PDA

View Full Version : edna tujna istoriq



Taina{}nemojedaseregne
01-09-2006, 22:21
i az kato loveza neo bih iskala da spodelq moita depresira6ta istoriq v tozi 4as na no6ta... nadqvam 6te namera uteha vav horata naokolo ili ako ne uteha to pone ne iskam upreci... zapo4vam s tapoto mi nastroenie-gadjeto ne e v grada,slu6am radio romantika i me obliva edna neponosima valna ot spomeni navejda6ti me do misalta za nova godina sled koeto se se6tam 4e mi zakasniava s 16 dni-umiram ot strah kakvo ima pri polojenie 4e ne trqbva da se pritesnqvam... kato vklu4im i nastinkata koqto me e napadnala i ne moga da di6am ..predi malko pogalnah 6epa lekarstva s koito trqbva da se opravq no ne bi-piq gi ot 1sedmica i nikaf efekt.... utre sam na daskalo(ili po to4no dnes) 6te me izpitvat i 6te pravq klasna a ne sam poglednala ni6to v u4ebnicite za6toto niamam sili da di6am.. edvam gledam i pi6a tezi redove s misalta 4e 6te izleq du6ata si pred vas i 6te mi olekne... e sia mi olekna ako niakoi ne mu haresva temata neka ne pi6e.a ako na modovete im pre4i moje i da q iztriqt-prosto mi olekna kato go spodelih s niakoi.mersi za tova 4e si napraihte truda da go pro4etete... stiskaite mi palci da se opravq po skoro!ae leka no6t za sega:(

01-09-2006, 22:51
Леле.. какви проблеми .. :roll:
Честно ти казвам .. милиони души .. ако не и доста повече мечтаят да са на твоето място барабар с "проблемите ти" .. :shock: Гаджето го няма .. еми ще се върне.. закъснява ти (т.е. възможно е да си бременна) - еми може пък и да не си .. (а дори и да си .. :roll: ).. настинала си - сякаш никой не е бил настинал ..и на никой не му е бил запушен носа.. Малко прекаляваш според мен .. Ако за тези проблеми се вайкаш и ги описваш толкова страдално сякаш идва края на света.. не знам просто..Пред толкова по-сериозни проблеми ще ти се налага да се изправяш, че ако сега толкова бързо се предаваш .. :? Целта ми не е да те упреквам, а да те накарам да погледнеш проблемите си отстрани .. Звучи глупаво да се терзаеш за един сополив нос, който 'уж' ти пречи да учиш (а и не си единствената, на която и се налага да учи, бъди сигурна..). Я се стегни! :x

hamilcar
01-10-2006, 00:07
Всеки си има свойте трудни периоди,хубавото е,че те минават.

Taina{}nemojedaseregne
01-10-2006, 09:44
mersi na gosta koito me nakara da pogledna "problemite" si otstrani, moje bi e taka kakto go opisva6,no mislia 4e ne sam 4uvstvala po zle niakoga!nadqvam da mine skoro tozi ko6maren period!

01-12-2006, 22:52
Ако наистина не си се чувствала по-ужасно през живота си.. Значи ти си един наиситна щаслтив човек .. ако ме разбираш :roll:

TAina()
01-13-2006, 09:29
ne otri4am 4e sam 6tastliv 4ovek no sam golqma paranoq i sestrahubav zanai malkoto ne6to..... za tova tezi ne6ta mu se struvat ujasni no mai ne osaznavam 4e dori da sa takiva kogato preminat pak 6te sam 6tastliva!

ayli_92
09-27-2006, 18:44
koy e Maykal Bentri

not_the_same^
09-27-2006, 20:06
хахахахаах темата откога е..
и бтв тва кво общо имаше/