека,когото най-много
обичам,именно заради този ЧАТ и в частност IRC..
От тогава не вижам смисъл да се занимавам и да се заблуждавам

Проумей само едно - в чата всеки е този който ИСКА
да бъде,а не този който е всъщност

ZAZZZI
01-11-2006, 08:38
i az iskam ferrari ama neam! ne moje6 da go nakara6 nasila da te haresva :!:

bolka_ot_spomeni_
01-11-2006, 13:04
:lol: :lol: :lol: Az se poznavam li4no s nego ot togava sum hlutnala vijdali sme se o6te na nekolko mesta :lol: kato na rabotata mu de xax ami kak sum razbrala 4e revnuva-lesno 6toto toi se drypna kato ne mu otgovorih kadei s koi sum ili ne6to takova be6e i edva ne se razsurdi :lol: oba4e takuf ne sum go 4uvala nikoga :P a tfa za 4ata ne e samo 4at mn puti taka moje6 uj po lesno da si izqsni6 4ustfata ili taka natatuk a ako ne moje6 kogato e do teb ako neznae6 kak da postupi6 awe 4ata ima polza :lol: o6te mneniica ne6to da kajete :?: byezz za sega..