PDA

View Full Version : Mojete li da povqrvate vtori pyt?



He3HauKa
01-10-2006, 13:29
Moje bi na nqkoi istoriqta mi shte im se stori glupava no vse pak.... V mometa hodq s edno momche za 3-ti pyt i obshto zeto toi e 1-vata mi lubov ..pyrviq pyt hoihme predi 3 godini ,2-riq -predi 5 meseca i sega otnovo :? ... Predniq pat kato bqhme zaedno toi me lajeshe ,drusashe super mnogo obeshtavashe mi da se obadi no ne go praveshe oshto zeto beshe mi super gadno :evil: i go zarqzah...Toi me potyrsi obeshta che shte spre da drusa ,che shte mi se obajda vinagi i go pravi...No az se samnqvam i to ponqkoga s osnovanie...Naprimer drusal e vapreki che mi obe6ta no posle mi kaza,obeshta da mi se obadi a ne go pravi strah me e che vav seki edin moment mojeda me izlaje :cry: ...Kazva che me obicha che vinagi me e obichal... a az neznam kakvo da pravq :cry:
Ta vie bihte li povqrvali 2-ri pyt pri polojenie che naistina darjite na tozi chovek ... :oops:

Josefinne
01-10-2006, 13:40
Еми, гледайс ега, щом друса, значи то не е толкова лесно и не можеш да спреш така извднъж. Важното е да се опитва , а ти трябва да имаш търпение. Аз по принцип бих останала до човека, който обичам , бих се опитала да му помогна, но ако от негова страна няма желание и това са празни приказки, тогава няма смисъл.

teenkopele
01-10-2006, 16:30
Щом го обичаш остани с него и направи всичко възможно да му помогнеш да излезне от гадната ситуация, в която е.
Както каза Josefinne, не е толкова лесно човек да спре да се друса.Това изисква много време и усилия.
Ако все пак видиш,че той няма желание,говори едно, а прави съвсем друго и продължава да се друса го остави колкото и да е гадно. :?

01-10-2006, 22:26
Хм, зависи от човека, ти го познаваш, не ние. И аз съм с приятелката си за 3-ти път(сапунена опера сме). Първите 2 пъти не се получи, защото или единия или другия тръгваше на някъде за доста дълго време, и като се срещнехме пак, все имаше някой на моето място....

belluci
01-12-2006, 05:04
Tova,4e drusa ne go pravi po-malko 4ovek,no go pravi 4ovek ot kogoto ne moje da se o4akva ni6to i koito e poel dosta opasen i strumen put!Izstrugni se ot nego,6te sre6tne6 druga liubov.
A po otno6enie na vruzkata 6te ti dam edin primer i go davam na vsi4ki koito se zamislqt,da se vurnat li 2,3,4,5, put pri nqkogo.Prestavi si edno vaje,koeto se e skusalo,vruzva6 go na vuzel,no to ve4e ne e su6toto,onova zdravo i cqlo vuje.Su6toto e s vruzkite.Dve godini v koito bqh s edin edinstven 4ovek,v pulniq smisul na dumata BQH SAMO S NEGO i ne sum i pomislqla za drug,se razdelqhme,subirahme,razdelqhme,subirahme,nqkolko puti.Ni6to hubavo ne se polu4i.Vse pove4e i pove4e neuredici m/u nas,vse po-labilni otno6eniq,vse pove4e naskurbqvane i bolka,susipa me,dokato nakraq poiskah tova da prikliu4i i slojih krai.Be6e mi tejko v na4aloto,sled tova se suvzeh pak s usiliq,i 5,6 meseca sled tazi razdqla sre6tnah 4ovek s kogoto sum o6te,obi4am go adski mnogo i sum neveroqtno 6tastliva.Da ne govorim,4e mi be6e o6te po-trudno za6toto toi jivee na susednata prqka ot nas,no az vse pak se spravih,sega sum 6tastliva,obi4am,obi4ana sum,a toi mi zvunq,da se vidim,da probvame pak...no ne se suglasih.Eto tova e duhovnata sila na 4oveka,koqto vseki edin ot nas ima stiga da poiska.
Razkazvam ti tova,za6toto e nai-podhodq6tiq i istinski primer koito moga da dam na teb i na mnogo momi4eta,koito stradat i koito tvurdqt,4e ne mogat da se otkusnat ot 4ovek kogoto obi4at i koito mnogo gi naranqva i susipva psihi4eski.Budi silna,spri s nego i 6te doide vremeto kogato 6te bude6 6tastliva i 6te razbere6,4e edin 4ovek vuv vremeto vsu6nost ne zna4i ni6to i kogato se oburne6 nazad 6te vidi6 samo mraka v koito si bila,togava 6te si napravi6 ravnosmetka i 6te se 4uvstva6 o6te po-dobre,za6toto si izleznala ot tam,a tova e edin ot nai-golemite poleti na 4ove6kata du6a,pridrujen s mnogo bolka,volq i sili,no si struva....
jelaq ti da uspee6,ako go iska6 i ne samo na teb,a na vsi4ki koito sa v shodno polojenie,za6toto sled tova naistina se 4uvstva6 prekrasno!

korn___
01-12-2006, 06:33
men kat me izluje nqkoe momi4e 6ansa da mu prostoa e kum 20 % ne pove4e ... i ako mu prosta ne trqbva da go vijdam pone 1 mesec za da mi mine gneva ot slu4iloto se... sled tova moje bi si4ko 6te se vurne po staro mu :roll:

seksi_kote_f
01-12-2006, 07:53
DA ZA6TO PUK NE.Naprimer sus sega6noto mi gadji mn puti sme kusali i trugvali zaredi takiva ne6ta ama posledniq put kato trugnahme e po dobre ot presi.Vqrai.Nadejdata umira posledna :wink:

piFka_LP
01-13-2006, 16:02
emi ostani s nego ako tolkova go obi4a6 i mo pomogni pove4e da ne se drusa

He3HauKa
01-13-2006, 21:51
emi ostani s nego ako tolkova go obi4a6 i mo pomogni pove4e da ne se drusa
lesno e da se kaje no narkoticite sa shibana ralta... :(

korn_f
01-13-2006, 21:56
hehe mi az ne bih mu povqrvala ..

`Death`Whore`
01-13-2006, 21:59
Щом са намесени наркотици, не трябва да му се вярва. Той може да те обича, но когато е в абстиненция, няма да мисли как да ти се обади, а ще мисли какво да направи(открадне, например), за да си набави дрога. Ако е на сериозни неща, де.

mil4eto_
01-14-2006, 07:50
ти сама трябва да решиш дали да останеш до него или да скъсате пак,но този път окончателно.
лично аз мисля,че ако избереш да сте още заедно трябнва да имаш много търпение и силна воля,защото ще му е много трудно да спре да се друса.

skyline_207
01-14-2006, 09:22
hehe mi az ne bih mu povqrvala ..

точно

ashly besnata
01-14-2006, 09:28
dam i az ne bih mu povqrvala
prosto ne zaslujava za6toto moje da te luje vednuj,vtori put,tereti ama ve4e 6e prekali

skyline_207
01-14-2006, 10:01
и пак си издържало супер много така че ..

belluci
01-15-2006, 07:35
izob6to ne moje6 da mu pomogne6,kolkoto i da ti se iska.

teenkopele
01-15-2006, 07:39
izob6to ne moje6 da mu pomogne6,kolkoto i da ti se iska.

Може и да може.