PDA

View Full Version : Когато има проблеми вкъщи



01-10-2006, 08:21
Аз винаги ги решавам с бой и тупаници - вие как мислите?
Един два шамара никога не са излишни...

final_fantasy_fan
01-10-2006, 09:52
:? :? :? съжалявам прекалено тъп съм,за да разбера ,за какво говориш :? :? :?

hamilcar
01-10-2006, 10:23
Напиши малко по-подробно какво искаш да кажеш.

teenkopele
01-10-2006, 19:25
Напиши малко по-подробно какво искаш да кажеш.

:lol:

kissorankata
01-20-2006, 09:48
Нещо не разбрах. :lol:

AnnG
01-20-2006, 19:09
Ami 4estno da ti kaja ne ti shvanah vuprosa.Napi6i po podrobno za kakvo vsu6tnost govori6. :?:

gia_bs
01-20-2006, 19:59
Аз винаги ги решавам с бой и тупаници - вие как мислите?
Един два шамара никога не са излишни...

Ако искаш да кажеш че при всеки поблем или спор да раздаваш къчове е решението жестоко грешиш!! Ти чувал ли си "Бий магаре, по-магаре!" .. Понякога е наложително , но в повечето случай насилието е излишно..пък и отдавна не сме пещеряци нали, цивилизовани хора сме и можем да говорим... аз съм на мнението че каквоти и да е то може да се реши по хиляди различни начини, които не включват физическа сила.....

anonimen
01-28-2006, 18:05
Виждам, че умееш да разрешаваш проблемите си цивилизовано. :?

02-04-2006, 14:52
а аз разбрах за какво говори.. имахме навремето в класа един Николай.. Баща му беше някъв гад, беше му съдирал неведнъж кожата на гърба от бой с колан за щяло или за нещяло..
един ден Николай порастна.. и тогава нещата се обърнаха.. Всяка ве4ер баща му ядеше бой при това не с колан а със с4упен стол..
Сега бащата е в гробищата, пребит, а николай ве4е излезе от затвора.. ](*,)

а мойте родители никога не са си позволявали дори шамар да ми ударят.. затова са си живи и здрави и до ден днешен

expl0de
02-05-2006, 22:59
а аз разбрах за какво говори.. имахме навремето в класа един Николай.. Баща му беше някъв гад, беше му съдирал неведнъж кожата на гърба от бой с колан за щяло или за нещяло..
един ден Николай порастна.. и тогава нещата се обърнаха.. Всяка ве4ер баща му ядеше бой при това не с колан а със с4упен стол..
Сега бащата е в гробищата, пребит, а николай ве4е излезе от затвора.. ](*,)

а мойте родители никога не са си позволявали дори шамар да ми ударят.. затова са си живи и здрави и до ден днешенЕ то и тва твойто не е работа.Мен до 6 клас са ме удряли,оттогава не.Бе ако ме ударят наще не знам какво бих направил.Вероятно ще си премълча.Безумно е да биеш родителите си.Най малкото без тях няма кинти и къща.

Master_88
02-06-2006, 08:59
Не решавам проблемите си по хамалски начини. Ако имам проблем вкъщи го обсъждам по цивилизован начин и това е

Lidka2
07-28-2011, 16:32
Ти наред ли си ?!! :shock: :D :grin: 8-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Colouring
07-28-2011, 16:45
^ Пуснато на: Вто Яну 10, 2006 11:21 am
](*,) :smt075 :smt068

Cucko0
07-28-2011, 16:54
аз