PDA

View Full Version : Kajete mi hora...



TheMaggie
01-10-2006, 13:27
Predi haresvah edno momche .Zakachashe se, no ne iskashe nishto poveche.Biah go zabravila veche , a toi zapochna da mi hvarlia edni pogledi!Edna moia priatelka koiato go haresva mu kaza che go haresvam.Vsashnost az ne go haresvah.Za moe udobletvorenie toi samo i se izsmia v liceto i i kaza savsem iskreno che az veche ne go haresvam.Obache kak da razbiram pogledite mu.Dali tarsi avantiura ili naitina me haresva?Oseshtam che zapochvam da hlatvam.Kakvo da pravia?

Josefinne
01-10-2006, 13:42
Ми, може би все пак иска да провери дали това, което е казала приятелката ти е вярно и затова да те наблюдава. А това, което му е казала, струва ми се не е било съвсем невярно. Има период , в който човек сам и пред себе си не иска да признае, че е влюбен, но факта си е налице. За него не мога да кажа нищо, според мен той просто проверява версията, но ти си си хлътнала.

bolka_ot_spomeni_
01-10-2006, 14:14
XA DA TI kaja 4e i az sum na su6toto mnenie opredeleno si hlutnala ,no ako toi iska da proveri neka ... neka toi da ti4a sled teb a,a ne ti sled nego mislq 4e momi4e da ti4a sled mom4e e mn tupo no vse pak liubovta e pokriva sredstvata s koito se dobira6 do neq :P

SyLZaTa
01-10-2006, 14:18
ahaha nqkoi e hlatnal :)

teenkopele
01-10-2006, 16:22
ahaha nqkoi e hlatnal :)

:)

mani_begai
01-11-2006, 07:26
:lol: Taka, na4i vi6 sq ko mu e na mom4eto kaji mu 4e go haresva6 i 6te se opravi rabota ama ako to te ne haresva i gospod nemooo a ti pomogne :!: :!: :!: :P

ZAZZZI
01-11-2006, 08:51
seki gi pravi teq nomera! iska da ti pysne jilkata i pak da po4ne6 da go haresva6. MOM4ETATA SA BROIKADJII!!!!!!!!! {s malki izkliu4eniq}

ZAZZZI
01-11-2006, 08:53
:lol: Taka, na4i vi6 sq ko mu e na mom4eto kaji mu 4e go haresva6 i 6te se opravi rabota ama ako to te ne haresva i gospod nemooo a ti pomogne :!: :!: :!: :P
kato my kaje 6te my stane bezinteresna {"lesna plq4ka"}i nema da se zanimava s neq pove4e

WindWaker
01-11-2006, 08:58
дам ами ако постоянно се прави на недостъпна тогава пък няма ли да й омръзне, ъ ? за всичко си има граници и време

TheMaggie
01-11-2006, 11:25
Q stiga!Vmesto da se karate po-dobre mi daite niakoi RAZUMUMEN savet. :evil:

mil4eto_
01-11-2006, 11:40
ми и двамата се държите доста детински....
първо-ти не зднаеш какво изпитваш към него-така че си изясни чувствата и след тфа реши какно искаш!
а колкото до него-може само да иска да те зариби ,нищо повече.

RuNdO
01-11-2006, 12:57
Виж сега стига с тези работи за бройките и другите работи.Има си флиртове като флиртуваш с него и той ти отвръща ще ти стане ясно дали те харесва,ако ви е забвно двамата ако изпитвате удоволствие когато сте заедно значи и двамата се харесате.А за това дали момичето трябва да тиче след момчето или обратното .Ами ако всички си мислят че не трябва да преследват любовта да чакат тя само да дойде при тях така да се каже тя ще "отлети"